Geriausias naujokas 2013

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • nemesis
    Super mega ultra rašytojas

    • 2010 11 08
    • 1186

    Geriausias naujokas 2013

    <hr>
    Geriausias naujokas 2013
    <hr>
    » Geriausias naujokas - vertinama naujojo dar leidžiamo anime visuma: siužetas, piešimas, animacija, garso takelis ir t.t. Balsavimas: Pasirinktų anime skaičius neribotas. Tęsiniai neįtraukiami.

    <table><td>Nominantai:<ul><li> Log Horizon
    <li> Golden Time
    <li> Nagi no Asukara
    <li> Kill La Kill
    <li> Samurai Flamenco
    <li> Yowamushi Pedal
    <li> Diamond no Ace
    </ul></td></table><hr>
    87
    Log Horizon
    0%
    24
    Golden Time
    0%
    10
    Nagi no Asukara
    0%
    7
    Kill La Kill
    0%
    30
    Samurai Flamenco
    0%
    2
    Yowamushi Pedal
    0%
    9
    Diamond no Ace
    0%
    5

    The poll is expired.


  • ManOverBoard
    Narys

    • 2013 06 22
    • 83

    #2
    Man asmeniškai nelabai pasižymėjo išėję naujokai :/

    Comment

    • ArnoldasM3
      Narys
      • 2013 03 04
      • 54

      #3
      kill la kill tai gerulis man asmeniskai man patinka tas staigumas, tempas,beprotnamis ir piesimas

      Comment

      • Miesto_Druidas
        the journeyman



        • 2010 08 17
        • 1691

        #4
        Ar čia išties tik man vienam dar visai patinka Samurai Flamenco? Kas prasidėjo rimtai ir labai daug žadančiai įsisuko į nepailstamą japoniško superherojų žanro klišių fiestą, kur tikrąja to žodžio prasme beveik kiekvienoje serijoje gauname kažkokį siužeto posūkį, kuris persuka serialą 180 laipsniu kampu. Kad ir kaip galėjo puikiai pasisukti šis serialas, kūrėjai nuėjo visai kitu žvyrkeliu ir kol kas vistiek man suteikia puikų laiką jį bežiūrint, bei vis dar esu įsitikinęs kad tai daroma ne be reikalo ir ne beprasmiškai, o pabaigai gausime puikią kulminaciją ir atomazgą. Gal ir naivoka, bet pažiūrėsim pamatysim.

        Comment

        • Pagran2kas
          Forumo vilkas

          • 2013 11 23
          • 328

          #5
          Autorius Miesto_Druidas
          Ar čia išties tik man vienam dar visai patinka Samurai Flamenco? Kas prasidėjo rimtai ir labai daug žadančiai įsisuko į nepailstamą japoniško superherojų žanro klišių fiestą, kur tikrąja to žodžio prasme beveik kiekvienoje serijoje gauname kažkokį siužeto posūkį, kuris persuka serialą 180 laipsniu kampu. Kad ir kaip galėjo puikiai pasisukti šis serialas, kūrėjai nuėjo visai kitu žvyrkeliu ir kol kas vistiek man suteikia puikų laiką jį bežiūrint, bei vis dar esu įsitikinęs kad tai daroma ne be reikalo ir ne beprasmiškai, o pabaigai gausime puikią kulminaciją ir atomazgą. Gal ir naivoka, bet pažiūrėsim pamatysim.
          Youre not alone. Man jo pradzia tikrai buvo daug zadanti, bet po 6-7 serijos pradejau ziuret taip brains off ( in a good way ) ir galbut todel man jis dar visai patinka. Bet jam balso nedaviau nes buvo man geresniu, labiau patinkanciu kaip Yowamushi.
          The end justifies the means.

          http://myanimelist.net/animelist/Pagran2kas

          Comment

          Working...