Keiko Matsui koncertas Vilniuje

Collapse
X
 
 • Laikas
 • Rodyti
Clear All
new posts
 • Esquisse

  Keiko Matsui koncertas Vilniuje

  Keiko Matsui surengs vienintelį koncertą Lietuvoje


  Viena garsiausių džiazo pianistė Keiko Matsui lapkričio pabaigoje surengs koncertą Lietuvoje. Pasaulinį pripažinimą pelniusi muzikantė lapkričio 23 d. koncertuos Kongresų rūmuose Vilniuje. Tai bus vienintelis Keiko Matsui koncertas mūsų šalyje.

  Tokijuje užaugusi Keiko Matsui pirmas pianino pamokas pradėjo lankyti sulaukusi vos penkerių metų. Sužavėta Rachmaninovo, Stievie Wonderio, Maurice‘o Jarre‘o ir Chicko Corea muzikos, jaunoji atlikėja pirmąsias savo kompozicijas sukūrė mokydamasi Japonijos moterų universitete. Vėliau Keiko Matsui studijas finansavo „Yamaha Music Foundation“ fondas. Pirmą kartą publikos dėmesio atlikėja sulaukė su savo grupe „Cosmos“. Kolektyvą, kuris išleido keturis studijinius albumus, puikiai įvertino ne tik džiazo kritikai, bet ir paprasti muzikos gerbėjai.

  Solo karjerą Keiko Matsui pradėjo su 1987 m. įrašytu albumu „A Drop Of The Water“. Šį albumą pianistė įrašė kartu su savo vyru Kazu Matsui, o įrašų sesijas pora apmokėjo iš savo santaupų, kurias kaupė medaus mėnesiui. Nors Jungtinėse Amerikos Valstijose albumas „A Drop Of The Water“ buvo išleistas tik po dvejų metų, Keiko Matsui tuo metu jau garsėjo kaip viena talentingiausių džiazo pianistė pasaulyje. Netrukus atlikėja pasirašė kontraktą su įrašų kompanija „MCA“, kurį išleido du Keiko Matsui albumus „No Borders“ ir „Under Northern Lights“.

  Didžioji sėkmė pianistę aplankė 1992 m., kai Keiko Matsui pradėjo bendradarbiauti su džiazo muzikos leidėjais „White Cat“. Nuo tada pianistės įrašai pradėjo svečiuotis populiariausiuose ir perkamiausiuose šiuolaikinio džiazo muzikos topuose. Bene sėkmingiausias Keiko Matsui albumas „Sapphire“ buvo išleistas 1995 m. ir debiutavo perkamiausių džiazo įrašų sąrašo viršūnėje. Kritikai puikiai įvertino vėlesnius pianistės darbus „Whisper From The Mirror“, „Deep Blue“, „The Ring“, „Wildflower“ ir „Walls Of Akendora“. Pastarąjam albumui komercinę sėkmę pelnyti padėjo viena ankstyvųjų Keiko Matsui kompozicijų „Mountain Shakedown“, kurią pianistė įrašė visiškai naujai.

  Per daugiau nei tris dešimtmečius trunkančią karjerą Keiko Matsui išleido 22 albumus, kurie džiazo pianistei pelnė pasaulinę šlovę. Šių metų pradžioje atlikėja išleido albumą „The Road...“, kurį ir pristatys lapkričio 23 d. Vilniaus Kongresų rūmuose vyksiančiame koncerte. Vienintelį Keiko Matsui koncertą Lietuvoje organizuoja didžiausia Vidurio ir Rytų Europoje koncertinė agentūra „Makroconcert“. Daugiau informacijos: www.makroconcert.lt.

  Svarbi informacija
  Vienu kartu galima užsakyti ne daugiau kaip 10 bilietų.
  Bilietų rezervacija internetu negalima likus mažiau nei 48 val. iki renginio pradžios.
  Bilietai internetu į renginį neparduodami likus mažiau nei valandai iki renginio pradžios.
  Bilietai yra negrąžinami ir nekeičiami.
  Papildoma renginio informacija
  Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 6 metų.
  Renginio trukmė: 1 val. 30 min.
  Daugiau informacijos: tel. 1588
  Kaina:
  80.00 - 140.00 Lt
  Paskutinis pakeitimas nuo Svečias; 2011-11-17, 14:45. Priežastis: Jei kažkas netaip - sakykit...
Working...