studijos japonijoje

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts

  • Kenčis-Himura
    Guest replied
    Kaip tik man 15 metų pradėsiu mokytis kalbą ir važiuosiu į Japoniją

    Rašyti komentarą:


  • Hellsing_lover
    replied
    Autorius Lumina
    Aš biški buka pasirodysiu, bet kas tas OC O_O ? pirmą syki girdžiu.
    Orientalistikos Centras

    Rašyti komentarą:


  • Lumina
    replied
    Aš biški buka pasirodysiu, bet kas tas OC O_O ? pirmą syki girdžiu.

    Rašyti komentarą:


  • Sloth
    replied
    Tokiu atveju šiaip siūlyčiau stot į OC ir studijuot japonologiją, trečiam/ketvirtam kurse dauguma studentų išvažiuoja metams arba pusmečiui, tada gryžę į lt baigia magistrantūrą, o jau doktorantūrą ginasi Japonijoje ( Aišku galima ir po bakalauro realiai likti mokytis Japonijoje, tik nežinau tiksliai sąlygų )

    Vienintelė bėda yra realiai ta, kad studijos yra žiauriai sunkios ir visų pirma įstot yra labai sunku, nes balų reikia pačių aukščiausių, dažniausiai konkursas aukštesnis būna tik stojant į politologiją.
    Paskutinis pakeitimas nuo Sloth; 2010-10-14, 20:03.

    Rašyti komentarą:


  • Frostas
    replied
    Pirmiausia, tai norint išvažiuoti jūs turite būti pilnametis ir gerai mokėti Anglų kalbą. Po to reikalaujama studijuoti Japonų kalbą arba bent jau stipriai domėtis, taigi, tik pažiūrėjimui niekas neveš. Visą kitą sėkmės reikalas.

    Rašyti komentarą:


  • Lumina
    replied
    Man irgi ne pro šalį linkai būtu xDD

    Rašyti komentarą:


  • Sfinksaslt
    replied
    Na, aš daba dvyliktokas, ir norėčiau išvykt, bet tam tinklapyje http://www.smpf.lt nelabai info atnaujintos randu, ko tiksliai reik? Būtina jap kalbą mokėt? ar galima ten pradėt mokintis? Ir gal kas linką tinkslų galėtų duot į galimas specialybes japonijoje. :] ačiū~ ^^

    Rašyti komentarą:


  • Lumina
    replied
    Aš čia klausima turiu,o tikrai japonijoje negalima baigus iš karto mokyklos varyti studijuoti? Nes man pasakojo,kad pirmiau reik univera baigti ir tik tada nunešus rekomendacijas į bet kokį japonijos universitetą leidžia studijuoti x.x

    Rašyti komentarą:


  • Juodojisesuo
    replied
    hmm geras pasiulimas, bet siemet jau nepaviks isvikt, reikia dar univera pabaigt gal tik kitais ir tai nezinia... gal taip kaip turistas greiciau nuvaziuosiu i jap... oj jei galeciau tai db skrysciau i jap

    Rašyti komentarą:


  • djmindziulis
    replied
    blyn, taip gerai butu japonijoje studijuot... svajone mano i japonija nuvykt. kaip tik metai atinka(12 klase)...

    Rašyti komentarą:


  • Mendeks
    replied
    O ten karocia anglu kalba univeru yra kur paskaitos vyskta skaiciau kad jai anglu kalba paskaitos cia kazkokiu egzu nereikia laikyt. Ar ten japonu kalba norejot studijuot ??

    Rašyti komentarą:


  • tamagochi
    replied
    Autorius Mendeks
    Norejau dar klustelt ar ten univera jie siulo koki ar pats turi viska susirast o jie tik stipke tau duoda. Gal kas ten bandet symet ir galit ka parasyt
    Jeigu MEXT, tai reikia pačiam univerą susirasti ir studijų programą susigalvoti. Aš pernai bandžiau - nuėjau iki antro etapo.

    Rašyti komentarą:


  • Mendeks
    replied
    Norejau dar klustelt ar ten univera jie siulo koki ar pats turi viska susirast o jie tik stipke tau duoda. Gal kas ten bandet symet ir galit ka parasyt

    Rašyti komentarą:


  • Eglaya
    replied
    taip

    Rašyti komentarą:


  • Kurotani
    replied
    Autorius tamagochi
    Geriausia yra bandyti į MEXT programą pakliūti - tada gali išvažiuoti visam studijų laikotarpiui ir ten diplomą gauti (bakalauro / magistro / daktaro). Dar būna įvairių mainų programų, kur gali išvažiuoti kokiam semestrui ar dviem.

    Info, kaip Youka ir minėjo, pasirodo smpf puslapyje. Dar ambasada siuntineja tokius naujienlaiškius - gali juos užsisakyti adresu culture@emb-japan.lt
    MEXT programa visam studijų laikotarpiui būna kasmet?

    Rašyti komentarą:

Working...