anime soundtracks...

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • madness_heaven

    anime soundtracks...

    taigi masciau...paklausti apie anime muzika ty anime sountracs tei va anime muzika buna tikrai gera(bent man) ir as nevengiu jos paklausyti taigi evangelion tracas man visai nieko, hellsingo yra neblogu ir kiti... o jus, mielieji,kokiu tracu klausote ir vertinate?
    Paskutinis pakeitimas nuo Svečias; 2006-07-19, 18:54.
  • SolidSnake
    SSDD

    • 2005 12 21
    • 172

    #2
    Berserk ,Gantz ,Ninja Scroll ,Heat GuY J ,Technolize ,Bleach ,Trigun !!! !!! !!! [KillMePlz]
    I Just Wanted An Excuse To Kill As Many People As I Could !!!

    Comment

    • kita
      spacier than an astronaut

      • 2005 10 13
      • 77

      #3
      Yoko Kanno kurti 'Wolf's Rain', Joe Hisaishi - Mononoke Hime ir Spirited Away, Angel Sanctuary garso takeliai gražiausi. The Animatrix, Cowboy Bebop taip pat malonūs paklausyti.
      O 'In the rain' Rurouni Kenshin 3OVA dalies g.t. ir Nge Death&Rebirth (mano rastas kaip) 'violin solo sad' yra du kurių bendrai apibūdinti neįmanoma.

      Comment

      • Ozis

        #4
        hmmm man Last Exile ost labai patiko (faina viduramziska muzika), green green, bleacho intro (kazkaip neisivaizdavau, kad japonai gali daryti kazka panasaus i rap), zinoma berserk (tell me why?), jei neklystu kazkur giliai turiu Love Hinos, Tenjou Tenge... dar yra kazkokiu, bet jau nebepamenu...

        Comment

        • Lax..
          reLaxed




          • 2005 12 24
          • 516

          #5
          FLCL/// ir siaip popsovo slamsto;

          Comment

          • zio
            Administratorius


            • 2000 02 22
            • 264

            #6
            Mushishi, Monster, Ergo Proxy ir zhinoma Haibane Renmei su Jin Roh OSTs ^__^
            smaguma!

            Comment

            • Neoner
              We're the Unbound


              • 2005 12 28
              • 109

              #7
              labai patiko outlaw star ir cowboy bebop ost'ai. dar labai tinkantis prie temos yra Gankutsuou: The count of monte cristo ost'as.

              Comment

              • BlooDy
                ~(: Naktibalda :)~

                • 2005 11 18
                • 71

                #8
                nu is anime ost miegstamiausias taj last exile zewrei *fainiai* da sousei no awuarion wisaj nieko blood trinity-broken wings ir hellsing asq
                Paskutinis pakeitimas nuo zio; 2006-07-20, 10:00.
                (\_/) This is Bunny. Copy Bunny into your
                (O.o) signature to help him on his way to
                (>< ) world domination!

                Comment

                • Eisas Kuperis
                  Simintis Sun


                  • 2006 01 25
                  • 355

                  #9
                  Eisas labai vertina anime OST'us

                  Na o man. Man anime soundtrackas turi labai didele reikšme sprendžiant labai patiko šis anime ar ne. Tarkim Cowboy Bebop. Kaikuriu vietų garso takelis labai patiko. Todėl ir nusprendžiau i savo kompą parsivilkti 1GB svorio su 212 irašais. Dalis dialogu, dalis, dar kažko, bet visoje toje kruvoje radau ir dalele to kas jau gana ilgai sukasi winampe ir netrodo kad kada iš ten pasitrakus. Kitų žiurėtu anime saundtrackai irgi mėgstami. 90% žiurėtu anime patiko (nes renkuosi tik pagal išsamius parašimus ir itartinu neimu). Stengiuosi gauti visų patikusiu anime soundtracku. Kartais tia būna išties sudėtinga. Tarkim Sol bianca OST i mano kompiuteri keliauja jau kelintas mėnuo. Bet ten tikrai bus nors vienas irašas kuris pateks į winampo playlistą, kur anime saudtrackai jaus sudaro 4 dalį visų įrašu.
                  Ir dar, tiesiog smagu prisiminti gerą žiurėtą anime, klausantis jo saundtracko. Va kaip tik šia akimirka winampas... (ta kvaila cenzura, kažkaip vekia netaip) eee, nasakykim tuomet groja. "Call Me Call Me" primenati paskutines šio anime serijas.

                  Comment

                  • buu
                    ready to kill everyone
                    • 2006 06 06
                    • 7

                    #10
                    Man labiausiai patiko Rurouni Kenshin, Princess Mononoke (abiejų nuostabus relax) ir Bleach OST. RK ir Mononoke Hime muziką tiesiog žiūrėdamas į dangų gali klausyti ir labai atsipalaiduosi. Na pamates Bleach 3 sezo op pradėjau klausyt ir High and Mighty Color dainų nuo kurių pradėaju daugiau Japan-Rock klausytis. Grok mano iTunes mano turima OST!

                    Tiesa slypi anapus banan

                    Comment

                    • Neoner
                      We're the Unbound


                      • 2005 12 28
                      • 109

                      #11
                      dar labai patiko macross 7 sound trackas. beveik visi gabalai tiesiog uzveza. jie kazkuo panashus i KISS stiliu, del to man ir patinka :P

                      Comment

                      • Youka
                        bishoujo

                        • 2006 01 30
                        • 335

                        #12
                        man patinka animatrix OST. elektronika. ambientas ir panasiai.
                        ir monster closingas, sable zino... ^^"

                        Comment

                        • akudama.

                          #13
                          patys graziausi sound trackai yra princess mononoke ir chihiro. dar labai grazus yra kenshin ir love hina(nors sio anime sound trackas nera labai ilgas). siaip man asmeniskai graziausias yra mononokes,bet tai turbut yra del to,kad as siaip ant siop filmo pasinesus labai. tai tiek.aciu uz demesi.)

                          Comment

                          • CHEZA

                            #14
                            ^^ man patiko bleacho garso takelis(orange range ) , be abejo ergo proxy (monoral kiri), wolfs rain ova buvo gera, dar labai patiko trinity blood takelis ir negaliu nepaminet hellsing'o.

                            Comment

                            • Sable
                              The Hitchhiker





                              • 2005 03 11
                              • 1530

                              #15
                              Hehe, jo Beck ost irgi gers. Is tikruju netgi vienas geriausiu. Dar patiko is to paties animo 'moon on the water' ir 'my world down'

                              patariu dar ayakashio ost'o visgi dar pasiklausyt. Openingas toksai gan linksmas (jp traditional & hip hop music derinys), o endingas tiesiog grazi rami tradicine muzikele.

                              Comment

                              Working...