Geriausias openingas ir endingas 2009

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts

  • Ryuujis
    replied
    Autorius Bardakas
    O kuo jie išsiskyrė? Simple shit manau.
    Tai galima paklausti kaip cia tada atsidure Natsu no Arashi! ar Haruhi?

    Rašyti komentarą:


  • Bardakas
    replied
    Autorius Ryuujis
    Nėra Bakemonogatari OP ar ED? :/
    O kuo jie išsiskyrė? Simple shit manau.

    Rašyti komentarą:


  • Ryuujis
    replied
    Nėra Bakemonogatari OP ar ED? :/

    Rašyti komentarą:


  • Mikuru
    replied
    Maria Holic OP - Simpatiškas ir pakvaišęs opening'as, tiek muzika tiek video tiko viens prie kito. +
    K-ON ED - Graži daina, ir Mio tokia kawaii ending'e atrodė. +

    Rašyti komentarą:


  • Hellsing_lover
    replied
    Zan Sayonara Zetsubou Sensei OP - tradiciškai atiduotas balsas už tradiciškai nemirštantį įdomumą žiūrint OP
    Higashi no Eden OP - graži ir įdomi animacija. Tenka pripažinti, kad 90% vertinimo atsvėrė "Oasis" daina Sakyčiau, vienas netikėtai malonių japonų sprendimų pasitelkiant į pagalbą žinomą užsienio grupę.
    Maria Holic OP - nėra ko pridurti, kaip tik SPALVOS o_o Gražus ir maištingas op su savaip nuprotėjusiais lyric'ais ^.^

    Rašyti komentarą:


  • Firo
    replied
    Uwaaaaaaa, nėra Haruhi-chan. Full OP was THE shit. :'<

    Vizualiai laimi Zetsubou, muzikaliai - Eden. (Brit pop ir aš kartais dig'inu :'D)

    Rašyti komentarą:


  • inge
    replied
    M+H OP'as nes visiškai atitinka animą!

    Rašyti komentarą:


  • Red_Elf
    replied
    Umineko no Naku Koro ni - vaizdas, muzika ir žodžiai tobulai tinka anime
    Sengoku Basara - labai užvedantis ritmas, vaizdas, visi šokantys kareivukai
    Ride Back - vėl visa op stilistika ir atlikimas atitinka viso anime nuotaiką, yra ritmingas

    labai gaila, kad nėta DTB end
    Paskutinis pakeitimas nuo Red_Elf; 2010-02-10, 17:55.

    Rašyti komentarą:


  • Driezius
    replied
    Kadangi balsuti galima už 3, tai 1 balas keliauja į Higashi no Eden op sąskaitą (mano favoritas).1 balą skiriu Maria Holic op (thx shaft for a bit of madness ) ir dar 1 duosiu Phantom: the requiem for Phantom op (nes pasigedau Bakemonogatari ed2).

    Rašyti komentarą:


  • Silvestras
    replied
    Eden of the East OP, ką čia dar aiškinti Oasis + toks vizualiai pribloškiantis klipas.
    Zetsubou Sensei OP - originalumo išsižadėti nenorisi, o šiuo atveju tai tikras masterpiece'as.

    Rašyti komentarą:


  • dArt
    replied
    Man visai Erin Openingai ir endingai patiko ...

    Rašyti komentarą:


  • amidau
    replied
    Maria Holic OP - labiausiai patikęs šių metų OP, tiek daina tiek vaizdas puikūs, viskas tobulai suderinta, veinžodžiu jokių priekaištų neturiu, tiesiog žiūri ir mėgaujies.
    Umineko no Naku Koro ni ED - klasikinė daina atliekama puikiu vyriško vokalu, vaizdas priderintas puikiai taigi taip pat žiūri ir mėgaujies.
    Natsu no Arashi OP - kiečiausias metu OP, velniškai užvedanti daina bei netradiciniai vaizdai tikrai puikus derinys kad galėtu žiūrėt su pasimėgavimu.

    Rašyti komentarą:


  • demoniacman666
    replied
    Balsavau uz Higashi no Eden, Zan Sayonara Zetsubou Sensei, Phantom: the requiem for Phantom OP1. Pastarajame buvo graziausi lyriska muzika, ZSZS buvo labai vezantis ir originalus, o HnE turejo puikia daina. Biski keista kad siemet nebuvo normaliu ED gal isskyrus K-On

    Rašyti komentarą:


  • mariux9998
    replied
    Prabalsavau už:

    Eden of the East OP - angliška daina FTW, retai tokios būna, o dar Oasis, tai išvis nustebęs buvau.

    Eden of the East ED - vizualinė dalis nuostabi, buvau priblokštas, o ir pati daina įsimintina.

    Needless OP - kaip sakė Killerbee, Needless OP labai "draivovas". Turėčiau sutikti, išgirdus norisi šokinėti aukštyn žemyn

    Rašyti komentarą:


  • slicKrox
    replied
    Dar kartą viską peržiūrėjus ir perklausius, viską apibendrinus labiausiai patiko: Higashi no Eden – ED. Tiek video, tiek kompozicija labai dera. Atlikimo technika nors ir nėra kažkuo originali, bet pateikta ji tikrai kur kas įdomiau bei meniškiau, nei daugumoje čia esančių OP / ED klipų.

    Maria Holic – OP taipogi išsiskyrė savo pateikimo technika: vaivorykštės spalvos liejas per kraštus su atrodo visai nesuderinamais dalykais.

    Higashi no Eden – OP: na... nieko lyg ir išskirtinio, bet viską sudėjus labai kokybiškas OP. Tokius ne dažnai sulauksi. Ergo Proxy – Openingo (Kiri – Monoral) lygio, kurį nėkart nekilo ranka nuspaust prasukimo klavišą ant distancinio valdymo. Tikiuosi ateityje tokių bus daugiau.

    Visi kiti man asmeniškai mažai kuo išsiskyrė, arba tradicinė atlikimo technika, arba tradicinė daina...

    Rašyti komentarą:

Working...