Naruto Shippuuden

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts

  • Tijuki
    replied
    Man tai patinka. Pirmą kartą per televizorių pamačiau tai paskui nuo tos serijos susiradau ir toliau žiurėjau. Labai įtraukė. Ir dabar kiekvieną ketvirtadienį parėjus iš mokyklos iškart einu žiūrėti naujos serijos. Tikrai geras anime

    Rašyti komentarą:


  • エル・ローライト
    replied
    Tik dabar pradėjau žiūrėti.. Šiaip ir lietuvišką mangą perskaičiau.:3 Na, aišku, iš pradžių maniau, kad bus neįdomu ar panašiai, bet taip įtraukia. O_O

    Rašyti komentarą:


  • lialia
    replied
    Serijos geros tik man nepatiko kažkurios dėl tų prisiminimų... Nervuoja kai dar truputį nuo mangos nukrypsta ir tie prisiminimai viską sugadino mano manymu.... Bet tikrai geras anime. LIUKS

    Rašyti komentarą:


  • Kenčis-Himura
    Guest replied
    Naruto Shippuden vienas iš mano elitinių anime tikrai nenusivyliau pamatęs naujes serijas.

    Rašyti komentarą:


  • donatass
    replied
    198 197 serijos man patiko nors nebuvo kovu ir panasiai bet man patiko ven del to kad nerode tos prakeiktos istorijos tikiuosi ji jaubaigesi

    Rašyti komentarą:


  • nemesis
    replied
    pagal manga tai dar daug suzeto liko, iki karo dar koks 50 ep, ir pats 4 Shinobi war velniai zino kiek truks mangoi dar net neipusejo, tad bent 2 meteliai kaip minimum.

    Rašyti komentarą:


  • donatass
    replied
    Autorius darce10
    kaip ziureti serijas?
    http://narutoget.com/ ce geriausias portalas ziureti.


    Kazin ilgai dar rodys ta istorija jau ima nusibost.

    Rašyti komentarą:


  • nemesis
    replied
    Autorius darce10
    kaip ziureti serijas?
    gogoanime.com arba anime44.com o seip senesnes serijas, kad ir toi pacioi youtubei rasti gali.

    Rašyti komentarą:


  • Sharous
    replied
    tai ką vyručiai, baigias filleriai, greit danzou vs sasuke ir kitos įdomybės.

    Rašyti komentarą:


  • Stigas
    replied
    google.lt ir ieskok naruto Shippuuden online. Galesi per neta ziureti serijas, nereiks siustis

    Rašyti komentarą:


  • darce10
    replied
    kaip ziureti serijas?

    Rašyti komentarą:


  • Contrax
    replied
    Ryt gausiu 163-167 serijas. Laukiu nesulaukiu kas toliau bus

    Rašyti komentarą:


  • donatass
    replied
    WOW katik paziurejau 167 Shippuden serija likau suzavetas ziaurei patiko.Beja galiu pasakyt kad Pain irgi nesveikai stiprus atsimenu kai narutas sakura Yamato ir tas piesejas ejo susitikt su Orichimaru narutas pavirto y kyubi 4 tails.Ir tada oricimaru nieko jam padaryt nesugebejo, o cia painas pasikauka ir pirmo zvilgsio labai nesunkiai su kyubi 6 tails.Nu krc fantastika viskas man patiko

    Rašyti komentarą:


  • KYUBI
    replied
    BUS SMAGU PAMATYTI ANIMUOTA KYUBI six tails

    Rašyti komentarą:


  • arc9944
    replied
    Nusivyliau kad neparode tokiu vietu kaip :

    Spoileris:
    -Naruto reakcijos kai Hinata pasake mylinti ji

    -Pries nuzudydamas hinata pain paziurejo i naruta

    Flashback'ai nelabai padejo. Animecija buvo super, galeciau duoti 8~9/10 vien tik uz animacija...

    P.S Pain gavo i marmuze nuo Hinatos

    Spoileris:
    Hinata stai ka reiske bandyti trenkti dievui per snuki

    Rašyti komentarą:

Working...