Geriausias psichologinis anime 2010

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Hellsing_lover
    Purinsesu no Darukuneso




    • 2007 02 15
    • 1319

    Geriausias psichologinis anime 2010

    <hr>
    Geriausias psichologinis anime
    <hr>
    » Psichologinis anime analizuoja žmogaus emocijas, būsenas, gyvenseną. Čia svarbus ir paliktas žiūrovui įspūdis, įtaiga jam.

    <table><td>Nominantai:<ul><li> Shiki <li> King of Thorn<li> House of Five Leaves <li> Durarara! <li> Denpa Teki na Kanojo </ul></td></table><hr>
    99
    King of Thorn
    0%
    8
    Shiki
    0%
    27
    House of Five Leaves
    0%
    20
    Durarara!
    0%
    33
    Dempa Teki na Kanojo
    0%
    11

    The poll is expired.


    Prieina Alucard'as su savo plačiakrašte skrybele prie Raudonkepuraitės ir sako: So, who's the the Little Red Riding Hood now?
  • Sloth
    [SrX]

    • 2007 09 14
    • 277

    #2
    Viena iš tų retų kategorijų, kuriose galiu balsuoti neiškraipydamas rezultatų. Daugumoje kategorijų esu matęs vos po vieną, dažnai netgi nei vieno anime. Taip jau susiklostė, kad iš šios esu matęs 2 - house of five leaves bei durarara. Savo balsą atiduodu House of Five Leaves, nes nemanau, kad likę anime gali jam prilygti psichologiniu gilumu. Apskritai, tai anime su stulbinančiai išdirbta atmosfera, sklidinas originalumo. Jo žiūrėjimas buvo kaip plaukimas valtele - plauki sau ramiai, plauki, galiausiai atplauki ir tik išlipęs ant kranto supranti koks malonus buvo tas plaukimas.

    Comment

    • DIX
      エドワード


      • 2008 08 22
      • 243

      #3
      Autorius Sloth
      Viena iš tų retų kategorijų, kuriose galiu balsuoti neiškraipydamas rezultatų. Daugumoje kategorijų esu matęs vos po vieną, dažnai netgi nei vieno anime.
      Nu jei as nemates daugumos kategorijoje dalyvaujanciu anime, tai nebalsuoju isvis.. Nes kas butu, jei kiekvienas balsuotu tik uz jam matyta anime.

      Spoileris:

      Comment

      • daimonass
        Forumo vilkas


        • 2008 12 08
        • 354

        #4
        Smulkmena, bet visdelto klaidele... ne "Dempa Teki na Kanojo" o "Denpa teki na Kanojo"
        Mano anime list'as: http://myanimelist.net/animelist/daimonass

        One Piece V2 pack: http://www.linkomanija.net/details?173537

        Comment

        • demoniacman666
          Forumo vilkas

          • 2008 04 16
          • 370

          #5
          Didesnio ispudzio uz Shiki siemet man niekas nesukele jei kalbant apie poveiki is emocines puses. Jis priverte susimastyti kas vis delto didesnis zveris, zmogus ar vampyras...

          Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

          Comment

          • Esquisse

            #6
            Shiki. Pakeitė nuomonę apie antgamtinių dalykų anime's. {Anksčiau nepatiko vampyrų žanro anime, dabar kitaip o:}

            Comment

            • Sloth
              [SrX]

              • 2007 09 14
              • 277

              #7
              Peržiūrėjau Shiki ir Dempa Teki na Kanojo. Savo nuomonės nekeisiu. Tačiau man smalsu, kaip tokie anime, kaip Durarara ir Shiki gali šioje kategorijoje turėti balsų daugumą? Sutinku, abu anime iš ties geri, bet psichologija? Come on. Keli klišiniai veikėjai + banalios teenage problems jau yra psichologija? Man čia panašiau į situacija, kuomet patikęs drama žanro anime staiga tampa geriausiu visose kategorijose, įskaitant ir action.

              Apskritai, susidaro toks vaizdas, kad dauguma balsuoja ne už kategorija, o tiesiog už mėgstamiausią anime, kokioje kategorijoje - ne taip ir svarbu. Na, bet rinkimai nebūtų rinkimais.

              Comment

              • svajone
                Tiesiog žmogus

                • 2008 09 21
                • 176

                #8
                Na anime parinkti tikrai keistai. Durarara? ppl, ko jau ko, bet psichologijos ten tikrai nelabai įžvelgiu. Vietoj jo tikrai buvo galima įdėti Psychic Detective Yakumo. Ten tikrai daugiau temų pamąstymams ir keliamos problemos gana rimtos, tik kad su mistiškumo prieskoniu. Denpa teki na Kanojo - mano nuomone ji pati geriausia kada nors matyta ova, bet ar ji kartais ne 2009 metų? Buvau labai nuliūdus, kai jos nenominavo pernai, bet gal čia tiesiog taisoma praeities klaida? House of Five Leaves ir King of Thorn tai užtektinai psichologininiai ir gal net kiek mindfuckas, bet visgi Shiki irgi nėra prastas - ten irgi keliamos gana įdomios idėjos.

                Kad ir kaip bebūtų, balsuoju už savo mėgiamą ova ir stengiuosi nekreipti dėmesio, kad metai ne tie. Noriu tikėti, kad ji įdėta šiemet, nes pernai jai buvo suteikta per mažai dėmesio, o dabar žmonės susigriebė, kokia ji nuostabi ir įdėjo į nominaciją.

                Comment

                • Hellsing_lover
                  Purinsesu no Darukuneso




                  • 2007 02 15
                  • 1319

                  #9
                  Autorius svajone
                  Na anime parinkti tikrai keistai. Durarara? ppl, ko jau ko, bet psichologijos ten tikrai nelabai įžvelgiu. Vietoj jo tikrai buvo galima įdėti Psychic Detective Yakumo. Ten tikrai daugiau temų pamąstymams ir keliamos problemos gana rimtos, tik kad su mistiškumo prieskoniu. Denpa teki na Kanojo - mano nuomone ji pati geriausia kada nors matyta ova, bet ar ji kartais ne 2009 metų? Buvau labai nuliūdus, kai jos nenominavo pernai, bet gal čia tiesiog taisoma praeities klaida? House of Five Leaves ir King of Thorn tai užtektinai psichologininiai ir gal net kiek mindfuckas, bet visgi Shiki irgi nėra prastas - ten irgi keliamos gana įdomios idėjos.

                  Kad ir kaip bebūtų, balsuoju už savo mėgiamą ova ir stengiuosi nekreipti dėmesio, kad metai ne tie. Noriu tikėti, kad ji įdėta šiemet, nes pernai jai buvo suteikta per mažai dėmesio, o dabar žmonės susigriebė, kokia ji nuostabi ir įdėjo į nominaciją.
                  Viskas paprasta su tuo Denpa teki no Kanojo - pernaimet tai buvo tik leidžiamos OVA'os statuso, todėl negalėjome jos dėti, nes neatitiko reikalavimų AZAR, o 2010m. buvo tik paskelbta, kad projektas nutraukiamas, taigi, OVA'os baigtos, todėl ir galėjome ją priskirti į šiuometinį AZAR, nes pernykščiam ji dar netiko, o pamesti irgi nesinorėjo
                  Na, dėl Drrr! galima ir padiskutuoti, mat tiesa, nelabai stipri ta psichologinė pusė buvo, tačiau vis tiek jos ten buvo.

                  Prieina Alucard'as su savo plačiakrašte skrybele prie Raudonkepuraitės ir sako: So, who's the the Little Red Riding Hood now?

                  Comment

                  Working...