Kimi ga Nozomu Eien ~Next Season~

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Killerbee
    Iškrypęs dėdulė





    • 2006 12 11
    • 2949

    Kimi ga Nozomu Eien ~Next Season~


    Žanras: romatika, drama
    Formatas: OAV (>2 ep.), 28 min.
    Transliacija: nuo 21.12.2007
    Režisierius:Takayama Hideki
    Studija: Brains Base

    Senasis Kimi ga Nozomu Eien buvo (ir vis dar yra) vienas is geriausių melodraminių serialų. Pakankamai suaugęs ir be jokių magijų, mistikų ir kitų dažnai pasitaikančių anime atributų. Fanai gali džiaugtis - jau gruodžio 21 d. pasirodys pirma serija. Kiek jų bus kol kas neaišku, bet į porą tikrai neįsiteks.

    Next Season čia ne visai next season o greičiau remeikas. Anime pagal H žaidimus tam labai tinka. Tokiose žaidimuose kaip taisyklė yra keletas siužeto linijų ir finalų. Viskas priklauso nuo pačio žaidėjo. Taigi paimam siužetą pagal kurį pvz Takayuki pasilieka su Haruka....... Genialu, paprasta......ir aišku pelninga.

    Kažkiek neramina studija ir režisierius. Brains Base nera labai rimta studija (nebent Baccano?). Režisierius iki tol kūrė hentaju. Reikia pripažint labai neblogą. Gal bus mažiau drovumo ir daugiau veiksmo kaip ir originale.
    Nežinau kaip jums, bet man įdomu kas gausis.

    Paskutinis pakeitimas nuo Sable; 2008-03-27, 10:04.
  • Audria
    Labai pikta. Neerzinti

    • 2005 09 25
    • 98

    #2
    Butinai reikes ziureti (: KGNE buvo vienas ish mano pirmuju ziuretu animu, kuris paliko neisdildoma ispudi, tai tikiuos kad ir antras sezonas nenuvils. Nors labai daznai buna kad pratesimai gaunas prasti, nes vis vien geresni uz pirma sezona nelabai gali buti. Siaip net nesitikejau kad darys pratesima

    Comment

    • Hellsing_lover
      Purinsesu no Darukuneso




      • 2007 02 15
      • 1319

      #3
      Šaunu! Nesitikėjau antro sezono/remeik'o visai Na tikėkimas jog pabaiga tikrai bus kitokia, mat orginalo pabaiga man visai nepatiko dėl Takayukio pasirinkimo (nors man mėgiamiausia veikėja ir buvo Mistsuki).

      Prieina Alucard'as su savo plačiakrašte skrybele prie Raudonkepuraitės ir sako: So, who's the the Little Red Riding Hood now?

      Comment

      • despair
        bud sweat and beers...

        • 2007 06 01
        • 168

        #4
        Laukiu nesulaukiu

        Comment

        • Killerbee
          Iškrypęs dėdulė





          • 2006 12 11
          • 2949

          #5
          Autorius Hellsing_lover
          Šaunu! Nesitikėjau antro sezono/remeik'o visai Na tikėkimas jog pabaiga tikrai bus kitokia, mat orginalo pabaiga man visai nepatiko dėl Takayukio pasirinkimo (nors man mėgiamiausia veikėja ir buvo Mistsuki).
          Tipo Takayuki jai per prastas? Man pabaiga labai patiko, bet nepries paziureti ir kita varianta.

          Comment

          • Hellsing_lover
            Purinsesu no Darukuneso




            • 2007 02 15
            • 1319

            #6
            Autorius Killerbee
            Tipo Takayuki jai per prastas? Man pabaiga labai patiko, bet nepries paziureti ir kita varianta.
            Galbūt Ypač mane sunervino tas Takayukio nesugebėjimas atsispirti pagundai ir likti ištikimam, kas veda prie gan abejotino vaizdo...

            Prieina Alucard'as su savo plačiakrašte skrybele prie Raudonkepuraitės ir sako: So, who's the the Little Red Riding Hood now?

            Comment

            • Audria
              Labai pikta. Neerzinti

              • 2005 09 25
              • 98

              #7
              Autorius Hellsing_lover
              Ypač mane sunervino tas Takayukio nesugebėjimas atsispirti pagundai ir likti ištikimam, kas veda prie gan abejotino vaizdo...
              O tu atsispirk zmogau kai tave kabina tokia mergina Nesmerkiau Takayukio uz tai, juk zmogiska taip klysti

              Comment

              • Botaro
                Akuma


                • 2005 11 17
                • 196

                #8
                Originalo nepakeis niekas,todel nesitikiu ish shito kzk "Remeiko" wejo kazko ypatingo. Tikiuosi ,kad bent jau nepadarys kokio ecchi nesamones,arba kokio super mega drovuoliu kur per wisa anima pasibuciuos kokius 2 sykius.

                Noreciau pamatyt tokia pacia rimta muilo opera kaip originale,bet kaip sakiau ,nesitikiu.
                I have the Holy Lance

                Comment

                • Killerbee
                  Iškrypęs dėdulė





                  • 2006 12 11
                  • 2949

                  #9
                  Autorius Hellsing_lover
                  Galbūt Ypač mane sunervino tas Takayukio nesugebėjimas atsispirti pagundai ir likti ištikimam, kas veda prie gan abejotino vaizdo...
                  Nu kaip.... mergina komoje ir fig zino ar isvis prabus. Be to, aplinka prisidejo (net ir patys tevai). Nematau cia dideles isdavystes. Mergos kaltos lygiai tiek pat.

                  Comment

                  • niekšas
                    forumo idiotas

                    • 2006 08 23
                    • 544

                    #10
                    Jo, man irgi įdomu kas gausis. Bet alternatyvi istorija man labai durnai žiūrėsis. Norėjau normalaus tesinio Kad tik neišeitų visa tai į blogą Ir dar kita studija (nepavyzdinga studija) kūrė...

                    Comment

                    • Killerbee
                      Iškrypęs dėdulė





                      • 2006 12 11
                      • 2949

                      #11
                      Autorius niekshas
                      Jo, man irgi įdomu kas gausis. Bet alternatyvi istorija man labai durnai žiūrėsis. Norėjau normalaus tesinio Kad tik neišeitų visa tai į blogą Ir dar kita studija (nepavyzdinga studija) kūrė...
                      Tai kad ner ka test, kai pabaiga tokia buvo. Remeikas vienintele normali iseitis uzdirbti is fanu.

                      Comment

                      • Nebu
                        Syscemos Valdovas

                        • 2006 08 07
                        • 199

                        #12
                        Kadangi remeikas tai vat nieko gero nesitikiu ir net nelauksiu .
                        Pats anime beabejo yra turbut geriausia drama kokią esu matęs ir išties patiko, ir visiškai pakanka esamo siužeto .
                        O daba pasigailėsi!!!

                        Comment

                        • Botaro
                          Akuma


                          • 2005 11 17
                          • 196

                          #13
                          taigi galejo sukurt koki KGNE 2,o ne butinai antra sezona.Wisishkai nauja istorija butu pats tas.O dbr kazka suvels ne i tema
                          I have the Holy Lance

                          Comment

                          • niekšas
                            forumo idiotas

                            • 2006 08 23
                            • 544

                            #14
                            Galima ir tesinį išmastyt. Pvz: Narumi kun negali pamiršt harukos, jie du su mitsuki dėl to išsiskiria ir vėl prasideda tų trijų sąntykių aiškinimasis. Butų super alsom awasome, ar kaip ten yugi's sako.

                            Pažiūrėjau trailerį. Emocijos ir prisiminimai užliejo... Alternatyvi pabaiga ištikrūjų būtų buvus gražesnė ir geresnė (šventąja prasme). Bet tada Mitsukės būtų gaila....

                            Comment

                            • Killerbee
                              Iškrypęs dėdulė





                              • 2006 12 11
                              • 2949

                              #15
                              Autorius niekshas
                              Galima ir tesinį išmastyt. Pvz: Narumi kun negali pamiršt harukos, jie du su mitsuki dėl to išsiskiria ir vėl prasideda tų trijų sąntykių aiškinimasis. Butų super alsom awasome, ar kaip ten yugi's sako.
                              Oi ne, per daug muilo ir visai nuvertintu senaji seriala. Tiek prasikankino ir vel is pradziu. Cia ne Naruto.
                              Autorius Botaro
                              taigi galejo sukurt koki KGNE 2,o ne butinai antra sezona.Wisishkai nauja istorija butu pats tas.O dbr kazka suvels ne i tema
                              Taigi ir bus visiskai nauja istorija.

                              Comment

                              Working...