Geriausia animacija 2015

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Net
    Spamintojas :)

    • 2009 01 21
    • 392

    Geriausia animacija 2015

    <hr>
    Geriausia animacija 2015
    <hr>
    » » Renkamas gero, gražaus piešimo ir animacijos anime - į tai įeina stilius, spalvingumas, originalumas, profesionalumas, sudėtingumas, specialieji efektai bei kompiuterinė grafika (cg gražumas, judesių plastiškumas ir realistiškumas, efektų įspūdingumas). Vienu žodžiu, anime - eye candy.

    <table><td>Nominantai:<ul><li> Fate/stay night: Unlimited Blade Works 2
    <li> Hibike! Euphonium
    <li> Kekkai Sensen
    <li> K: Return of Kings
    <li> One Punch Man
    </ul></td></table><hr>
    43
    Fate/stay night: Unlimited Blade Works 2
    0%
    16
    Hibike! Euphonium
    0%
    4
    Kekkai Sensen
    0%
    8
    K: Return of Kings
    0%
    4
    One Punch Man
    0%
    11

    The poll is expired.

  • Killerbee
    Iškrypęs dėdulė





    • 2006 12 11
    • 2949

    #2
    Fate/stay night trys scenos su gera animacija yra mažokai. One Punch Man kažkaip neužstrigo šiuo aspektu. Kyoto animacija atsibodo, jau n metų tas pats. Kekkai Sense vien už endingą vertas pirmos vietos.

    Comment

    • Augis24
      AZ rėmėjas




      • 2009 03 29
      • 769

      #3
      Rimtai KillerBee?


      Jeigu rimtai, sutiksiu su tuom, kad Kekkai Sensen turejo ispudinga animazija, bet prabalsavau uz One Punch Man, todel, kad.. nes galiu ir tiek
      Fate/stay Night man tiesiog matytas per daug jau, tokia "patobulinta kito kampo istorija" nuo pirmojo, todel, kad ir koks ten High Quality butu, ne ir viskas.
      K perlipo spalvingumo riba mano akims, spalvu gama ten taip smarkiai mirga, kad kartais pasimest galima.
      Hibike! Euphonium.. pfff..

      Comment

      • Miesto_Druidas
        the journeyman



        • 2010 08 17
        • 1691

        #4
        Autorius Killerbee
        Kyoto animacija atsibodo, jau n metų tas pats.
        Autorius Augis24
        Hibike! Euphonium.. pfff..
        Kaip jūs taip lengvai, viena ranka, jį nurašot aš absoliučiai nesuprantu . Spėju Augis daugiau serijos irgi nežiūrėjai (bent MAL'e nematau)... Ar jūs to K-ON taip persižiūrėjot, kad dabar KyoAni ir muzika tai jums iškart asociojuojasi su K-ON???

        Šis anime yra greičiausiai kokybiškiausią ir sklandžiausią animaciją turintis studijos kūrinys. Ne tik išlaikantis techninę nepriekaištingą kokybę, bet ir pasižymintis puikiu instrumentų/grojimo vizualiniu pateikimu, bei kai kurių emocionalių scenų ypatingų sklandumu. Aišku, studijos stilius per daug nepakito, bet, kad savo kartelę dar labiau iškėlė aš tai vertinu.

        Comment

        • Killerbee
          Iškrypęs dėdulė





          • 2006 12 11
          • 2949

          #5
          Pristojai tu su savo bobomis, prakišai jas visur kur tik galėjai kaip matau, baisiau už OPM fanbojus jau..... Gali daryt ką nori, kad ir ginklą man į galvą įremti, niekas nepadės. Aš nežiūriu tik trijų žanrų: gėjų, magiškų mergaičių ir bobiškų anime apskritai. Paskutiniame žanre Kyoto bobiški anime užima ypač "garbingą" vietą. Čia jau jokia animacija nepadės......

          Comment

          • Augis24
            AZ rėmėjas




            • 2009 03 29
            • 769

            #6
            Miesto_Druidas, as cia nepaminejau, bet.. Hibike papuole man netinkamu momentu, kai buvo uzejes visas "nerealiu ir fantastiniu" anime bumas pas mane. Bandysiu perziureti dar karta igavus ikvepima kiek rimtesniems anime

            Comment

            • Miesto_Druidas
              the journeyman



              • 2010 08 17
              • 1691

              #7
              Autorius Killerbee
              Čia jau jokia animacija nepadės......
              Bet kategorija tai būtent ir yra animacijos .
              Man neesmė, patinka tau bobiški anime ar ne, man tik keista, kad pagal vieną pavyzdį juos nurašai visose srityse, o argumentuoji tiesiog tuo, kad tau nepatinka tokie anime... Ta prasme jei anime dauguma merginos, tai ten nei gerų veikėjų negali būti, nei animacija gera, nei istorijos įdomios nepadarys , taip išeina? O kaip pavyzdį lengviausia paimti K-ON ir juo pasinaudojant lengvai viską nurašyti, nes atseit viskas visur tas pats...
              Paskutinis pakeitimas nuo Miesto_Druidas; 2016-02-16, 00:58.

              Comment

              • Miglaja
                Cute potato ~


                • 2007 12 16
                • 560

                #8
                Apibūdinti Hibike animaciją tinka vienas žodis - estetiška.
                Viskas išdirbta detaliai, spalvingai. Animacija švari ir šviesi. "Išblizginti" ne tik pagr.veikėjai, bet ir antraplaniai bei visa aplinka/erdvės. Čia jau skonio reikalas dėl tos geriausios animacijos, nes viskas panašiai įsispraudžia į kiekvieno grožio suvokimą

                Kekkai Sensen stiprioji pusė buvo peizažai (miesto gatvės, saulėlydžiai...). Nors imk ir dėk anime screenshotus lyg kompo wallpaperius bet su veikėjais padirbėta mažiau. Tik pirmoj serijoj ir jiems buvo skirta detalumo

                O vat One Punch Man žavėjo jau ta netipinė, storo outline animacija, lyg nužengus tiesiai iš manga puslapių. Bet ne visiems ta chaotiška ir nelabai švari animacija siejasi su žodžiu "geriausia". Na bet kad įdomu ir netipiška tai jau tikrai
                Anime & Manga// Knygos // Muzika // Filmai

                Comment

                • Killerbee
                  Iškrypęs dėdulė





                  • 2006 12 11
                  • 2949

                  #9
                  Autorius Miesto_Druidas
                  Bet kategorija tai būtent ir yra animacijos .
                  Man neesmė, patinka tau bobiški anime ar ne, man tik keista, kad pagal vieną pavyzdį juos nurašai visose srityse, o argumentuoji tiesiog tuo, kad tau nepatinka tokie anime... Ta prasme jei anime dauguma merginos, tai ten nei gerų veikėjų negali būti, nei animacija gera, nei istorijos įdomios nepadarys , taip išeina? O kaip pavyzdį lengviausia paimti K-ON ir juo pasinaudojant lengvai viską nurašyti, nes atseit viskas visur tas pats...
                  Kaip aš galiu balsuoti už anime, kurį sugebėjau iškentėti max 15 minučių? Per tas minutes nieko įspūdingo nepamačiau. Bėganti žliumbianti merga man įspūdžio absoliučiai nedaro. Animacija gerai, bet be jokios prasmės. Kad ją panaudotų normaliam serialui tai būtų kitas reikalas....senai to studijai linkiu, bet ji niekaip neišauga iš tortukų valgymo.....

                  Comment

                  • Miesto_Druidas
                    the journeyman



                    • 2010 08 17
                    • 1691

                    #10
                    Autorius Killerbee
                    Kaip aš galiu balsuoti už anime, kurį sugebėjau iškentėti max 15 minučių? Per tas minutes nieko įspūdingo nepamačiau. Bėganti žliumbianti merga man įspūdžio absoliučiai nedaro. Animacija gerai, bet be jokios prasmės. Kad ją panaudotų normaliam serialui tai būtų kitas reikalas....senai to studijai linkiu, bet ji niekaip neišauga iš tortukų valgymo.....
                    Tai balsuok tu už ką nori , bet daryti tokias išvadas, kad veikėjas yra "dar vienas klonas iš K-On'o" temačius anime tik 15 minučių, pasirodė jau per drąsu. Su animacija gal paprasčiau, kaip ir sakė Miglaja, skonio reikalas. Gal kokybės pilnai neįvertinsi, bet kažkokias prielaidas jau galima daryti. Čia jau greičiau taip mano užsikabinimas iš veikėjo temos pasireiškė. Atsiprašau už gijos taršą.
                    Verkianti bėganti merga tik dėl animacijos sklandumo čia. Anime irgi dėl jos kokybės išlaikymo viso serialo metu čia nominuotas, tai tiek.

                    Comment

                    Working...