Anonsas

Collapse
No announcement yet.

Podcastas normaliu formatu (Android, iPhone, etc)

Collapse
Ši gija yra iškelta
X
X
 
 • Laikas
 • Rodyti
Clear All
new posts
 • Dai-Katana
  Podcast or Death
  • 2004 10 04
  • 687

  Podcastas normaliu formatu (Android, iPhone, etc)  Pagaliau atėjo tas metas, kuomet podcastas pradės eiti ir normaliu podcasto formatu, kaip kad ir priklauso. Kas nežino, galiu paaiškinti labai paprastai - tai audio formatas. Ką mes čia darome labiau yra webcastai ar videocastai ar kitas smagus frankenšteinizmas. Tai yra smagu ir faina, tačiau darant video reiškia, kad epizodo padarymas ir išleidimas gali užtrukti ir užtrunka nuo 2 iki 10 dienų. Kaip kad epizodas 16 - jis įrašytas jau prieš 9 dienas. Audio buvo paruoštas sekančią dieną po įrašymo, tačiau darbas ir kiti reikalai dabar tik leido paleisti suredaguotą formatą į eterį. Audio formatas nuo šiol bus paleistas iš karto, video - ASAP kai bus pabaigtas.

  Taip pat tai leis daryti atskiras serijas/epizodus, kurie bus "Audio ONLY" - susikoncentruojant labiau į diskusijų kokybę nei į vaizdą.

  Podbean nuoroda bus tokia:
  https://animezona.podbean.com/

  Audio formatu galite podcastus klausytis per savo Android ir iPhone telefonus ar kad ir per web. Spauskite ant žemiau esančių nuorodų, kad patekti į atitinkamas mobile parduotuves ir web puslapį:
  Paskutinis pakeitimas nuo Dai-Katana; 2017-03-16, 06:04.

  SKYPE: ANACHRONIX.NOEIN
Working...
👍