Naruto: The Abridged Series

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts

  • Adwims
    replied
    Naruto abridge pasirode paskutinis slamstas, jei igarsinimas neslubuotu nu tai gal...Siaip YuGi ir DBZ zymiai geresnes serijos

    Rašyti komentarą:


  • Siroiokami
    replied
    siaip nesu, naruto fanatikas, bet ir neturiu nieko pries si anime. Esu perziurejas ir naruto ir kiek dabar yra naruto shippuden seriju

    NTAS yra viena geriausiu mano matytu anime parodiju (cia tik mano nuomone, todel prasau nepradekit ten tu nesamoniu irodineti, kad yra geresniu. aciu -.-)
    Jis ne tik parodo didele dali uzknisanciu dalyku animeje, bet moka padaryti, kad luztum is juoko tai beziuredamas.
    Jeigu ziuri anime, reik moketi ir pasijuokti is jo. NTAS kurejai kaip tik tai ir padare. Jie yra fanai, kuriuos uzknisa filler episodes, no action series, bet patinka pati serialo mintis. Mano manymu tai pagrindine priezastis, kodel si parodija yra tokia pasisekusi.

    Kap negalima luzti is tokio pokalbio?
    Iruka: "I want you to have this."
    Naruto: "Your headband?"
    Iruka: "Yep. Cause apparently you becoming a ninja is more important than me going to the hospital to treat my horrible injury."
    Naruto: "Yay! Now I'm a real boy-I mean, a ninja! Believe it!"

    You Mean Jesus Was a Ninja?
    Jiraiya: Naruto, you're first task is to walk on water
    Naruto: Like Jesus?
    Jiraiya: Yes Naruto, like jesus
    Naruto: Wait a minute, does that mean that jesus was a ninja?
    Jiraiya: Yes Naruto, Jesus was a ninja
    Naruto: Really!?
    Jiraiya: No not really!
    Naruto: Aww








    Vienas minusas: mazdaug 10-12 kartu pasiziurejus ta pacia serija, ji pasidaro nebe tokia juokinga.

    Rašyti komentarą:


  • Kayumi
    replied
    Siap tai fainos tos serijos buvo kai ziurejau pirmus 5 kartus, paskui biski pradejo pabost... Bet geros serijos... Juokingos ;DD

    Rašyti komentarą:


  • mariux9998
    replied
    Jie kuria jas, bet labai letai, nes abu uzsieme Dragonball Z Abridged, kur visi abridgeriai susirinke. MasakoX acc uzblokino, cia jo backup : http://www.youtube.com/user/MasakoXtreme .
    Jeigu kam idomu, tai va Dragonball Z Abridged acc : http://www.youtube.com/user/TeamFourStar

    Rašyti komentarą:


  • Parade
    replied
    Jo sita atsimenu kaip ziuredavau juokinga buvo , tik kad jau tas MasakoX turbut nebekuria nauju seriju nes neradau pastaruoju metu daugiau .

    Rašyti komentarą:


  • Snabas
    replied
    Yra Death Note abridged? I'm CRAZY!!!!!!!! (joke)

    Rašyti komentarą:


  • enjutsu
    replied
    Autorius Snabas
    Zinau Sailor moon abridged, bet niekad neziurejau.
    youtube uzrasyk abridged series ir pamatysi kiek primes ju yra zero no tsukaima death note beibleid bleach atrodo dar buvo ir dar visokiu bet as taip paklausiau tai siaubingas igarsinimas palyginus su naruto ar ygo tai ten zinokit nuostabus igarsinimai ir apskritai nereik is keliu zmoniu tiketis televizijos verto igarsinimo

    Rašyti komentarą:


  • Snabas
    replied
    Jo, igarsinimas ne koks... ir siaip, mazoka bajeriu, viskas tas pat, tik truputi juokingiau. Manes labai nesuzavejo

    Rašyti komentarą:


  • Laura
    Guest replied
    Paziurejau keles Naruto abridged serijas xDDD seip visai patiko yra is ko pazvengt, bet noretusi geresnio igarsinimo.

    Rašyti komentarą:


  • Snabas
    replied
    Zinau Sailor moon abridged, bet niekad neziurejau.

    Rašyti komentarą:


  • enjutsu
    replied
    jo geras daiktas ps gal kas zinot panasiu tik ir geru nes na tik YGO ir naruto abridged vieninteliai taip normaliai igarsinti kitus ziurejau tai siaubas
    ps paskutine NTAS 22 serija?

    Rašyti komentarą:


  • Snabas
    replied
    As tik viena serija Naruto abridged maciau, bet ir ta gera

    Kakashi: Sasuke...Hello!
    Sasuke:Oh, sorry. My name is Sasuke Uchiha, my favourite group is Linkin Park and I wanna kill me brother. Cause he's an ass

    xD

    Arba:

    Sakura:Sasuke, my love for you
    Sasuke:Not intrested
    Sakura:But I...
    Sasuke:Nope
    Sakura:Maybe if...
    Sasuke:aa

    XD

    Rašyti komentarą:


  • Hetarata
    replied
    Man labai patinka. Žiauriai fainas anime, nors man jis niera pats mėgstamiausias.

    Rašyti komentarą:


  • Spirit of Nightmare
    replied
    Man tai Naruto daug gersenes už YGO nes Naruto daug daugiau bairių būna. Ir šiaip nenuvylė, tikrai.

    Rašyti komentarą:


  • Dark-Tarou
    replied
    Man visai praejo xDDD

    Rašyti komentarą:

Working...