Ka manot apie Cyberpunk anime stiliu:)

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • KoBalt
    Tokyo boy

    • 2007 03 25
    • 127

    Ka manot apie Cyberpunk anime stiliu:)

    Neseniai maciau pora gan senu cyberpunk stiliaus anime filmu,ir noreciau suzynot jusu nuomone apie sios rusies filmus,ka apie juos manot ir panasiai
    http://android-x-2.mybrute.com
  • Evil_of_Darknesz
    Suicide is painless...

    • 2006 04 09
    • 998

    #2
    CYBERPUNK as esu mates gal vos kelis, na isskirtiniausias tai Serial Experiments Lain, o siaip man toks stilius nelabai patinka, kazkaip toks nuobodokas stilius...

    Comment

    • Lamb_of_God
      War, war never changes...
      • 2005 09 17
      • 96

      #3
      na nemanau kad cyberpunk yra nuobodu, tu tika pasakei kad gits ar cowboy beabop yra nuobodu... pagalvok dar karta ar tikrai taip suvoki zhnara cyberpunk, shaip ir mecha yra cyberpunk atmaina...
      Laisvas ir nepriklausomas video menininkas

      Comment

      • Tsume200
        Narys
        • 2006 10 22
        • 55

        #4
        Cyberpunk man patinka....Ergo proxy, Cowboy bebop, SEL....aplamai tai neskyrstau anime i stilius, taciau mielai atsakau i klausimus....
        sigpic
        Save me from nothing Ive become

        Comment

        • Killerbee
          Iškrypęs dėdulė





          • 2006 12 11
          • 2949

          #5
          Autorius Tsume200
          Cyberpunk man patinka....Ergo proxy, Cowboy bebop, SEL....aplamai tai neskyrstau anime i stilius, taciau mielai atsakau i klausimus....
          Cowboy bebop ne kyberpankas seip...

          Comment

          • Lamb_of_God
            War, war never changes...
            • 2005 09 17
            • 96

            #6
            o pvz kas? ten kosminiai kaubojai, naujos technologijos, kosminiia laivai, ar ash kazhka maishau.. jai klystu parashyk kas per tada cowboy bebop'as
            Laisvas ir nepriklausomas video menininkas

            Comment

            • Evil_of_Darknesz
              Suicide is painless...

              • 2006 04 09
              • 998

              #7
              Cowboy Bebop yra kosminis vesternas, action,comedy o tikrai ne Cyber Punk...

              Comment

              • Lamb_of_God
                War, war never changes...
                • 2005 09 17
                • 96

                #8
                omfg , kosminis vesternas, kiekvienas filmas, kur yra naudojamo aukstosios technologijos ir veiksmas yra cyberpunk, gali ir dar tureti action, comedy ar dar kokiu pricendalu, tiek Lain yra cyberpunk u drama elementais, arba drama su cyberpunk elementais, tiek yra ir steampunk animu...

                Autorius Evil_of_Darknesz
                Cowboy Bebop yra kosminis vesternas, action,comedy o tikrai ne Cyber Punk...
                Laisvas ir nepriklausomas video menininkas

                Comment

                • Ekgp97sl
                  Vietinis šnipinėtojas

                  • 2006 01 16
                  • 63

                  #9
                  Iš tiesų nesu nei daug matęs, nei apsišvietęs čia, bet pakankamai, kad cyberpunk ne tik anime, bet apskritai kaip tokį žanrą laikyčiau jei ne mėgiamiausiu, tai bent vienu tokių, nors netgi apibūdinti jo nepasigirčiau galįs.
                  Kaip dažnai pasitaiko tokia anarchija persmelkta siužetinė linija, vaizdas anarchistų akimis, pankų ideologija ar dar kas paprastai būna linkę sudominti, plius visi hi-tech priedai, aplinka. Matyt, neklysiu sakydamas, kad veikėjai čia kaip paprastai būna indvididualistai, pakankamai charakterizuoti, konfliktas dažniausiai būna gilus ir esminis ir t.t. it pan. Mano akims tas pritinka.
                  Ir kol kas nei jokie vaizduojamieji modeliai, nei cyberpunk'o idėjos man dar tikrai nespėjo pabosti.
                  Na, daugiau ar mažiau - tegyvuoja cyberpunk'as!
                  Kas lieča anime, tokiais kaip Akira, GITS, Texhnolyze, Lain, Gunnm ar taip kažkodėl ir nebaigtu žiūrėti Ergo Proxy be abejonės pasimėgavau.
                  Dar žinia, kad cyberpunk, koks gyvuoja kaip literatūra, man net susidurti neteko - mhm, metas mušti sieną vardu Pasyvumas ir ieškotis, kur čia doros kelias. xD
                  Autorius Lamb_of_God
                  omfg , kosminis vesternas, kiekvienas filmas, kur yra naudojamo aukstosios technologijos ir veiksmas yra cyberpunk, gali ir dar tureti action, comedy ar dar kokiu pricendalu<...>
                  Vienaip ar kitaip, bet Cowboy Bebop kaip ir nemačiau, kad kur būtų priskiriamas prie Cyberpunk, esu linkęs laikyti jį tiesiog sci-fi atstovu, kosminis vesternas.
                  Paskutinis pakeitimas nuo Ekgp97sl; 2007-04-10, 09:32.

                  Comment

                  • Killerbee
                    Iškrypęs dėdulė





                    • 2006 12 11
                    • 2949

                    #10
                    Autorius Lamb_of_God
                    o pvz kas? ten kosminiai kaubojai, naujos technologijos, kosminiia laivai, ar ash kazhka maishau.. jai klystu parashyk kas per tada cowboy bebop'as
                    Bet kas tik ne kyberpankas. Garbes zodis.

                    Comment

                    • Lax..
                      reLaxed




                      • 2005 12 24
                      • 516

                      #11
                      CB iš vienos pusės nė pro kur nesulenda į cp žanrą. Bet faktas tas, kad CB turi panašumų ir net būdingų cp stiliaus bruožų. Iš esmės CB yra per "šviesus" cp.
                      Su anime cyberpanku mažai susidūręs esu (GITS, Akira), bet tikrai yra gerų šio žanro atstovų filmų industrijoje.

                      Comment

                      • KoBalt
                        Tokyo boy

                        • 2007 03 25
                        • 127

                        #12
                        Cyberpunk is about expressing (often dark) ideas about human nature, technology and their respective combination in the near future.

                        sorry kad angliskai,jei noretumet suzinot daugiau galit paziuret si puslapi

                        http://www.cyberpunkreview.com/what-is-cyberpunk/
                        http://android-x-2.mybrute.com

                        Comment

                        • Sable
                          The Hitchhiker





                          • 2005 03 11
                          • 1530

                          #13
                          Pats stilius man patinka, tačiau kaip ir visur kitur būna šedevrų ir pusėtinų kūrinių taip ir čia. Vien cyberpunk koncepcijos laikymasis nepadaro animo geresniu, nes dažnai pamirštama apie pačia cyberpunk ideologija ir pasiliekama tik ties forma ir gražiais efektais, o galų gale tos svarbios idėjos taip ir neperteikia iki galo. Bet čia būtų cyberpunk mėgejo požiūris. Tiesiog Sci-Fi mėgstantys žmonės gali ir kitaip suvokt.

                          Btw, bus straipsnis žurnale nuo manęs panašia tema

                          Comment

                          • Youka
                            bishoujo

                            • 2006 01 30
                            • 335

                            #14
                            Kadangi nemegstu sci-fi filmu, atsigriebiu su anime. CP man vienas geriausiu zanru. Is tiesu, tikru "sedevru" yra nedaug, kurie atitiktu Kobalto rasta aprasyma, todel sunku pasitenkinti kazkokia miglota ideja apipinta mecha, nes po SEL, GITS, Akiros, Texnolyze, sunku rasti kazka ypatingo.

                            Comment

                            • arna
                              emptiness

                              • 2006 06 20
                              • 1069

                              #15
                              Sable teisingai bendrai nusakė sci-fi anime problemą.

                              - Iš tiesų, pasirinkimas nėra didelis (na, arba dar ne viskas mano pamatyta). kiek pastebėjau, yra gana tamprus ryšys tarp šios rūšies anime ir pačio sci-fi literatūrinio žanro. Esu matęs ne vieną anime, kur panaudojamos idėjos iš kai kurių sci-fi romanų, ar populiariorios mokslinės tematikos knygų.
                              - rimtų sci-fi anime kiek suprantu nėra daug (kur nuo..iki vystoma ta idėja); visi kiti tik naudojasi šios tematikos elementais kad sukurtų anime tam tikrą šarmą. Kaip viens draugas sakė amžina ta pati japonų gvildenama problema: roboto ir žmogaus santykis; kur yra ta riba, kai robotas jau nebe robotas.. ir t.t.

                              Comment

                              Working...