Geriausias daugiasezoninis anime 2013

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • nemesis
    Super mega ultra rašytojas

    • 2010 11 08
    • 1186

    Geriausias daugiasezoninis anime 2013

    <hr>
    Geriausias daugiasezoninis anime 2013
    <hr>
    » Geras daugiasezoninis anime - daug serijų, mažai ar visai be filerių, sugebantis išlaikyti dėmesį ir vieningą istorijos liniją.

    <table><td>Nominantai:<ul><li> One Piece
    <li> Naruto Shippuuden
    <li> Hunter x Hunter (2011)
    <li> Toriko
    <li> Space Brothers / Uchuu Kyoudai
    </ul></td></table>

    <hr>
    58
    One Piece
    0%
    16
    Naruto Shippuuden
    0%
    13
    Hunter x Hunter(2011)
    0%
    15
    Toriko
    0%
    0
    Space Brothers / Uchuu Kyoudai
    0%
    14

    The poll is expired.


  • slicKrox
    Catching some Zzzzs...




    • 2012 08 01
    • 2161

    #2
    Nors ir kurį laiką nieko geriau už One Piece nemačiau iš daugiasezonių, tačiau šį kartą estafetę perduosiu Space Brothers. Ne kartą minėjau dėl ko toks smagus ir įtraukiantis anime. O One Piece nemečiau, niekada neliks pamirštas, visada bus vienas iš geriausių kada nors matytų Fantasy Anime Dramų ir nors turiu kietajame diske daugiau nei 50 nematytų serijų iš 2013, tačiau kol kas neskubu žiūrėt, dėl padažnėjusių filerių ir iš serijos belikusios 10'ies minučių :/

    Bandžiau taip pat žiūrėti daugumos pagirtą Hunter x Hunter, tačiau tikriausiai jau esu per senas šitam, o galbūt tereikia dar vieną šansą suteikt.

    Comment

    • heawenangel
      Rimtas forumo narys

      • 2012 04 16
      • 169

      #3
      Niekad nemačiau Toriko, bet šiuo metu man kiti 4 labai įdomūs. Norėčiau kiekvienam po balsą atiduoti dėl to kad visi mano akyse yra nusipelnę, bet šįkart Hunter x Hunter, nes labiausiai laukiu jo naujausios serijos

      Comment

      • Miesto_Druidas
        the journeyman



        • 2010 08 17
        • 1691

        #4
        Autorius slicKrox
        Bandžiau taip pat žiūrėti daugumos pagirtą Hunter x Hunter, tačiau tikriausiai jau esu per senas šitam, o galbūt tereikia dar vieną šansą suteikt.
        Žiūrint kiek tu jo matei. Pažiūrėjęs nuo 37 epizodo esančią arką greičiausiai nė nepajustum kaip taptum serialo gerbėju . HxH turi pakankamai neįdomaus turinio, jo treniruočių arkos yra itin nuobodžios, tačiau kai prieina prie rimtų arkų, lenkia bet kokį shounen'ą savo apgalvotumu, brandumu ir kitais aspektais. Tačiau čia taip pat yra šioks toks balansas - linksmas ir vėjavaikiškas istorijas keičia tamsios ir niūrios arkos ir atvirkščiai. Efektas nors ir banguojantis, bet visai veikiantis.

        Comment

        • MartiogalaLT
          Mad Scientist
          • 2013 08 27
          • 5

          #5
          Hunter x Hunter vienintelis anime kuris taip prikaustė mane prie kompiuterio ekrano :3. Vienas filerio epizodas per 50 epizodu, tai tikrai labai mažai fileriu kaip ilgam anime . Jau nebedaug trūksta prisivyt prie Airinimų epizodų. Tai mano tikrai vertas būti geriausiu.

          Comment

          • slicKrox
            Catching some Zzzzs...




            • 2012 08 01
            • 2161

            #6
            Autorius Miesto_Druidas
            Žiūrint kiek tu jo matei. Pažiūrėjęs nuo 37 epizodo esančią arką greičiausiai nė nepajustum kaip taptum serialo gerbėju . HxH turi pakankamai neįdomaus turinio, jo treniruočių arkos yra itin nuobodžios, tačiau kai prieina prie rimtų arkų, lenkia bet kokį shounen'ą savo apgalvotumu, brandumu ir kitais aspektais. Tačiau čia taip pat yra šioks toks balansas - linksmas ir vėjavaikiškas istorijas keičia tamsios ir niūrios arkos ir atvirkščiai. Efektas nors ir banguojantis, bet visai veikiantis.
            Tai tikriausiai 5'ios pamatytos serijos buvo per mažai. Gali būti, nes One Piece taip pat reikėjo šiek tiek laiko, kol tapo geriausiu Fantasy anime sąraše.

            Na va, o Space Brothers su charizmatiško protagonisto gyvenimiška istorija nuo pirmos minutės prikausto. Mačiusieji žino kaip greitai pralėkė pirmosios 37 Space Brothers serijos.

            Comment

            • daimonass
              Forumo vilkas


              • 2008 12 08
              • 354

              #7
              Balsavau uz One Piece... Bet jai butu galimybe atiduoti antra balsa tai butu tikrai hunter x hunter.
              Mano anime list'as: http://myanimelist.net/animelist/daimonass

              One Piece V2 pack: http://www.linkomanija.net/details?173537

              Comment

              Working...