Noir ... hate or love ?

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Dwz

    Noir ... hate or love ?

    Serialas apie samdoma zudike ir jauna mergaite praradusia atminty ... abi sieja daugiau nei jos galetu zinoti ....

    Bene pirmas multikas kuris nera wien tik skerdynes, o ir idomiu minciu yra ideta

    OST labai grazios dainos ... ypac Canta per me

    Kas mate ? Kam patiko ?
  • Izumi
    ShadowEye
    • 2007 10 01
    • 34

    #2
    Maciau, patiko, OST superinis istikro ir apskritai tos autores muzika turi isskirtini skambesi. KAs del skerdyniu tai speju iki siol dar mazai ka matei jei cia tau pirmas toks

    One day is one day less to live

    Comment

    • blindside
      a.k.a Kashim
      • 2007 10 06
      • 21

      #3
      Na, OST'as tikrai geras, tačiau pažiūrėjus kelias serijas neužkabino, o gal visai nieko, reiks toliau pažiūrėt nes kiek žinau, iš šito anime išsivystė naujas žanras - Noir.
      Watashi wa namewa Kashim. Juuroku sai desu. Hajimemashite.

      Comment

      • Killerbee
        Iškrypęs dėdulė





        • 2006 12 11
        • 2949

        #4
        Autorius blindside
        Na, OST'as tikrai geras, tačiau pažiūrėjus kelias serijas neužkabino, o gal visai nieko, reiks toliau pažiūrėt nes kiek žinau, iš šito anime išsivystė naujas žanras - Noir.
        Ne visai taip. Zanras noir labai labai senas.

        Comment

        • despair
          bud sweat and beers...

          • 2007 06 01
          • 168

          #5
          Atsimenu Noir ziurejau per VIVA kanala vokiskai nors nieko nesuprasdavau, gan gera ispudi
          paliko

          Comment

          • Dwz

            #6
            hahahahah jo jo pirma karta as irgi maciau per VIVA ...

            O del skerdyiniu ... pries Noir maciau Elfen Lied .... manau tas buwo daug, daug kartu labiau smurtinis nei Noir Is esmes norejau iskelt tai, jog istorija uzgozia smurta (kas labai reta mano manymu ... nors yra isimciu aisku), jei pasiduosi tai istorijai tai ji gali sukelt gan giliu jausmu .... ko jau ko bet is anime giliu jausmu .... (Dragon ball z ir t.t., kad ir pats Elfen Lied, Demon Crusade) tikrai nesitikejau

            Prie tokio tipo anime pristatymo galeciau asmeniskai priskirti nebent Fullmetal alchemist ... ten buwo bandoma wysityti istorija kazkiek, nors dauguma seriju buwo sutelkta i smurto aspekta (aisq preistaraukit jei manot kitaip)

            Comment

            • Dai-Katana
              Podcast or Death




              • 2004 10 04
              • 687

              #7
              Šiaip kiek žiūrėjau Full Metal Alchemistą, tai jis man pasirodė žymiai įdomesnis ir kur kas psichologiškai labiau slegiantis nei tarkim tas pats Noir. Nesvarbu, kad ten "žiauriau" rodoma viskas ar įmaišoma humoro kažkokio, tačiau yra vietos, kurios tikrai geros. Noir be to aš iš principo nemėgstu, nes nepatinka man tokie apie kilerius ir t.t., nors ir mėginau įveikti. Nei NOIR nei Gunslinger Girls (anime apie "upgreidintas" mergaites žudikes) nebaigiau dėl tos pačios priežasties (nors sutinku, kad abudu anime yra geri).

              Favoritai iš tokių labiau "graudinančių" tai man visada buvo ir (kolkas) yra Saikano (ne OVA tęsinys, o originalas), Kimi Ga Nozumu Eien (bet jis vienkartinis, tikrai nesinori net trumpam jo peržiūrėti), Texhnolyze, Haibane Renmei ir dar kažkiek tų anime.

              NOIR man paprasčiausiai nieko naujo "nepasiūlė".
              Paskutinis pakeitimas nuo Dai-Katana; 2007-10-13, 20:19.

              SKYPE: ANACHRONIX.NOEIN

              Comment

              • Džiro sesė
                X - Crime of visual shock


                • 2005 11 12
                • 604

                #8
                Autorius despair
                Atsimenu Noir ziurejau per VIVA kanala vokiskai nors nieko nesuprasdavau, gan gera ispudi
                paliko
                man tas pats, tada VIVA buvo mano pirmųjų anime rodytoja,
                O šis anime NOir patiko, tikrai reiks kada pažiūrėt angliškai.

                Užsukite in mano FB page: http://www.facebook.com/MaumasArt

                Comment

                • FreaK`aZ
                  Rimtas architektorius




                  • 2005 02 22
                  • 532

                  #9
                  uff. galvojau bus del ko issirekt pasiulant diskutuoti apie Noir'a jo aprasyme, bet tai ziu, ka jo kaip ir niekas dar neaprases.
                  anyway, kaip tik dabar ongoinig'inu sita anime'a ir kol kas puikiai, per 1,5 epizodo uzmigau tris kartus. paskutini karta taip buvo perGunslinger Girls.
                  "Some kind of frickin brainwashed cat from mars
                  with a sick idea of world domination"

                  Comment

                  • DontStay
                    Naujokas
                    • 2007 12 11
                    • 17

                    #10
                    10/10 balu ^^ Gal kiek per grazi pabaiga, bet pati istorija idomi. Klausau po siai dienai kai kuriuos Noir OST =)

                    Comment

                    • Sloth
                      [SrX]

                      • 2007 09 14
                      • 277

                      #11
                      Autorius Dwz
                      hahahahah jo jo pirma karta as irgi maciau per VIVA ...

                      O del skerdyiniu ... pries Noir maciau Elfen Lied .... manau tas buwo daug, daug kartu labiau smurtinis nei Noir Is esmes norejau iskelt tai, jog istorija uzgozia smurta (kas labai reta mano manymu ... nors yra isimciu aisku), jei pasiduosi tai istorijai tai ji gali sukelt gan giliu jausmu .... ko jau ko bet is anime giliu jausmu .... (Dragon ball z ir t.t., kad ir pats Elfen Lied, Demon Crusade) tikrai nesitikejau

                      Prie tokio tipo anime pristatymo galeciau asmeniskai priskirti nebent Fullmetal alchemist ... ten buwo bandoma wysityti istorija kazkiek, nors dauguma seriju buwo sutelkta i smurto aspekta (aisq preistaraukit jei manot kitaip)
                      Nu nezinau,jei tau Elfen Lied atrodo tik smurtas be jokios istorijos ir gilesnes minties,tai nelabai idemiai tu ji ziurejai td

                      Comment

                      • FainaruFantaji
                        Cyber Snake

                        • 2007 04 28
                        • 579

                        #12
                        Man patiko, kazkodel si anime prisimine labai geru vardu, labiausiai patiko piesimas ir OST, nezinau butent toks stilius piesimo anime`j man labai patinka, siuzetas kartais so-so, bet visumoj geras, duodu Noir 9.5/10..
                        Dar man jame labai patiko visada islaikoma melancholija, net linksmomis akirmikomis buvo kazkokia liudesio gaidele, that`s what i like.
                        Nors as Bee-Train fane



                        Working underground.

                        Comment

                        • Meroko

                          #13
                          maciau, bet nelabai patiko, kazkoks per nuobodus anime man... bet vistiek anime geras!
                          bet OSTai!!!!!! oooo OSTai tai isvis super!! "Coperia no Hitsugi" tai klausai iki siol po 100 kartu per diena...

                          Comment

                          • Izzo
                            one vs all, DIE AZ!



                            • 2007 02 25
                            • 1530

                            #14
                            gal kaip sakant issamesni aprasyma su screensais ir pan?
                            SCREW YOU, PEOPLE!

                            Comment

                            • Killerbee
                              Iškrypęs dėdulė





                              • 2006 12 11
                              • 2949

                              #15
                              Autorius Izzo
                              gal kaip sakant issamesni aprasyma su screensais ir pan?
                              Galiu, bet bijau kad Fainaru mane uzmush.

                              Comment

                              Working...