Trys geriausi rudens anime 2014

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • daimonass
    Forumo vilkas


    • 2008 12 08
    • 354

    Trys geriausi rudens anime 2014

    Pasibaigus vasaros sezonui, laikas pradėti balsavima rudens sezonui.

    Prašau balsuoti už tris savo favoritus !

    Šaltinis: http://anichart.net/fall
    124
    Aikatsu! 3
    0%
    1
    Akatsuki no Yona
    0%
    3
    Amagi Brilliant Park
    0%
    1
    Cardfight!! Vanguard G
    0%
    1
    Cross Ange: Tenshi to Ryuu no Rondo
    0%
    3
    Daitoshokan no Hitsujikai
    0%
    1
    Denki-Gai no Honya-san
    0%
    2
    Donten ni Warau
    0%
    4
    Fate/stay night: Unlimited Blade Works
    0%
    9
    Garo: Honoo no Kokuin
    0%
    3
    Girlfriend (Kari)
    0%
    1
    Grisaia no Kajitsu
    0%
    4
    Gugure! Kokkuri-san
    0%
    1
    Gundam Build Fighters Try
    0%
    1
    Gundam: G no Reconguista
    0%
    1
    itsugi no Chaika: Avenging Battle
    0%
    2
    Inou-Battle wa Nichijou-kei no Naka de
    0%
    1
    Kaitou Joker
    0%
    1
    Kiseijuu: Sei no Kakuritsu
    0%
    11
    Log Horizon 2
    0%
    4
    Madan no Ou to Vanadis
    0%
    2
    Magic Kaito 1412
    0%
    1
    Mushishi Zoku Shou 2
    0%
    5
    Nanatsu no Taizai
    0%
    7
    Ookami Shoujo to Kuro Ouji
    0%
    2
    Ore, Twintail ni Narimasu.
    0%
    1
    Psycho-Pass 2
    0%
    13
    Sanzoku no Musume Ronja
    0%
    1
    Selector Spread WIXOSS
    0%
    1
    Shigatsu wa Kimi no Uso
    0%
    7
    Shingeki no Bahamut Genesis
    0%
    12
    SHIROBAKO
    0%
    4
    Sora no Method
    0%
    1
    Terra Formars
    0%
    3
    Tribe Cool Crew
    0%
    1
    Trinity Seven: 7-nin no Mahoutsukai
    0%
    3
    Ushinawareta Mirai wo Motomete
    0%
    1
    World Trigger
    0%
    1
    Yowamushi Pedal: Grande Road
    0%
    2
    Yuuki Yuuna wa Yuusha de Aru
    0%
    1

    The poll is expired.

    Mano anime list'as: http://myanimelist.net/animelist/daimonass

    One Piece V2 pack: http://www.linkomanija.net/details?173537

  • daimonass
    Forumo vilkas


    • 2008 12 08
    • 354

    #2
    Tie kurie balsuojat, nesigėdykit pasisakyti kodėl būtent už ji balsuojat Pasidalinkit savo nuomone
    Mano anime list'as: http://myanimelist.net/animelist/daimonass

    One Piece V2 pack: http://www.linkomanija.net/details?173537

    Comment

    • nemesis
      Super mega ultra rašytojas

      • 2010 11 08
      • 1186

      #3
      Balsus atidaviau Kiseiju, Mushishi ir Psycho Pass. Mushishi - asmeninis sezono favoritas, kaip ir praeituose sezonuose puiki atmosfera, nuostabus garso takelis ir įdomios pavienės istorijos. Pirma serija apie Ginko praeitį išvis vienas geriausių epizodų per visus sezonus. Kiseiju - klasikinės 9 dešimtmečio mangos adaptacija, savotišas battle royal/survivor settingas, bandoma bent kažkiek psichologizuoti pagrindinį veikėją. Trečią blasą atidaviau, psycho pass, kolkas mačiau 1 seriją, kuri didelio įspudžio nepaliko, tad su dideliu avansu. Taip pat norėčiau paminėti yewamushi pedal s2, Garo, Bahamut, Log horizon s2, fate remake - geras veiksmas garantuotas. Šiaip turtingas sezonas, tokio nuo 2011 rudens, ko gero, nemačiau, bent jau kolkas.
      Paskutinis pakeitimas nuo nemesis; 2014-11-04, 10:49.

      Comment

      • Miesto_Druidas
        the journeyman



        • 2010 08 17
        • 1691

        #4
        Aš balsavau už Shingeki no Bahamut - kokybiškas fantasy anime, su savotiškai smagia atmosfera, nestandartiniais anime veikėjais bei energingu (sakykim vakarietiško pobūdžio) pateikimu ir gera animacija, Shigatsu wa Kimi no Uso - kvapą užgniaužiantys muzikiniai pasirodymai ir palyginus greitas tempas be didelio vilkinimo tiesiog verčia sėsti prie jo kiekvieną savaitę ir Shirobako - pasirodė kaip gan nuoširdžiai pateiktas anime apie anime kuriančios studijos užkulisius, pakankamai kruopšus su plačiu veikėjų spektru, jau vien tas faktas kad veikėjai ne moksleiviai man duoda daug, nors ir širdyje visi jie vėjavaikiai.

        Toliau verti dėmesio be abejo laurus skinsiantys F/SN remake'as ir Kiseijuu/Parasyte, sezono underdog'as Garo, kažkiek kitoks, bet savaip neblogas Psycho-Pass tęsinys.
        Sutinku su nemesis - šis sezonas labai kokybiškas.
        Paskutinis pakeitimas nuo Miesto_Druidas; 2014-11-03, 18:40.

        Comment

        • daimonass
          Forumo vilkas


          • 2008 12 08
          • 354

          #5
          Net balsai nebus iskaiciuoti, nes nesugeba normaliai elgtis su balsavimu...

          P.S Laukiu daugiau pasisakymu su situo sezonu
          Mano anime list'as: http://myanimelist.net/animelist/daimonass

          One Piece V2 pack: http://www.linkomanija.net/details?173537

          Comment

          • Miesto_Druidas
            the journeyman



            • 2010 08 17
            • 1691

            #6
            Autorius daimonass
            P.S Laukiu daugiau pasisakymu su situo sezonu
            Na tu ir pats galėtum pasisakyti taip pat .

            Comment

            • Ozis

              #7
              Man asmeniškai geriausiai šiame sezone kol kas atrodo Akatsuki no Yona. Siužetą trumpai galima būtų apibendrinti taip - karalystėje (kiniški motyvai) įvyksta perversmas, lieka gyva tik princesė. Ši princese su laiku turės atsikovoti karalystę, o šis animas turėtų mums pasakoti jos kelią nuo silpnos verksnės iki kerštingos raudonplaukės. Kol kas geriausias aspektas yra princesės augimas. Animas prašosi palyginimų su klasikiniu Juuni Kokuki, nors iki pastarojo jam dar toloka.

              Antrasis mano reitinge atsidurtų Shingeki no Bahamut Genesis. Tokios smagios dinamikos tarp dviejų pagrindinių veikėjų (Kaisar ir Favaro) nemačiau nuo Samurai Champloo laikų. O ir pati idėja už abiejų atrodo labai panašiai - mergaitei reikia kai kur nukeliaut ir tikėtina, kad jie abu jai bandys padėti. Samurai Champloo žavesys buvo japoniško kraštovaizdžio derinimas su hip-hopo muzika, Bahamutas tuo tarpu mus planuoja žavėti kitu kampu - demonų-angelų tarpusavio žaidimais žmonėmis.

              Trečiasis, kuriam atidaviau balsą buvo Donten ni Warau. Ir veikiausiai jis jo nusipelnė ne dėl to, kad būtų įspūdingai geras, bet dėl to, kad jis veikiausiai japoniškiausias šiame sezone. Bakumatsu epocha baigėsi, o imperatorius Meiji jau 11 metų valdo Japoniją, kardai uždrausti ir žmonės gyvenantys "senoviškai" yra stumiami lauk "naujovių". Trys broliai prižiūri kalėjimą į kurį siunčiami labiausiai Meiji režimui prasikaltę asmenys. Yra prieskonis mitologijos, prieskonis paslapties, šiek tiek nindzių ir pan.

              Taip geru galėčiau paminėti: Ookami Shoujo to Kuro Ouji (nebūdamas romance/drama gerbėju paskutiniu metu vis tiek kažkaip pažiūriu po vieną romantinį anime ir šis yra tinkamas pakaitalas praėjusio sezono Ao Haru Ride), Sanzoku no Musume Ronja (Astrida Lindgren + Ghibli = Why not?).

              Comment

              • daimonass
                Forumo vilkas


                • 2008 12 08
                • 354

                #8
                Autorius Miesto_Druidas
                Na tu ir pats galėtum pasisakyti taip pat .
                Pasiskysiu ir as pats
                Is sito sezono daugiausia nauju animiu esu paemes, netgi 6


                Fate/stay night: Unlimited Blade Works - Kai visai neseniai pabaigiau ziureti Fate/Zero abu sezonus. O pries kokius tris metus Fate/stay night tai dabar tapo viskas aisku su istorija. Piesimas tikrai nuostabu, nors istorija kartojasi bet jauciasi siektiek yra pakeitimu kai kuriu. 8/10

                Kiseijuu: Sei no Kakuritsu - Labai neįprasta istorija. Nesu didis megejas tokiu zanru, kai romance su Horror, Sci-Fi sumaisyti. Nors to romance pakankamai mazai... Kolkas 7/10 rasau. bet kad galutini ivertinima parasyciau reikia perziureti visa anime

                Log Horizon 2nd Season - pirmas sezonas buvo toks "meh" sitas kolkas toks pats... Daug neaiskumo ir loginiu skyliu palyginus su SAO, bet kartais kai kurios serijos tikrai nustebina... Nors veiksmo kaip ir nera. 8/10

                Nanatsu no Taizai - Labai dziaugiuosiu kad apsiemiau sita ziureti... Ispradziu labai primine man Fairy tail (kuri dropinau), del Hawk (tos kiaulaites) kuri man siektiek veda is kantrybes... Ir ziauriai primena Happy (nekenciama skraidanti katina). Kalbant apie istorija kiek jos maciau, tai tikrai nieko labai naujo nera, bet Meliodas charakteris labai patinka, labai idomus santykiai su Elizabeth. Tai pat galiu pamineti ENDINGA'a kuris man nerialiai patinka Kolkas drasiai rasau 9/10. Ziuresim kaip toliau bus.

                Psycho-Pass 2 Perziurejus pirma sezona nebuvau toks apsales kaip kiti Sitas sezonas tikrai man labai panasus, idomuma islaiko visados. Sakyciau man asmeniskai sitas gal net geresnis nei pirmas sezonas... 8/10

                Shigatsu wa Kimi no Uso - Nesu mates daug muzikos anime... Bet sitas bus vienas geriausiu siu metu mano matytu animiu. Esu suzavetas istorija, o ir muzikos siap nesu tokios gerbejas, bet tikrai grazus kuriniai. Kolkas rasau 9/10, bet jai islaikys toki pati tempa tai matyt bus nusipelnias 10

                Shingeki no Bahamut: Genesis - Pagrindiniai herojai tikrai labai skirtingi... Ipac esu suzavestas Favaro, bei Amira. Favoro savo melagystemis ir vejavaikiskumu tikrai gelbsti sita anime. Na o Amira labai grazi demone, kurios istorija labai miglota dar. Laukiu daugiau apizodu 8/10


                Atiduosiu įvertinimus veliau greičiausiai:

                1. Shigatsu wa Kimi no Uso
                2. Nanatsu no Taizai
                3. Shingeki no Bahamut: Genesis (turbut...)

                Palauksiu gruodžio galo, tada ir ivertinsiu
                Paskutinis pakeitimas nuo daimonass; 2014-12-08, 16:08.
                Mano anime list'as: http://myanimelist.net/animelist/daimonass

                One Piece V2 pack: http://www.linkomanija.net/details?173537

                Comment

                Working...