Hidan no Aria

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Killerbee
    Iškrypęs dėdulė





    • 2006 12 11
    • 2949

    Hidan no Aria

    Hidan no Aria


    Režisierius: Takashi Watanabe
    Studija: J.C. Staff
    Žanrai: nuotykiai, komedija, erotika, haremas
    Transliacija: 15.04.2011 - 01.07.2011
    MAL reitingas: 7.19
    Trukmė: TV 12 ser. x 25 min.
    YouTube:
    Opening / Ending / AMV



    Aprašymas: Nusikaltėliai visai išnaglėjo ir policijos jėgų jau neužtenka. Jiems padeda butei, iš principo ta pati policija, bet už savo paslaugas iš užsakovo imanti pinigus. Juos ruošia specialios mokyklos ir vienoje iš jų mokosi Kinji. Nelabai jam ten patinka, net nori pereiti į kitą mokyklą. Vieną rytą važiuodamas į mokyklą berniukas sužino, kad jo dviratis užminuotas. Didelė bėda, bet dar labiau jį išgąsdina iš dangaus nukritusi mergaitė Aria. Kinji šikna jautė net tik bomba, bet ir tai, kad netikėtai surasta "draugė" nieko gero nežada. Mirties išvengti pavyko, bet kaip atsikratyti gelbėtoja? Aria siaubingai įkyri. Valgyt duok, gerti duok, vergu būk...net iš namų veja ir dar agresyvesnė už kovinį šunį. Mergaitė, aukšto rango butei, įsitikinusi, kad Kinji yra jos ilgai ieškotas "partneris". Ir tikrai, nors berniuko rangas yra kažkur netoli tualeto, bet jis turi "turbo" būseną, kurios metu tampa neprastesnis ir už Džeimsą Bondą. Užtenka tik seksualiai susijaudinti.


    Taigi, kas naujo? Ogi nieko. Pavyzdžiu personažai. Jeigu besti pirštu į bet kurį anime tai tikrai pasitaikys vienas iš čia esančių tipažų. Jei besti tris kartus tai tikrai pataikysit į anime, kuriame yra visi čia esantys tipažai. Na gerai, truputi perlenkiu lazdą. Užtat jei besite pirštu į Toradora tai tikrai surasite "Hidan no Aria" saldžiąją porelę. Net ir balsai tie patys. Man jau kartais nori prakeikti visas bepapes thunderes, tegu jos dega pragare!!! Užtat jei Taiga tik spardėsi, draskėsi ar šeip mojavo kumštukais/kokia nors lazda tai vietinis kišeninis tigriukas turi du pistoletus ir kardus. Vaizdelis tikrai ne silpnų nervų žiūrovams. Kaiji iš principo pusė velnio, ganėtinai šalto ir blaivaus proto, bet galėtų dažniau būti bondiškoje būsenoje. Prikibti negaliu nebent prie Riko. Man patinka truputi trenktos kalės intrigantės.^^ Siužetas šeip sau, jį paįvairina nebent genetika. Šerlokas Holmsas, Liupenas......kokių tik pro-pro-pro-anūkių čia nėra....... Užtat vaikučiai su ginklais atrodo keistai. Net į mokyklą privaloma ginkluotiems eiti, maža ką. Dar keisčiau nei šaudantys atrodo vairuojantys vaikučiai. Alternatyvus pasaulis, ne kitaip. Jokiomis rimtomis užduotimis čia net nekvepia. Jei serialas bus pratęstas tai galiu lažintis, kad bent vieną karta pasaulis bus išgelbėtas.
    Jei subjektyviai tai šis anime nėra jau toks ir blogas. Kaip visada neblogas J.C. Staff piešimas ir daug veiksmo pagyvina vaizdelį. Nepersistengta su erotika ir fanservisu, o humoras kartas išspaudžia šypsena. Ypač linksmai žiūrisi Arijos "kovos" su konkurentėmis.

    Reziumė: Jei trumpai tai Hidan no Aria yra Toradora su ginklais. Kaip žanro mėgėjas 7 balus duosiu.


    Man vienam d'Arc su koviniu kostiumu priminė Saber iš Fate/stay night? Net ir pagal kilmę jas skiria tik Lamanšas.^^


    27
    5
    25.93%
    7
    4
    40.74%
    11
    3
    25.93%
    7
    2
    7.41%
    2
    1
    0%
    0
  • Shenn
    Forumo ligonis


    • 2009 09 21
    • 544

    #2
    Nagi, nagi, nagi koks siurprizas Killerbee vėl bando įspirti "Toradora".. Nusiraminęs tesiog palinkėsiu tau sulaukt "Gundam SEED" tesinio kuriame Kira valdytų rožinį kombaina O kas del pačio anime tai labiausiai kas užkliuvo tai žymių literatūros personažų pavardžių panaudojimas, geriau jau būtų be tokių nesamonių apsiėję. Apart privalomų ginklų mokykloje daugiau nieko naujo be įvairių klišinių personažų ir tokių pat situacijų neišvydau. Bet nepaisant to vistiek susižiurėjo ganėtinai nenuobodžiai. Manau dėl akivaizdžių priežasčių, ypač patiko Riko, taip ir norėtusi su tokia (pa)draugauti

    Comment

    • dfsafsaf
      Beautiful Lies

      • 2010 05 13
      • 265

      #3
      Galbūt šį anime žiūrėjau netinkamai nusiteikęs, bet gan labai nepatiko, net nesuprantu ko aš jį visgi baigiau žiūrėt, o ne dropinau. Kažkaip kvailai atrodė man tos nesamonės su protėviais, o ir logikos(taip žinau, anime nereik jos ieškot) čia gan trūko. Kai kurie veikėjų sprendimai tai išvis....
      Shirayuki dar su savo "yandere" savybėm kartais prajuokindavo arba Riko su savo viliojimais bet tai ir viskas.
      Beto juoką sukėlė, kad pas juos visi rūbai yra neperšaunami
      Spoileris:
      jei gerai pamenu, paskutiniam epizode buvo užsiminta, kad net kojinės neperšaunamos...

      4/10 , 2/5

      Comment

      • Shenn
        Forumo ligonis


        • 2009 09 21
        • 544

        #4
        Autorius dfsafsaf
        Galbūt šį anime žiūrėjau netinkamai nusiteikęs, bet gan labai nepatiko, net nesuprantu ko aš jį visgi baigiau žiūrėt, o ne dropinau. Kažkaip kvailai atrodė man tos nesamonės su protėviais, o ir logikos(taip žinau, anime nereik jos ieškot) čia gan trūko. Kai kurie veikėjų sprendimai tai išvis....
        Tokį anime, kad pažiurėt nesusierzinus reikia mažų mažiausiai atjungt viena smegenu pusrutulį. Rekomenduotina abu.

        Comment

        • Killerbee
          Iškrypęs dėdulė





          • 2006 12 11
          • 2949

          #5
          Autorius Shenn
          Nagi, nagi, nagi koks siurprizas Killerbee vėl bando įspirti "Toradora"..
          Toks čia ir bandymas....net neparašiau, kad Hidan no Aria geresnis už Toradora. Nors galėjau....
          Kas dėl logikos....manau iš posterio viskas aišku.

          Comment

          • Perla
            Rašytojas

            • 2010 04 06
            • 225

            #6
            Toks pusėtinas gan. Tačiau ne toks jau ir blogas. Paskutinė serija viską išgelbėjo. Be to labai patiko Riko. Pati įdomiausia iš būrio veikėjų. Negana to, gavusi nemažai screen time. O tai jau didelis pliusas. Duodu 7/10 arba 3/5.

            Comment

            • ciombiukas
              Forumo maniakas




              • 2009 09 18
              • 470

              #7
              Visai patiko, tik kad pabaiga, jos kaip ir nebuvo, gal antram sezonui ruošiama, na nežinau, bet šeip tikrai gerrai man šitas anime suėjo. Duodu 4/5, nes dar yra potencialas antram sezonui, per daug paliko nežiniuku .

              Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

              Comment

              • DowyChan
                Narys
                • 2011 05 19
                • 38

                #8
                Perziurejau per viena nakti D Ir nesupratau kodel xD Atidaviau savo miega TOKIAM anime xDD Nu joooo.... Bet bent jau pasijuokiau ;D Man toks humoristinis pasirode, bet kodel nedrop'inau taip ir nesupratau D
                ♪♫░▒▓♦►Uninstall◄♦▓▒░♫♪
                -Uninstall Cosband ​Nare ~
                HOMESTUCK ~
                HoNk :o)

                Comment

                • Gvauz
                  Naras
                  • 2006 11 18
                  • 271

                  #9
                  tikėjausi daugiau tokio veiksmo kaip pirmoj serijoj, bet... pusiau lame komedija su annoying pagrindine veikėja

                  Comment

                  • Egura
                    Super mega ultra rašytojas


                    • 2007 05 17
                    • 684

                    #10
                    Autorius Killerbee
                    Toks čia ir bandymas....net neparašiau, kad Hidan no Aria geresnis už Toradora. Nors galėjau....
                    Na vat man atvirkščiai Toradora visa galva lenkia Hidan no Aria... Aria vos vos pabaigiau tiesa pasakius, tikėjausi kažko panašaus į Toradora, tačiau smarkiai nusivyliau... Silpnesni pagrindiniai personažai, romantikos praktiškai nerasta... ir šiaip itin lėkštas pasirodė... deja

                    Comment

                    • Killerbee
                      Iškrypęs dėdulė





                      • 2006 12 11
                      • 2949

                      #11
                      Autorius Egura
                      Silpnesni pagrindiniai personažai, romantikos praktiškai nerasta... ir šiaip itin lėkštas pasirodė... deja
                      Riko atitikmens toradora neturi, o ir "romantika" ten tokia, kad geriau jau jos nebūtų...

                      Comment

                      • demoniacman666
                        Forumo vilkas

                        • 2008 04 16
                        • 370

                        #12
                        Pastebejau viena dalyka, kad perziurejus puiku anime kita anime vertinu zymiai reikliau, o jeigu pries tai ziurejau koki slamsta, tai atvirksciai, tampu nuolaidesnis. Bet si karta kazkaip ivyko paradoksas (turbut del alkoholio kaltes ). Pries sia siaip vidutinybe ziurejau tikrai man patikusi Samurai Champloo kuris si darbeli lenkia mano manymu visa ar net keliomis galvomis, bet stai perziurejas Aria per diena likau ganetinai patenkintas ir skyriau jam netgi 4/5. Netgi nepaisant to kad tai geru geriausiai buvo vidutiniskas anime. Na, bet turbut 2 litrai alaus siek tiek keicia poziury . O siap tai viskas buvo taip matyta kazkur... taip vidutiniska... damn beer...

                        Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

                        Comment

                        • AKUJI-SAN
                          Anime narkomanas ;-)
                          • 2008 02 16
                          • 190

                          #13
                          Šoka ten šoka šen

                          Šokinėja plotas šen bei ten o ko nors konstruktyvesnio nėra Apart meilės tsunderei herojus pasiulyti nelabai turi ka eilinis mazochistas
                          niekaip netraukia daugiau 3/5
                          Paskutinis pakeitimas nuo AKUJI-SAN; 2011-09-03, 01:00.

                          Comment

                          • Skypy_Stick
                            Filosofas
                            • 2012 01 15
                            • 30

                            #14
                            Viskas čia buvo normaliai smegenų atjunginėt neprireikė, bet romantika skirta tik vietoj tuoletinio popieriaus. Veiksmas patiko tik vat tikrai "turbo" būsenoj veikėjas galėjo būti dažniau. Šiap juokingas anime, man patiko. 3/5 nes pabaigos aš nemačiau. Na ir dar kažkas nepatiko. Tas ko žodžiais apsakyti nesugalvoju kaip.
                            Jei pasimetei savyje, nežinai gyvenimo prasmės ir net nežinai kam vis dar gyveni - sveikas atvykęs į mano pasaulį.

                            Comment

                            • Ice Tea
                              Naujokas

                              • 2009 07 18
                              • 13

                              #15
                              Taip, anime tikrai keistas Pati pradžia man labai patiko, pasirodė labai įdomi visa ta mokykla ir jos sistema, pamokos. Iš dalies patiko ir pagrindinis veikėjas, bet Aria labai jau vaikiška. Jos verkimas, mąstymas ir tas "mielas" balsas labai jau neatitiko jos amžiaus kategorijos ir iš dalies nervino. Viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl aš jį dropinau po kokių 5 serijų, tai buvo (kaip visi jau minėjo) labai stiprus logikos trūkumas beveik visur. Tikrai kūrėjai smarkiai perdėjo su veikėjų gabumais. Toks jausmas, kad jie norėjo jog jų sukurti personažai būtų kaip James Bond (kuriame ir taip jau užtenka nežmoniškų ir nesąmoningų gabumų) tik dar x3 geresni. KAM TO REIKIA? Visko ką mačiau per pirmas 5 serijas (pvz: kai išsisukinėja nuo kulkų, pjausto jas pusiau ir nemokat skraidyti sėkmingai nuleidžia didžiulį lėktuvą labai blogomis oro sąlygomis) tikrai būtų užtekę visam anime jei tik būtų tai tolygiai paskirstę. Tiesiog tų super gebėjimų ir WTF momentų kurios istorija paaiškina labai paprastai „tiesiog taip yra“, buvo per daug. Labiausiai patikusi veikėja buvo Reki, nes iš to kiek ją mačiau atrodė rami, protinga, visai graži ir svarbiausia SNAIPERĖ! Nežinau kodėl, bet snaiperiai man visada patiko ir manau patiks Tiesiog tas susikaupimas, atsargumas ir galimybė baigti ginčą arba kokį mini karą viena kulką atrodo ir skamba įspūdingai. Bet, kad ir kaip bebūtų gaila, ir su ja buvo smarkiai perdėta (ta vieta, kad ji iš malūnsparnio šovė į ant autobuso dugno lekiančio dideliu greičiu prikabintą bombą taip, kad jei pataikyti, atkabinti ją ir įmesti į vandenį nesutrukdė niekas, nei skirtingas greitis, nei vėjas, nei super greit judantys aptvaro stulpeliai). Jei būtų sumažine tų visų super dalykų kokiais 5 kartais būtų visai neblogas anime kurį tikrai būčiau baigęs 3/5

                              Comment

                              Working...