Manga "ROCK STAR" svetaines "MANO MANGA" parasas

Kiek ilgiau nei 4 menesius uztrukau kurdamas pirmaja rimtesne, internetine Manga ir "MANO MANGA" svetaine, bet kaip galima sakyti po ilgo darbo matosi ir rezultatai .


Manga "Rock Star" siuo metu turi 31 puslapi ir dar vis tesiama, kas keleta dienu papildoma naujais puslapiais, o istorijos tesiniu nusimato ateityje dar 3 dalys. "ROCK STAR" manga piesiau stengdamasis islaikyti pakankamai gera piesima ir nuoseklu siuzeta, nors ir istorija nera stipri, bet stengiausi ja perteikti originaliai ir idomiai.


"MANO MANGA" svetaine sukuriau su ideja mokytis piesti tikra manga, ismokyti ja kurti ir skelbti ten talpinama Lietuviu sukurta Manga, pradzioje ju bus ne itin daug, bet ateityje kurineliu dauges ir manau surasti ne viena kuris nores prisideti su savo kuryba. Apie musu kuryba suzinos gana daug manga fanu, butent todel jog nuolat stengsimes dalyvauti lietuvos manga konkursuose kuriu nera jau taip mazai
Svetaineje bus galima rasti kuriantiems pagalbos (pakankamai neblogai eskizuoju manga puslapius, sugebu piesti pagal istorijas) , o megstantiems lietuviska kuryba rasti idomiu istoriju, dalyvauti konkursuose, siulyti idejas, maloniai bendrauti. Kadangi ateityje zadu plesti "MANO MANGA" svetaine ir pritraukti itin geru manga pieseju is Lietuvos demesi ir net uz darbus moketi "MANO MANGA" svetaines naryste mokama ir atnaujinama kas menesi. Tad kas nori patirti nauju ispudziu, pasidalinti idejomis, atrasti pagalbos kuryboje ar tiesiog pamatyti nauju darbu ir juos aptarti registruokites http://mano-manga.sixserve.net/