yaoi & yuri

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • FainaruFantaji
    Cyber Snake

    • 2007 04 28
    • 579

    #16
    Okay, okay guys, sorry... Bet seip pletkina tikrai ne visos... Ir aplamai pic`as gal ir engrazus, bet man patiko.. Nors seip as tikiu, kad vyru kompanijoj gerai pasikalbet apie rimtus dalykus... Tai ne nagu lakai, kseeee...

    P.S. Vyru irgi pletkinanciu yra... "Bobai".... Joke



    Working underground.

    Comment

    • Killerbee
      Iškrypęs dėdulė





      • 2006 12 11
      • 2949

      #17
      Autorius FainaruFantaji
      Okay, okay guys, sorry... Bet seip pletkina tikrai ne visos... Ir aplamai pic`as gal ir engrazus, bet man patiko.. Nors seip as tikiu, kad vyru kompanijoj gerai pasikalbet apie rimtus dalykus... Tai ne nagu lakai, kseeee...

      P.S. Vyru irgi pletkinanciu yra... "Bobai".... Joke
      Yra ir vyru aisku, bet jiems toli..... Ishejau viena kart su moterishkem parukyt. Atsipalaidavusios buvo ir manes visai nesivarze. Tai buvau pakraupes. Taip zmogu apkalbet vyrai nesugebetu.

      Comment

      • Evil_of_Darknesz
        Suicide is painless...

        • 2006 04 09
        • 998

        #18
        Pries YAOI uz YURI... yaoi slykstu... jei dar butu ir hentai yaoi tai... o yuri man priimtina, netgi labai grazu ir miela...

        Comment

        • niekšas
          forumo idiotas

          • 2006 08 23
          • 544

          #19
          Autorius Killerbee
          Yra ir vyru aisku, bet jiems toli..... Ishejau viena kart su moterishkem parukyt. Atsipalaidavusios buvo ir manes visai nesivarze. Tai buvau pakraupes. Taip zmogu apkalbet vyrai nesugebetu.
          Emm... nu... pasakysiu tiek kad mudu su broliu taip visus apkalbam (pradedant bendradarbiais, klasiokais ar kaimynais, baigiant kad ir šio forumo nariais), kad jei apkalbų objektai mus girdėtų tai... Ir tai ne šiaip žmogaus iškeikimas, o aptarimas visų jo nuodėmių, kompleksų, charakterio bruožų, poelgių, gyvenimo būdo.. ir iš viso to dar ir išsityčiojama. O aš išvis mėgėjas už akių taip sutrypti žmogų, kad po to aplinkiniai pradeda į jį kreivai žiūrėt, arba netgi nesisveikint

          Taip, aš tikrų tikriausia pletkų boba aišku išmokau to iš taip vadinamųjų 'moterų'

          Comment

          • Killerbee
            Iškrypęs dėdulė





            • 2006 12 11
            • 2949

            #20
            Autorius niekshas
            Taip, aš tikrų tikriausia pletkų boba aišku išmokau to iš taip vadinamųjų 'moterų'
            Blyn, bent jau nesigirtum.....

            Comment

            • Lax..
              reLaxed




              • 2005 12 24
              • 516

              #21
              Ta grindžiama Yaoi tema yra labai diskutuotina, tuo labiau vertinant lietuvių mąstyseną. Daugumai merginų puikiai sueina yaoi, o daugumai vyrų - yuri. Bet kadangi vyrai aršesni iš prigimties, tai yaoi iškart būna pakišamas po lova, ar ratais. Me, kaip prie meno linkęs žmogas, vertina yaoi kaip tam tikrą vizualinę ekspresiją(na ir suskėliau). Jei gerai pasižiūrėsit tai pamatysit sudėtingų rakursų, tam tikros specifinės anatomijos ženklų ir šiaip smt original. Patys kiečiausi bučiniai, hugai and so on, kiek man teko matyt - tik yaoi. Tai kai man reikia kažką tokio nupiešt visada ieškau yaoi, tik vietoj vieno vyro įpaišau moterėlę xP
              Todėl laxas mėgsta tik tam tikrą yaoi, be "akto" scenų...nes nuo to jau pykint gali pradėti...

              Comment

              • Bardakas
                Žmogus Ne





                • 2005 09 22
                • 1462

                #22
                Na joa... chebra, nestumkit ant yaoi, nes tuo pačiu, kad ir patinka yuri - automatiškai užstumiat ant to kas patinka. Man pvz nepatinka yaoi tik dėl to, kad ten bičas su biču ir tai natūralu, bet nesakau, kad tai vemt verčia ar kažkas tokio ir reik degint. Karais (tikiuos per daug nesamonės nepasakysiu), yaoi būna netgi linksmas ir įdomus žiūrėt jei ne per daug vulgarus. Tad baikit spankt, iš esmės yaoi ir yuri taip susijęs, kad negalima nei vieno nei kito smerkt jei vienas iš jų patinka
                Maybe on Earth, Maybe in the Future
                sigpic
                Kurokawa idėjinis lyderis
                Lėtai keičiu slaptažodžius

                Comment

                • Ozis

                  #23
                  Viskas yra gerai kol yra ribos. Kol nepereina tam tikru ribu grazu yra tiek tas tiek anas (vistik meile, kad ir kokia ji bebutu), kai jau riba yra pereinama jau yra negerai.
                  Vienintele beda, kad Yuri riba yra daug toliau nei Yaoi. Visu pirma del mano optikos ypatumu (vyriskai akiai maloniau stebeti dvi moteriskes, nei du vyrus), bei del to, kad susikabinusias paneles matau vos ne kasdien, o vat susikabinusiu vaikinu dar matyti neteko (ir tikiuosi neteks).
                  Visgi esu pries. Po tokiu nesamoniu (ir amerikonisku serialu) atsiranda isitikinimai, kad neva geriausios moterys lesbietes arba geriausi vyrai gejai. Eikit geriau ziureti/skaityti iprastu romance'u.

                  Comment

                  • FainaruFantaji
                    Cyber Snake

                    • 2007 04 28
                    • 579

                    #24
                    Autorius LAX...
                    Ta grindžiama Yaoi tema yra labai diskutuotina, tuo labiau vertinant lietuvių mąstyseną. Daugumai merginų puikiai sueina yaoi, o daugumai vyrų - yuri. Bet kadangi vyrai aršesni iš prigimties, tai yaoi iškart būna pakišamas po lova, ar ratais. Me, kaip prie meno linkęs žmogas, vertina yaoi kaip tam tikrą vizualinę ekspresiją(na ir suskėliau). Jei gerai pasižiūrėsit tai pamatysit sudėtingų rakursų, tam tikros specifinės anatomijos ženklų ir šiaip smt original. Patys kiečiausi bučiniai, hugai and so on, kiek man teko matyt - tik yaoi. Tai kai man reikia kažką tokio nupiešt visada ieškau yaoi, tik vietoj vieno vyro įpaišau moterėlę xP
                    Todėl laxas mėgsta tik tam tikrą yaoi, be "akto" scenų...nes nuo to jau pykint gali pradėti...

                    Lax... Tu tiesiog pasakei ka as norejau pasakyt, bet nedaejo, tai pasakyt butent taip... Jei nebutum priesas, butum didvyris



                    Working underground.

                    Comment

                    • Izumi
                      ShadowEye
                      • 2007 10 01
                      • 34

                      #25
                      Vaikinu poziuris - "yuri yra jega, nes ten merginos, yaoi - pyp".
                      Merginu poziuris - "yaoi yra jega nes ten vaikinai, yuri - slykstu".
                      Man tai patinka pasijuokti is tokiu pasisakymu, kad kam patinka lesbietes, bet gejei jau kazkas slykstaus ir nenormalaus O be to vaikinai yra vaikinai ir jie niekada (9 is 10) nepasakys kitam vaikinui pvz "tu graziai atrodai", kas merginoms yra naturalu.

                      One day is one day less to live

                      Comment

                      • slicKrox
                        Catching some Zzzzs...




                        • 2012 08 01
                        • 2161

                        #26
                        Autorius Izumi
                        Vaikinu poziuris - "yuri yra jega, nes ten merginos, yaoi - pyp".
                        Merginu poziuris - "yaoi yra jega nes ten vaikinai, yuri - slykstu".
                        Man tai patinka pasijuokti is tokiu pasisakymu, kad kam patinka lesbietes, bet gejei jau kazkas slykstaus ir nenormalaus O be to vaikinai yra vaikinai ir jie niekada (9 is 10) nepasakys kitam vaikinui pvz "tu graziai atrodai", kas merginoms yra naturalu.
                        heh.. nesamone, draugas draugui beleka gali patart, tik aisq ta draugyste niekada neprieis iki glamoniu ir nekaltu buciniu, kas daznai pasitaiko merginu tarpe tik i tuos svelniu moterėiskus poelgius neziurima taip grieztai.

                        Comment

                        • Lax..
                          reLaxed




                          • 2005 12 24
                          • 516

                          #27
                          Evoliucija taip ir padarė, kad vyrai savo meilę(draugišką) rodo vienaip, o moterys kitaip.

                          Comment

                          • FainaruFantaji
                            Cyber Snake

                            • 2007 04 28
                            • 579

                            #28
                            Ewww.... Palietet tema, kad jau tik moterys daro taip ir ne kitaip, jums deretu pabuti tarp ivairiu skirtingu merginu ir suprasit, kad dazniausiai tie glamonejimaisi viesai yra tik tarp fyfu ir panasaus plauko merginu [jei jas taip pavadint galima ;/]... Is vyru kampo ziurisi kazkaip taip, kad moteris yra priesingybe vyrui, ir vyras niekada nedarys ka daro moteris, bei atvirksciai. As zinoma nekalbu apie transvestitus ir panasiai... Kokios lyties gimei toks ir buk, graziai atrodo tik svelniai pakoreguota mergaite panasi i berniuka... Okay, prieinu ta vieta kur pasakysiu , kai ka kvailo - "Vyriska mergina - grazu; moteriskas vaikinas - ne". Bet pabandykit akimirkai isivaizduot, kad esat moterys.... Paziurekit i visa, tai is kitos puses gal saus ir kitokios mintys i galva.

                            Nustokim statyt kazkoki lyciu barjera, as uz lygybes teises, nors manau, kad reiktu boboms isleisti specialu istatyma, kad negaletu pletkint, eh



                            Working underground.

                            Comment

                            • 9inch
                              ELO

                              • 2007 11 13
                              • 159

                              #29
                              yaoi & yuri mano nuomone - kam patinka, tas ir ziuri, tad nera reikalo tu zmoniu smerkti ar kitaip uzgaulioti, kaip ir tu paciu geju. As sia tema esu tolerantiskas, tegul gyvena kaip nori zmogus, gali buti gejus, gali vapse pimpala nusipjauti, jo reikalas... jei kas nors lieptu pasirinkti ka ziureti: muilo operas, kurias rodo per tv3 ar lnk, arba yaoi. Manau pasirinkciau pastaryji varianta, nes uz muilo operas nieko blogiau nera...!! 2minuciu neiskesciau prie tv su tokia programa! :dizzy::sick:

                              Comment

                              • Ozis

                                #30
                                Ale, Niekshas, tu esi tikras niekshas
                                Autorius FainaruFantaji
                                Palietet tema, kad jau tik moterys daro taip ir ne kitaip, jums deretu pabuti tarp ivairiu skirtingu merginu ir suprasit, kad dazniausiai tie glamonejimaisi viesai yra tik tarp fyfu ir panasaus plauko merginu [jei jas taip pavadint galima ;/]...
                                Jep pasitaiko dazniau tarp fyfu, bet ne tik

                                Autorius FainaruFantaji
                                Is vyru kampo ziurisi kazkaip taip, kad moteris yra priesingybe vyrui, ir vyras niekada nedarys ka daro moteris, bei atvirksciai.
                                Susimastau as gal ne vyras or smth. Kitaip tariant nesiziuri ^^
                                Nors tiesa pasakius neisivaizduoju normalaus besidazancio vyro arba normalios paneles su alumi rankoje ziurincia futbola ar kasi. Atsiprasau, jei esu per daug senamadiskas.

                                Autorius FainaruFantaji
                                Okay, prieinu ta vieta kur pasakysiu , kai ka kvailo - "Vyriska mergina - grazu; moteriskas vaikinas - ne".
                                Tiesa pasakius as nelabai supratau kas ten toks buvo nieksho papostinose fotkese, bet kazkodel speju, kad ten vyras. Taigi pagal mineta apibrezimas jis turetu buti negrazus, bet kazkodel tamstai, matyt, taip neatrodo.

                                Autorius FainaruFantaji
                                Bet pabandykit akimirkai isivaizduot, kad esat moterys.... Paziurekit i visa, tai is kitos puses gal saus ir kitokios mintys i galva.
                                b00bies... :nosebleed: (yay X-Change!!!)
                                Tiesa pasakius neisivaizduoju saves kaip moters... (del tam tikru fundamentaliu mastymo ir elgsenos skirtumu)

                                Comment

                                Working...