AZAR 2007: Best of the Best ~finalas~

Collapse
Ši gija yra iškelta
X
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts

  • Sable
    replied
    Autorius Cid
    nu jau ttgl, kad popsas, tai nejuokinkit. šitam sąraše išviso nelabai kurį galima pavadint popsu, nes pakankamai daug kuo išsiskiria nuo to. tik nesupratau to "ir". nodame cantabile IR lovely complex.
    Na, ta prasme kad užima tą pačią vietą, nes surinkę po vienodai balsų buvo.

    Rašyti komentarą:


  • krapija
    replied
    nu jau ttgl, kad popsas, tai nejuokinkit. šitam sąraše išviso nelabai kurį galima pavadint popsu, nes pakankamai daug kuo išsiskiria nuo to. tik nesupratau to "ir". nodame cantabile IR lovely complex.

    Rašyti komentarą:


  • G-Reaper
    replied
    Keisciausia kad is situ visu maciau visus anime.Na beveik visus nemaciau tik pirmu 2 vietu. 5cm isvis kazkaip netraukia, bet dbr gal reiks paziuret. O del TTGL kazkaip po pirmu 2 epu nustojau ziuret... As buvau uz CG geriausias anime mano matytas pastaruoju metu

    Rašyti komentarą:


  • Ledux
    replied
    Na ka as balsavau uz afro samurai nes tai buvo vienintelis mano matytas anime is saraso po to dar shool days paziurejau ir lengva ranka buciau atidaves savo balsa uz shool days . Na va kaip jau ir buvau nusprendes kad reikes paziuret anime kuris laimes na tai ka siunciames

    Rašyti komentarą:


  • Ozis
    Guest replied
    Autorius slicKrox
    Kas prakalbo... o tu nors viena iš jų matei?
    Nemaciau tik 5cm/s (is mano minetu), likusiu maciau tiek kiek uzteko susidaryti nuomone. Code Geass tebeziuriu - neblogas, bet nieko ypatingo.

    Autorius slicKrox
    kad tuom isitikint ir tai, kad tu išvis ne už vieną neprabalsavai dauk ką pasako. Tai kas tavo manimu yra verti?
    Nebalsavau, nes kaip pastebejai ne visus maciau, o tie kuriuos maciau mano nuomone to neverti. Tiesiog nenorejau savo neismanymu gadinti statistikos.
    Sprendziant is aprasymu, recenziju, respektabiliu asmenu nuomones verti buvo Nodame Cantabile ir Baccano. Ketinu artimiausiu metu tuo isitikinti.
    Nuo saves galiu prideti tik tiek, kad geriausiu sarasiukui truksta geros komedijos ar ecchio. Trumpiau sakant Umisho.

    Rašyti komentarą:


  • Airiz
    replied
    hmm, samurajus 8tas
    gaila

    Rašyti komentarą:


  • niekšas
    replied
    fainaru, jei apie anime sprest is aprashymu, tai dauguma mano mylimu anime turetu buti sh...dai. as isvis aprshymu neskaitau, ba sugadina/ishkreipia anime ivaizdy.

    Rašyti komentarą:


  • Killerbee
    replied
    Autorius FainaruFantaji
    Viena? Nejuokink. Suskaiciavau kad is bendrai visu kandidatu maciau apie 15, o is laimetoju maciau tik viena tas tiesa. Bet kiek permeciau aprasymus apie likusius buvo tikrai labiau vertu laimeti. 5cm/s tikrai yra popsas ir be piesimo ten kazko labai ypatingo daugiau nera. Bet jeigu butu renkamas "Best looking anime" tai as visom keturiom buciau uz Vexille. 5cm/s man neisireze ir nebuvo ypatingas. Va taip fanboys!
    Uz Vexille as balsuociau nebent "Baisiausiai atrodantis anime" kategorijoje.

    Rašyti komentarą:


  • FainaruFantaji
    replied
    Autorius slicKrox
    Kas prakalbo... o tu nors viena iš jų matei? ...jau nekalbu apie likusius kandidatus. Nepatingejau praverst tavo animelist, kad tuom isitikint ir tai, kad tu išvis ne už vieną neprabalsavai dauk ką pasako. Tai kas tavo manimu yra verti? Tas pats ir su Fainaru, matė vieną "Darken Than Black" ir skaito, kad tai jau pasaulio guzas, nors nieko daugiau is sarasao nematė, o kaikurie tik 5cm matė dėl pribloskiamo piesimo ir dauk kartu matytos istorijos. Žmogaus interesų nepakeisi, o juos reikia plėst.
    Viena? Nejuokink. Suskaiciavau kad is bendrai visu kandidatu maciau apie 15, o is laimetoju maciau tik viena tas tiesa. Bet kiek permeciau aprasymus apie likusius buvo tikrai labiau vertu laimeti. 5cm/s tikrai yra popsas ir be piesimo ten kazko labai ypatingo daugiau nera. Bet jeigu butu renkamas "Best looking anime" tai as visom keturiom buciau uz Vexille. 5cm/s man neisireze ir nebuvo ypatingas. Va taip fanboys!

    Rašyti komentarą:


  • Bardakas
    replied
    Nei gerai nei blogai. Rezultatai tenkina

    Rašyti komentarą:


  • Huy-san
    replied
    dziaugiuosi, kad laimejo tas kuris to ir nusipelne. yay

    Rašyti komentarą:


  • Killerbee
    replied
    Joooo, laimejo kaip visada ne tas, bet shirdies neskauda.

    Rašyti komentarą:


  • Izzo
    replied
    mjoa, su Ghost Houn'du lėtai, vat aš ir laukiu kol paskutinius epus susubbins, nors bendram kontekste jis manęs nenuvylė ir be tų 3 epų

    Rašyti komentarą:


  • Sable
    replied
    Autorius Izzo
    CG vertas, ir dar kaip vertas! Geriausi siužeto vingiai kokius tik mačiau bet vat gaila, kad Ghost Hound'as lio gale
    Na, Ghost Hound dar pabaiga neregėta niekieno, tai gal kažkiek ir suprantama.
    O dėl rinkimų, tai čia imho aišku kad yra išrenkamas populiariausias, tiesiog rinkimų gi nepavadinsi 'populiariausiojo rinkimai' - neskamba tiesiog, o "geriausieji" pas vieną ar kitą žmogų gali būt ir kitokie. Žodžiu, neesmė. Dar džiaukimes, kad kokie nors Lucky Star'ai neišlindo iš niekur

    Rašyti komentarą:


  • Izzo
    replied
    CG vertas, ir dar kaip vertas! Geriausi siužeto vingiai kokius tik mačiau bet vat gaila, kad Ghost Hound'as liko gale
    Paskutinis pakeitimas nuo Izzo; 2008-04-09, 18:26.

    Rašyti komentarą:

Working...