Anime Nights 2009

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts

  • Sekirei
    replied
    man labai patiko. Mangos nugaletoja tikrai padare saunu darba, squall taipogi!! ^__^ labai dziaugiaus kai maciau kjp visi sypsosi, aisku filmai..kzn... man.. nllbb.. patiko.. .. bet uztat kai ant scenos pamaciau organizatoriu ir vedejo sypsenas tai atrodo debeselis nunese.. taip linxma buvo!! fotosesijos irgi.. ekhm ekhm geros ^^".. nya. anyways aciu uz renginyyy

    Rašyti komentarą:


  • Souls
    replied
    Nu ka. Dziaugiuos renginiu, nors nedalyvavau. Bet nudziugino, jog buvo daug cosplay atstovu =] Po biski judam judam =]

    Rašyti komentarą:


  • Karinutea
    replied
    Autorius mylichka
    Ten žmogus apsirenginėja, o nenusirenginėja Nebuvai, tai nieko ir nežinai - ta proga ir patylėtum Ši panelė mangos konkursą laimėjo ir gavo marškinėlius dovanų [Pavaryk dar ką ant mano panos... Rowrr... tai eisim muštis]
    Nenorejau nieko izeisti Taip deja as neturejau galimybes buti, bet as parasiau ne apie zmones o tiesiog apie kadra. Tikrai nenoriu nieko tuo izeisti Todel imu zodzius atgal x)
    Paskutinis pakeitimas nuo Karinutea; 2009-04-22, 21:10.

    Rašyti komentarą:


  • Airiz
    replied
    Autorius Karinutea
    Ta foto kur pagavo mergina sokant (ar nusirenginejant) man ivare zvengo priepuoli xDD Atrodo jog ciuvelio khmm.... (nutyliu) reaguoja i soky xDD
    Žvengas be pagrindo traktuojamas kaip kvailumo priepuolis...

    Rašyti komentarą:


  • mylichka
    replied
    Ten žmogus apsirenginėja, o nenusirenginėja Nebuvai, tai nieko ir nežinai - ta proga ir patylėtum Ši panelė mangos konkursą laimėjo ir gavo marškinėlius dovanų [Pavaryk dar ką ant mano panos... Rowrr... tai eisim muštis]
    Paskutinis pakeitimas nuo mylichka; 2009-04-22, 20:26.

    Rašyti komentarą:


  • Krad
    replied
    Autorius Bardakas
    Come on people... Gal užteks nuotraukų iš cosplay ir apskritai dieninės dalies, nebuvo ten taip fun kaip vakare, tai gal kas turit nuotraukų iš vakarinių dalių? Mačiau, kad daug pyškino.
    Na aš turiu, bet laukiu kol kaip prašiau, jog susiųstu man kiti savo foto, išrinkčiau normalias ir sudėčiau į galeriją. Nes 1000+ foto tikrai nežadu į kokį ipix dėti .
    Taigi nelaginkit ir kas turit kokių foto - siųskit man ir bus jos visos patalpintos gražiai

    Rašyti komentarą:


  • Bardakas
    replied
    Come on people... Gal užteks nuotraukų iš cosplay ir apskritai dieninės dalies, nebuvo ten taip fun kaip vakare, tai gal kas turit nuotraukų iš vakarinių dalių? Mačiau, kad daug pyškino.

    Rašyti komentarą:


  • sadomazo
    replied
    Dar keletas nuotrauku:

    Spoileris:
    Image Hosted by ImageShack.us

    Rašyti komentarą:


  • Shary
    replied
    Autorius Krad
    Taip pat viena mergaičiukė Anime Day metu pametė sidabrinės spalvos "NIKON" fotoaparatą juodame/orandžiniame "Acme" įdėkle.
    Nepamenu deklo spalvos, bet maniske buvo pametus pinigine -.-"

    Grizsom i sale, o ten kazkokia moteriske (kiek supratau tam pastate vietine xD) paklause ko ieskom ir parode rastus daiktus - kelias smutkes ir fotoaparato dekla (nezinau su fotiku ar be).

    Tai vat gali buti tas....
    Paskutinis pakeitimas nuo amidau; 2009-04-21, 18:09.

    Rašyti komentarą:


  • Futari
    replied
    Turiu kelias kur SAILORMOON fotkinosi su musu Soul Eateriais.
    Parasyk per Skype, kontaktus rasi profilyje.

    Beje, vakar pagaliau ismokau issiimt video medziaga is kameros. Dabar daug konvertavimo, bet kai sutvarkysiu visas numesiu linka

    Rašyti komentarą:


  • Drambliukas
    replied
    Gal kas turi nuotrauku kur tos SailorMoon fotkinosi su fanais? Please,man lb reik. Maciau,kad kazkas fotkino,nes as vienoj nuotraukoj turiu su ja but,o mano drauge nenufotkino,kadangi fotiku nemokejo naudotis... Please

    Rašyti komentarą:


  • Krad
    replied
    Sveiki,

    Anime Nights jau baigėsi, bet tai dar ne viskas

    Ačiū Jums visiems sudalyvavusiems Anime Nights 2009 ir tikiuosi, kad visiems patiko tai, ką ten išvydo ir patyrė . Renginys tikrai nusisekęs vien dėl Jūsų tokio didelio susidomėjimo. Kai pamačiau kiek liaudies salėje prisirinko tai tikrai pasidarė daug linksmiau ir ramiau - "renginys pavyks" pamaniau
    Didelis dėkui mano broliui, kuris nepatingėjo 2 naktis pravesti visokius linksmus žaidimukus ir visą kitą. Dėkui tau, Efka
    Taip pat labai dėkingas Kyumeikan Kendo žmogeliukams su jų sensėjum, Ričardu, priešakyje. Jūsų pasirodymas buvo super!
    Aišku ir manosios SA žmogeliukams, kurie padėjo, kartu nemiegojo ir svarbiausia - šypsojosi ir prikolino kartu Thanks, dudes
    Ačiū Last Frame už tikrai nepakartojamą AN filmuką, kuris labai tiek man, tiek kitiems patiko - nice job ppl ^_^
    Dėkui konkursų dalyviams už drąsą ir už tai, kad nepatingėjo atvykti ir sudalyvauti tiek mangos, tiek amv ar cosplay konkursėliuose
    Na ir - thank you, my lovely girl :* už palaikymą sunkiom "this is sparta!!!" reikalaujančiom akimirkom ir ne tik

    Ačiū jums!!!
    Dėl foto ir video: būsų labai malonu, kad, jei dėsite kur nors nuotraukas į netą ar pan, atsiųstumėte ir man jas el paštu: soshi@animeparty.info arba skype: mido_ban.ap-
    Bandysime surinkti visas nuotraukas ir sudėlioti į puslapį (bus labiau centralizuota ir tvarkinga nei čia postinti ir paskui ieškotis kur kas yra, ar ne? ).

    Dėl pamestų daiktų: aišku liūdna, bet tokie dalykai pasitaiko ir nieko čia nepadarysi. Mes radome: raudoną šaliką, skaičiavimo mašinėlę, fotoaparato įdėklą. Jei šie daiktai priklauso jums - rašykit man el. paštu, susitarsime kaip galėtumėte juos atsiimti. Taip pat viena mergaičiukė Anime Day metu pametė sidabrinės spalvos "NIKON" fotoaparatą juodame/orandžiniame "Acme" įdėkle. Jei kas rado, ar žino ką - ražykite mums email: infoshow.animenights@gmail.com. Bent vieną kartą pabūkim nelietuviais ir pagalvokim, kaip patys jaustumėtės, jei taip jums nutiktų

    Dėl kitų klausimų: na jei iškilo kokių kitų klausimų - klauskit ir bandysiu atsakyti

    Rašyti komentarą:


  • Squalleh
    replied
    Geras renginys. (: man patiko, nors ne visi anime filmai buvo idomus. bent man. tiesiog skonio reikalas turbut. sau pazymejau Sky Crawlers, Vasaros atostogos su Ku ir sidabriniu plauku agito. ar kzkjp taip ^^
    btw, sushi buvo skanus, bet mazai spejau paimt ^^"

    iki siol gailiuosi kad nepadariau nuotrauka su dvynukais is Black Lagoon T__T
    Paskutinis pakeitimas nuo Squalleh; 2009-04-21, 11:19.

    Rašyti komentarą:


  • bithuthe
    replied
    Štai foto iš Last Frame pusės:

    Kitas nuotraukas perduosiu organizatoriams kur daugiau mažiau jie matosi, čia liaudžiai duodu, gal save kur pamatys.
    Paskutinis pakeitimas nuo bithuthe; 2009-04-21, 22:45.

    Rašyti komentarą:


  • Airiz
    replied
    "Nustebino" Cosplay balsavimo rezultatai....

    Rašyti komentarą:

Working...