COWBOY BEBOP - Filmas jau kuriamas? (Live-Action)

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • slicKrox
    Catching some Zzzzs...




    • 2012 08 01
    • 2161

    COWBOY BEBOP - Filmas jau kuriamas? (Live-Action)

    COWBOY BEBOP - Filmas jau kuriamas?

    Neperseniausiai žurnalui iF Magazine buvo paimtas interviu iš garsaus režisieriaus Ervino Stofo, kuris yra pastatęs tokius filmus kaip: „The Matrix“, "Aš legenda", "Velnio advokatas". Jis atskleidė, kad tai dar tik ankstyvoji filmo kūrimo stadija ir dar daug detalių yra neišspręsta, bet tvirtino, kad yra labai nudžiugęs šiuo pasiūlymu ir su mielu noru prisidės prie šio filmo kūrimo pagal vieną iš garsiausių anime, kuris savyje įkūnijęs gausybę skirtingų žanrų ir turi nors ir paprastą, bet beprotišką siužetą.

    Pagal blankius pareiškimus tapo aišku, kad filmas ekranus išvis 2010 ir kaip ir minėjau prieš tai, gandai apie Keanu Reeves vaidmenį kaip Spike įgauną rimtus apsisukimus, bet dar nėra oficialių pareiškimų, nes nemanau, kad Reevas sugebės idealiai atlikti šį vaidmenį, aš sunkiai įsivaizduoju žmogų, kuris atliko Neo vaidmenį., o Džoni Depas manau puikiai tam įsipaišytų.

    Mano manymu, tai vienas iš tų retų anime, kurių adaptacija gali būti labai net sėkminga ir vykusi, nes dalinai visas siužetas ir veiksmas puikiai atspindi dalį Holivudiško stiliaus kiną.

    Kas liečia šio anime, tai Cowboy Bebop - klasikinių anime žanrų mišrainė. Geriausia tai, kad ji - skani... Kaubojai - taip vadinami premijų medžiotojai.

    Jie keliauja Saulės sistemoje bandydami sugauti įvairius nenaudėlius, plėšikus ir šiaip nusikaltėlius. "Bebop" - laivas apie kurio įgulą sukasi visas animo veiksmas. Įgula, žinoma, neįprasta. Čia rasime įvairaus plauko žmogelius: pradedant duomenų šunimi baigiant netekusią atminties moterimi. Po truputėlį atskleidžiamos pagrindinių veikėjų gyvenimo detalės, kurios išnarpliojamos animo eigoje.

    Siužeto kaip ir neradau. Viskas kas vyksta, pag. veikėjų gyvenimo detalių atskleidimas. Įdomiausia tai, kad kiekviena serija vis kitokia. Viena gali būt tamsi, intriguojanti, verčianti susimąstyti, o kita - visiška priešingybė t.y. šviesi, nuotaikinga ir juokinga. Pabaigai, niekam nerekomenduoju žiūrėt šio anime, nes tai toks animas, kurį būtina pažiūrėt.


    Paskutinis pakeitimas nuo slicKrox; 2008-12-18, 12:45.
  • Airiz
    מיד





    • 2004 01 09
    • 1656

    #2
    2as is kaires - Dzoni Depas?
    ta mergse nesiziuro kazkaip...
    Paskutinis pakeitimas nuo Airiz; 2008-07-23, 16:35.

    Comment

    • zhmogeliukas
      Super mega ultra rašytojas

      • 2007 03 21
      • 722

      #3
      aha tikrai.ka=kokie netokie aktoriai O.o''
      na palauksim-pamatysim

      Comment

      • Airiz
        מיד





        • 2004 01 09
        • 1656

        #4
        su Depu ir L. Jackson'u viskas ok, bet kiti like...nors uzmusk...

        Comment

        • Kleopso
          Followkata Toushifollow


          • 2008 04 01
          • 208

          #5
          Atėjo ir kaubojaus eilė. Spėju, kad posteris tai fake (juk kol kas kažkas aišku tik dėl Samuel L. Jackson) , bet Depp'ą pamatyti Spaiko vietoje norėčiau netgi labai. Tik Jolie tai man nesižiūri :|

          Comment

          • Killerbee
            Iškrypęs dėdulė





            • 2006 12 11
            • 2949

            #6
            Man Jolie kaip tik ok. Va Samuel L. Jackson per senas ir per juodas.

            Comment

            • Airiz
              מיד





              • 2004 01 09
              • 1656

              #7
              Jolie tenais? (:
              hmm....

              Comment

              • Haji
                Horror and Mystic lover
                • 2008 07 04
                • 116

                #8
                joa man aktoriai ir nepanasus xD ipac merga

                Comment

                • amidau
                  ☣☠☣







                  • 2007 04 25
                  • 1384

                  #9
                  Visai netikėta ir labai sudominusi naujiena. Tikrai su nekantrumu lauksiu kada galėsiu pamatyti kas iš viso šito išeis
                  Tačiau kalbant apie aktorius man ta "mergšė" (atleiskit jei ką įžeidžiau) visiškai ten nesipaišo, nors geriau pagalvojus Faye visada atrodė tikrai išaukiančiai, taigi toji "mergšė" gal ir tiks

                  Comment

                  • Miglaja
                    Cute potato ~


                    • 2007 12 16
                    • 560

                    #10
                    Laukiu nors anime nemaciau bet sito tai premjeros laukiu O ir aktoriai visai neblogi...
                    Anime & Manga// Knygos // Muzika // Filmai

                    Comment

                    • Hellsing_lover
                      Purinsesu no Darukuneso




                      • 2007 02 15
                      • 1319

                      #11
                      WTF? Man visi tie herojai kažkokie... Emm... Išsigimę... Buvo galima ir panašesnius "sukurt"

                      Prieina Alucard'as su savo plačiakrašte skrybele prie Raudonkepuraitės ir sako: So, who's the the Little Red Riding Hood now?

                      Comment

                      • Bax
                        Artificial Troll
                        • 2007 04 09
                        • 4

                        #12
                        Nesitikėkit, kad čia posteris tikras.
                        █▄ █▄█ █▄ ▀█▄

                        Comment

                        • bOnus
                          Yes Man
                          • 2008 05 09
                          • 30

                          #13
                          Kaip tik dabar ziuriu Cowboy Bebop
                          Paziuresim kaip viskas gausis, kaip su tais aktoriais viskas cia bus

                          MyAnimeList

                          Comment

                          • Hellsing_lover
                            Purinsesu no Darukuneso




                            • 2007 02 15
                            • 1319

                            #14
                            Autorius Bax
                            Nesitikėkit, kad čia posteris tikras.
                            Tai labai tikiuosi, nes nemanau, kad Holivudas galėtų šitaip "pasišiukšlinti"

                            Prieina Alucard'as su savo plačiakrašte skrybele prie Raudonkepuraitės ir sako: So, who's the the Little Red Riding Hood now?

                            Comment

                            • Kleopso
                              Followkata Toushifollow


                              • 2008 04 01
                              • 208

                              #15
                              Autorius Airiz
                              Jolie tenais? (:
                              hmm....
                              Vienur Jolie, kitur kažkokia Megan Fox ar tai Eliza Dushku, kažkieno paskelbtam "oficialiam" sąraše vaidmuo gi atitenka Cameron Diaz. Ir taip su visais aktoriais. Kol galit, žmonės, rinkitės patys.

                              Comment

                              Working...