Fairy Tail ekranizacija

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Izzo
    one vs all, DIE AZ!



    • 2007 02 25
    • 1530

    Fairy Tail ekranizacija


    Paskelbta apie Fairy Tail mangos ekranizaciją!

    » 141-o skyriaus pabaigoje buvo pranešta, kad Hiro Mashima shonen tipo manga apie magiją Fairy Tail galų gale susilauks anime ekranizacijos. Anime numatomas jau šiam rudeniui, o projektui diriguos A-1 Pictures ir Satelight studijos. Kol kas neaišku ar serijų kiekis bus numatytas, ar tai bus dar vienas daugiasezonis anime. Pati manga dabar turi 14-15 volumų ir 141 skyrių, o veiksmas vyksta žaibiškai, tad kyla klausimas ar ne per anksti?

    Šaltiniai: ANN / AZ aprašymas

    SCREW YOU, PEOPLE!
  • Miyata
    Find your own sins, kid.



    • 2008 01 09
    • 452

    #2
    Jega, pamenu kazkada man papasakojo biski apie sia manga, tai norejau ekranizacijos xD O stai ir ji :P tikiosi daug seriju bus ir pasibaigs ten kur ir manga.

    Comment

    • Haruhi
      Rimtas forumo narys


      • 2008 03 26
      • 190

      #3
      heh dar vienas daugiasezonis anime (kaip ir naruto) bet visvien : jei rodo - ziurek,jei musa - tai bek XD

      Comment

      • inkognito
        Qwerty

        • 2007 11 16
        • 172

        #4
        pagaliau svajojau , kad kada nors gal isvysiu sios mangos ekranizacijos. Erza in action vien tik apie tai pagalvojus seile pradeda varveti tikiuosi nebus seriju limito ir bus daugiazezonis . ~140 chapters ~ 140 seriju ~ 140 savaiciu ~ vos ne 3 metai kol pasivytu manga + fileriai (ju neisvengsim ,kad ir kaip noretume). Jai issipildys si svajone tai artimiausius 3 metus tikrai dar turesiu ka ziureti

        Comment

        • Izzo
          one vs all, DIE AZ!



          • 2007 02 25
          • 1530

          #5
          Jo,Erza in action O man šiaip baisu, kad piešimas nebūtų tasai standartinis ir vos judantis. Neduokdie tempimo ir debiliškų fillerių.
          SCREW YOU, PEOPLE!

          Comment

          • Killerbee
            Iškrypęs dėdulė





            • 2006 12 11
            • 2949

            #6
            Autorius Izzo
            O man šiaip baisu, kad piešimas nebūtų tasai standartinis ir vos judantis.
            Satelight taip piešti nemoka.

            Comment

            • Izzo
              one vs all, DIE AZ!



              • 2007 02 25
              • 1530

              #7
              Na pažiūrėjau abiejų studijų darbus, tai nelabai ką gero turi. Viena turi Birdy, kita Basquashą, tai šitas dar kažkiek vilties duoda.
              SCREW YOU, PEOPLE!

              Comment

              • inkognito
                Qwerty

                • 2007 11 16
                • 172

                #8
                Na su A-1 gali nustebinti ... Jie pasieke nematytas "aukstumas" su Birdy 2 dalim 7 serija :
                Spoileris:



                Nezinau ar cia spicialiai taip ar ne toksai stilius , bet tikrai nenoriu , kad kazkas panasaus kada nors pasikartotu .

                Comment

                • Killerbee
                  Iškrypęs dėdulė





                  • 2006 12 11
                  • 2949

                  #9
                  Autorius Izzo
                  Na pažiūrėjau abiejų studijų darbus, tai nelabai ką gero turi. Viena turi Birdy, kita Basquashą, tai šitas dar kažkiek vilties duoda.
                  Koks dar Basquashas....Macross Frontier, Hellsing OVA, Noein, Macross Zero, Heat Guy J......

                  Comment

                  • Izzo
                    one vs all, DIE AZ!



                    • 2007 02 25
                    • 1530

                    #10
                    Buvo ir Basquashas O tavo išvardintų apart Hellsingo nematęs aš
                    SCREW YOU, PEOPLE!

                    Comment

                    • Miglaja
                      Cute potato ~


                      • 2007 12 16
                      • 560

                      #11
                      Manga buvo mano plan to read sąraše, o dabar nereiks skaityt, galėsiu žiūrėti(labai gerai):] Tikiuosi įspūdingų nuotykių ir fantazijos
                      Anime & Manga// Knygos // Muzika // Filmai

                      Comment

                      • zeroevil
                        Hentaiščikas
                        • 2008 02 18
                        • 64

                        #12
                        Oh yeah! Aš taip to laukiau, tikiuosi nesugadins tokios geros istorijos.

                        Comment

                        • winry3
                          hahahahaha! niam :DD

                          • 2009 02 18
                          • 112

                          #13
                          man tai šokas.aš manga tai jau kuris laikas apleidus,tad tokios žinutės nemačiau.o dabar ekranizacija....ko ko,bet fairy tail'o ekrane tikrai išvyst nesitikėjau.regis pasaulyje viskas įmanoma
                          Not bad...

                          Comment

                          • Aramix
                            Surades gyvenima :D
                            • 2009 06 23
                            • 31

                            #14
                            Šito tai laukiu. Pati manga tai savotiškas one piece ir rave master (to pačio kūrėjo darbas) mišinis, skaityt įmanoma, o žiurėt- pamatysim.

                            Comment

                            Working...