Žiūrėti balsavimo rezultatus: "Toradora!" įvertinimas:

Balsavo
197. Jūs negalite čia balsuoti
 • 5

  154 78.17%
 • 4

  38 19.29%
 • 3

  4 2.03%
 • 2

  0 0%
 • 1

  1 0.51%
Puslapis 1 iš 6 123 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 1 iki 16 iš 84

Toradora!

 1. #1
  ☣☠☣


  amidau avataras
  Įstojimo data
  2007 04 25
  Vietovė
  N.A.<->Šiauliai
  Įrašai
  1.591
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  149

  Toradora!


  Istorijos autorius: Yuyuko Takemiya
  Režisierius: Tatsuyuki Nagai
  Studijos: J.C. Staff, GENCO
  Žanrai: Gyvenimiškas, Komedija, Romantika, Drama
  Transliacija: nuo 2008-10-01 iki 2009-03-25
  Trukmė: 25 TV x 23 min.
  AniDB reitingas: 8.51
  ANN reitingas: 8.78
  MAL reitingas: 8.55

  YouTube resursai:
  1OP || 2OP || 1ED || 2ED || Traileris

  Papildoma Info:


  Toradora! yra japonų light novel‘ių serija, parašytų Yuyuko Takemiya ir iliustruota Yasu. Serija apima dešimt romanų, išleistų tarp 2006 ir 2008 metų, publikuotą “ASCII Media Works” pagal jų prekinį ženklą “Dengeki Bunko”. Manga adaptacija pradėta leisti 2007 metų liepos 27 dieną, iliustruota Zekkyo. Taip pat 2009 metų balandžio 30 dieną, studijos “Namco Bandai Games” bus išleista vizualinė novelė skirta PlayStation Portable konsolėms. Pavadinimas „Toradora!“ susideda iš dviejų pagrindinių veikėjų vardų. Taiga Aisaka ir Ryuuji Takasu. Vardas „Taiga“ skamba panašiai kaip „tiger“, tigras anglų kalba, Japoniškai tigras yra „Tora“. „Ryuuji“ japonų kalboje, pažodžiui reiškia „drakono sūnus“, o drakonas Jpaonų kalba yra „doragon“, taigi tora(とら) + doragon(ドラゴン) = Toradora!(とらドラ!).
  Istorija prasideda nuo Ryuuji Takasu, kuris prieš eidamas į naujų mokslo metų pradžios šventę, bando pakeisti savo žvilgsnį. Nepaisant jo švelnios asmenybės, jis turi natūralius išorinius bruožus, dėl kurių kitiems jis atrodo, kaip bauginantis nusikaltėlis. Dėl šios priežasties jis neturi daug artimų draugų, o apie merginą išvis beviltiška svajoti. Netrukus Ryuuji sužino, kad šiais mokslo metais jis yra toje pačioje klasėje kaip ir jo geriausias draugas Yuusaku Kitamura. Bet labiausiai jį nudžiugina žinia, kad jo seniai nusižiūrėta mergina Minori Kushieda mokysis toje pačioje klasėje kaip ir jis. Viskas atrodo tiesiog puiku, bet netrukus Ryuuji susiduria su "pavojingiausia būtybe mokykloje" Taiga Aisaka, kuri kaip netrukus paaiškėja mokysis toje pačioje klasėje kaip ir Ryuuji.

  Po serijos nesusipratimų tarp Ryuujio ir Taigos, Ryuuji tampa asmeniniu Taigos "tarnu". Aisaka Taiga dėl šeimos problemų išsikėlė gyventi savarankiškai, tačiau ji visiškai nesugeba atlikti jokių namų ruošos darbų. Štai čia jai į pagalbą ateina Ryuujis kuris turi tikra talentą tokiems darbams. Taiga ima leisti laiką Ryuujio namuose, taip pamažu ji tampa tarsi jo šeimos nare. Kadangi Ryuji susibendrauja su Taiga, savaime suprantama jis pamato kitą Taigos pusę, apie kurią dauguma žmonių nežino. Taip susibendravę , jie nusprendžia padėti vienas kitam meilės reikaluose (Taiga eina iš proto dėl Ryuujio geriausio draugo Yuusaku, o Ryuujis eina iš proto dėl Taigos geriausios draugės Minori). Tačiau netrukus mokykloje, apie taigos ir Ryuujio keistus santykius ima sklisti gandai.  Ryuuji Takasu
  Taiga Aisaka
  Minori Kushieda

  Šešiolikmetis, vidurinės mokyklos moksleivis. Dėl iš tėvo paveldėtų akių bruožų, jis dažnai kitiems pasirodo panašus į nusikaltėlį ir sukelia daug nesusipratimų. Ryuuji gyvena tik sumotina ir kalbančia papūga, dėl to, jis išmoko būti savarankiškas. Jis puikiai ruošia valgį ir atlieka kitus namų ruošos darbus, todėl o namai visada nepriekaištingai švarūs. Taip pat mokykloje jis laikomas vieninteliu žmogumi galinčiu sustabdyti įsisiautėjusią Taigą.


  Dėl jos šiurkštaus būdo ir žemo ūgio, ji turi pravarde “Palmtop Tiger”. Dėl šios pravardės ir neišsivyščiusio kūno ji turi nemažai kompleksų, kurie savo ruoštu ir daro Taigą tokią atšiaurią, nors iš tiesu ji yra tiesiog liūdna. Dėl Taigos žavaus žvilgsnio, ji nestokoja vaikinų dėmesio, tačiau dėl drovumo ji nepasiduoda jų vilionėms. Nors taiga kilusi ir iš turtingos šeimos, bet dėl jos tėvų nesutarimų ji išsikraustė gyventi savarankiškai, tačiau jai nelabai tas sekasi, nes ji visiškai nesigaudo namų ruošoje.


  Artima Taigos draugė, dažnai dar vadinama mažybiniu vardu “Minorin”. Priešingai negu Taiga, ji visada šypsosi ir spinduliuoja gerą nuotaiką. Taip pat Minori yra labai atletiška, mėgsta sportą ir yra mažojo beisbolo mergaičių klubo kapitonė, nors taip pat dirba keliuose po pamokiniuose darbuose. Nors iš pirmo žvilgsnio ji gali pasirodyti, kaip besotė ir vietoje nenurimstanti, ramybės drumstėja, tačiau taip pat ji yra labia nuovoki, ji viena iš nedaugelio žmonių įžvelgusi švelniąja Ryuujio pusę.  Piešimas tiesiog nuostabus, viskas perteikta mano mėgstamiausiu stiliumi, kuris randamas tokiuose anime kaip Minami-ke ir Kannagi. Gražios, detalios ir tikroviškai perteiktos aplinkos. Labai žavi tokios smulkmenos kaip įtrūkinėjusios namų sienos, realiai perteikti namų apyvokos daiktai ir kitos smulkmenos kurios žymiai prisideda prie to tikroviškumo įspūdžio formavimo. Veikėjai perteikti tai pat labai gražiai, o ypač puikiai perteikiamos jų nuotaikos ir emocijos. Džiugina ir tai, kad išlaikyta ryškesnių spalvų paletė, kuri dar labiau padidina žiūrėjimo malonumą.

  Garso takelis puikiai derinasi prie anime atmosferos, skamba nuotaikinga įvairių stilių instrumentinė muzika. Pirmasis OP tikrai vertas dėmesio, įdomi daina ir prie jos puikiai derantis vaizdas, padaro vieną iš geriausių tokio žanro anime OP. Antrasis OP šiek tiek nuvylė, nors daina ir tos pačios atlikėjos kaip ir pirmojo OP bet nebėra to originalumo, kuris leistu mėgautis garso ir vaizdo deriniu, mano nuomonę puikia pailiustruoja šis pic'as. Pirmajame ED kaip ir priklauso skamba ramesnė ir lyriškesnė daina, nei OP. Antrajame ED skamba šiek tiek energingesnė tos pačios atlikėjos, kaip ir pirmojo OP, daina, kuri turi maža kabliuką, kuris neleidžia jo prasukti.
  Yusaku Kitamura
  Ami Kawashima
  Yasuko Takasu

  Geriasuias Ryuujio draugas. Mokinių tarybos viceprezidentas ir klasės atstovas, taip pat mažojo beisbolo berniukų klubo kapitonas. Yusaku nešioja akinius ir turi nepaprastai stropią asmenybę. Nors jis ir mano kad visiškai nemoka bendrauti su merginomis, tačiau ištikrūjų viskas yra priešingai. Kaip ir Minori jis turi gan keistą ir nenusėjamą asmenybę, kuri dažnai stipriai nustebina.


  Yusaku vaikystės draugė, kuris ateina į jo klasę jau įsibėgėjus mokslo metams. Ji yra labai graži ir net dirba kaip modelis, nors kai persikelia į naująją mokyklą, ji apleidžia šį darbą. Tačiau, ji vis dar lankosi sporto salėje ir saugo savo nepriekaištingas formas. Ami visada miela ir dosni, nors išties visa tai tėra apgavystė, nes ji gerai užsimaskavusi “dviveidė”. Iš tikrųjų ji arogantiška ir linkusi išsilieti ant kitų. Jau nuo pirmojo Ami susitikomo su Taiga jos tapo priešais. Todėl Taiga nuo to karto ją vadina “Baka-Chi” (“kvaila čihuahua”).


  Ryuujio motina, trisdešimt trijų metų amžiaus, nors ji ir prisistato kaip amžinai dvidešimt trys. Netrukus po to, kai ji sužinojo, kad laukiasi, jos mylimasis pabėgo su kita, palikdamas visus rūpesčius jai. Ji dirba bare pavadinimu “Bishamontengoku”, kur vadinasi slapyvardžiu “Mirano”, taip ji išlaiko savo dviejų asmenų šeimą finansiškai. Tačiau ji turi vaikišką asmenybę ir kadangi Yasuko dirba, ji visa namų ruošą patiki Ryuujiui. Taip pat ji greitai susidraugavo su Taiga, pripažįsta ją kaip šeimos narį, net tampa prislėgta, kai Taiga nepasirodo pietums.  Istorija šiek tiek skiriasi nuo kitų gyvenimiško stiliaus anime, čia rasime net visai neblogą siužetą kuris padeda vystyti veikėjų charakterius ir jų tarpusavio santykius, o anime eigoje įsiterpiantys romantikos elementai suteikia dar daugiau intrigos, kuri kuo labiau į anime galą tuo labiau įtraukia. Puikiai įterpiami ir prie bendro vaizdo derantys komedijos elementai, netik pagyvina bendrą anime atmosferą bet ir atskleidžia kai kurias veikėjų savybes. Nors anime artėjant prie pabaigos pastebimas draminės istorijos pusės sustiprėjimas, tačiau džiugina tai, kad linksmos situacijos ir neįprasti veikėjų poelgiai išlieka negana to jie puikiai derinasi su dramine anime puse. Tačiau tragikomedijos nesitikėkite.

  Apibendrinimas: 10/10. Už įtraukiančią, dažnai nenuspėjamą istoriją, už labai gražų piešimą, už 1OP ir 2ED, už puikų gyvenimišką anime, su labai gerai subalansuotu komedijos, dramos ir romantikos mišiniu. Taip pat už pabaigą kuri atrodė tokia aiški, bet kūrėjams pavyko padaryti, dar labiau vykusią pabaigą, kuri net šiek tiek išgąsdino, bet visa tai mane tenkina, taip pat tikiuosi kada nors sulaukti ir antrojo sezone ar bent jau kelių OVA'ų, nes tęsiniui vietos pabaiga dar šiek tiek paliko. Vien ko vertos Taigos ir Ami muštynės, tokių emocijų perteikimo dar niekur neteko matyti.
  Toradora! drąsiai stoja į gyvenimiškų anime topo priekį, todėl kiekvienas gyvenimiškų istorijų mėgėjas, privalo pamatyti šį puikų kūrinį.


  Paskutinį kartą taisė amidau : 2010-08-01, 21:10

 2. Ačiū Nėra, kawaii shoujo dėkojo
 3. #2
  מיד
  Airiz avataras
  Įstojimo data
  2004 01 09
  Vietovė
  Hunter's Village
  Įrašai
  2.032
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  96
  Jamamasvien del Taiga paziuresiu

 4. #3
  Super mega ultra rašytojas
  Ozis avataras
  Įstojimo data
  2005 05 01
  Vietovė
  Vilnius
  Įrašai
  675
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  25
  Labai sunkiai itraukes animas. Pradzia atrode labai jau defaultine, taciau pasirodzius Kawashima Ami viskas tapo daug smagiau. I gala, tiesa, vel siek tiek nusivaziuota besistengiant suvesti visus galus i tokia pabaiga kokia ji yra.
  Kaip bebutu animas suziuretas su pasimegavimu, tad 5/5.

 5. #4
  keep your mind wide open
  Bagyra avataras
  Įstojimo data
  2007 04 08
  Vietovė
  vilnius
  Įrašai
  78
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  0
  dieviskas!!
  Spoileris:
  grazi Ryuuji ir Taigos meiles istorija!! 5/5
  Paskutinį kartą taisė amidau : 2009-03-26, 22:16
  [SIGPIC][/SIGPIC]

 6. #5
  Ruduo.
  aKi avataras
  Įstojimo data
  2007 10 24
  Vietovė
  Vilnius
  Įrašai
  333
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  21
  Nors galvojau jog tai dar vienas eilinis romance, užteko vienintelį kartą pamatyt OP`ą ir susidomėjau. Ir neveltui - labai emocionalus, energingas anime, puikūs personažai, įtraukiantis siužetas. Be to patiko tai, kad Taiga įgarsino Kugimiya Rie. Nežinau kodėl, bet jos įgarsinti personažai man visada patinka. 4/5

 7. #6
  Naujokas ShesHo avataras
  Įstojimo data
  2007 07 22
  Vietovė
  LIETUVA
  Įrašai
  11
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  0
  Nuostabus anime, visiškai neprailgo ir labai įtraukė. Paskutinius ep'us vis žiūriu ir žiūriu... Taiga man tokia kawaina Vienu žodžiu anime puikus !!!

 8. #7
  Shogetten Lover :P
  Zack avataras
  Įstojimo data
  2008 10 12
  Vietovė
  Kaunas
  Įrašai
  121
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  0
  nuostabus anime...tikrai esu suzavetas vietomis linksmas, malonu ziuret ^^
  [SIGPIC]http://img32.imageshack.us/img32/8209/crimsonmelodyanimesigna.png[/SIGPIC]

 9. #8
  Narys Dilginte** avataras
  Įstojimo data
  2008 08 10
  Vietovė
  Vilnius
  Įrašai
  56
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  0
  Dar vienas geras romance. Įtraukė nuo pirmos serijos, pirmi OP ir EN tiesiog dieviški ;]

 10. #9
  Labas.
  mariux9998 avataras
  Įstojimo data
  2008 06 20
  Vietovė
  Vilnius
  Įrašai
  543
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  23
  Taaiiiiip..... Toradora....
  Na, nespoilinęs nedaug ką ir galiu pasakyti, bet, labai įtraukė, dar vis negaliu patikėti, kad baigėsi. Duodu 5/5 už pabaigą. Nuostabi, dieviška. Iš viso, atrodo jau žinai, kas vyks, ir niekada neatspėji. Siužeto vingiai laaaabai vingiuoti. Must see visiems romance, dramos, school life ir komedijos fanams.

 11. #10
  Lavris-neišmanelis dariussst avataras
  Įstojimo data
  2009 01 05
  Vietovė
  Šilalė/Klaipėda
  Įrašai
  47
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  0

  Love labai idomus anime vien nuo istorijos ir veikeju

  labai geras aprasymas
  matosi kad neblogas piesimas
  istorija labai idomi sakant iskirtine nesikartojanti kaip kitose animuose

  vertinu 10/10

 12. #11
  Naujokas Beware avataras
  Įstojimo data
  2008 02 03
  Vietovė
  anime-zona... nu bent jau noreciau xD
  Įrašai
  26
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  0
  idomus anime, labai patiko wikejai.. galejo biski idomesne istorija sugalwot bet siaip wiskas grazu =]

 13. #12
  Suicide is painless...
  Evil_of_Darknesz avataras
  Įstojimo data
  2006 04 09
  Vietovė
  ...
  Įrašai
  1.297
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  32
  Dar vienas LOVE HINA klonas, bent jau is pradziu taip atrode. Drama ir romance elementai suzavejo, o Comedy... tai jau senai, kada besimegavau komedija, kuri is tikro butu privertusi juoktis is visos sirdies, deja si komedija labai retai kada sugebejo prajuokinti. Atsibodo tos "no boobs" veikejos, o jau ketvirtas anime kurio pagrindine veikeja neturi papu... ir yra labai arsi. Patiko Minori Kushieda panasi hyper aktyvumu i viena is Azumanga veikeju, vardo nebepamenu, bet galima sakyti, tik vien del jos likau ziureti si anime. 6/10

 14. #13
  Qwerty
  inkognito avataras
  Įstojimo data
  2007 11 16
  Vietovė
  Kaunas
  Įrašai
  235
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  16
  Grr vakar buvau tie daug prirases ir kai postinti jau norejau nusmigo AZ. Bandom is naujo
  Na as si anime palyginciau su praejusiu metu KimiKiss Pure Rouge. Pati anime istorija buvo daugiau ar maciau panasios. Vienas viena myli kitas kita , vienas kita palaiko ir padeda. Tik velnias zino iskur atsiranda jausmai (dazniausiai tai buna panelem). Po to prasideda visoki vidaus konfliktai, paraudonavimai ir siaip viskas komplikuojasi. Tad siuo atzvilgiu sie anime man kaip ir identiski butu.
  Tiesa sakant anime pradejau ziureti vien tik is idomumo kas per personazas bus Minori ir ka kurejai su ja zada daryti toliau , kokia bus jos vieta sioje istorijoje. Tokie hyper aktyvus personazai kazko traukia Istikruju siameanime tie salutiniai personazai visi daug labiau patiko nei pagrindine pora Taiga ir Ryuuji .Ryuuji pradziai gal ir nieko buvo , niurus piktas toksai visi jo bijojo. Galejo ir padaryti ji koki museika , atsiskyreli nuo kitu. Tai ne padare is jo lepsi. Tad buvo jis nurasytas.Taiga - loli ir dar tsundere , tokiu atsiziurejau Zero no Tsukaima ir jau alergija prasideda. Nors taiga turejo pora ypac geru scenu. Greiciausiai dar nesu mates school romance anime kuriame panos i darba paleistu kumcius Buvo dar cia viena kita smulkme logikos bet nesigilinsiu cia i juos.
  Techniniai anime pusei priekaistu kaip ir nera , patiko pirmas OP, bet vat tokio cinkelio, uzkabinimo siame anime man nebuvo. perziurejau ir nei silta nei salta. Isijungiau pradejau ziureti kita Greiciausia tai bus pries tai ziureto anime kalte , del kurio ir dabar dar svaigstu

 15. #14
  Anime narkomanas ;-) AKUJI-SAN avataras
  Įstojimo data
  2008 02 16
  Vietovė
  Kaunas
  Įrašai
  194
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  0

  Love Drakonas ir Tigriukė

  Vienžo:gangas ir loli-super derinukas (tai kas kad jie tik taip atrodo)

  Kai išgirdau Taigos pravardę-"Delninė tigrė" pirmą kartą-lūžau iš juoko

  Šiaip anime puikus,bet ta romantika truputį ima knisti-amžini svyravimai,neapsisprendimai ir t.t.

  Aplamai paėmus įvertinimas 5/5  P.S.Kur dingo ankstesnis mano postas?

 16. #15
  Žmogus Ne
  Bardakas avataras
  Įstojimo data
  2005 09 22
  Vietovė
  Kurokawa/VAK
  Įrašai
  1.635
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  80
  Taip, pirmą kart kai pamačiau buvau išgėręs ir pasakiau "šito šūdo tikrai nežiūrėsiu". Praėjus keliems mėnesiams po pirmo epo kažkas patraukė toliau tęsti žiūrėjimą. Labai džiaugiausi, kad visgi pažiūrėjau, tiesą sakant per pora naktų viską peržiūrėjau ir paskaitas net pramiegojau. Vadinasi buvo. Šiaip anime nervino keliais personažais, pvz. labai nepatiko vystomas Midorin personažas, nesuprasi kas jos galvoj ir kokios intrigos ten prasideda, taipogi susigadina savo vystymą su nuotaikų kaitom. Taiga - dėl šio personažo spėju daug kas kraustėsi iš proto, taipogi ir pats nelikau abejingas. Ryujis - taipogi smagus personažas, jo akys duoda tą šarmą kuris veža, nors norėjosi, kad kartais jis išnaudotų tą savo piktų akių potencialą dažniau ir efektingiau.
  Visgi buvo ir nuobodžių vietų, tas jausmų ištęstumas ir nesusipratimas kas su kuo vargindavo, tad būčiau davęs +3/5, pažiūrėjus du paskutinius epus šis darbas mano akyse dar labiau pakilo tad duodu stiprų +4/5. Apvalinant penketas gautųsi turbūt
  Maybe on Earth, Maybe in the Future

  Kurokawa idėjinis lyderis
  Lėtai keičiu slaptažodžius

 17. #16
  spygliuotas bet ne piktas qana avataras
  Įstojimo data
  2008 07 22
  Vietovė
  Vilnius (deze prie kalnu parko)
  Įrašai
  59
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  0
  as ysimylejau... wat tika praziurejau ir kol dar silti pojuciai galiu drasiai 5/5 jei duotu daugiau tai ir daugiau duociau... wnzdz maximuma... piesimas nuostabus ypac man paliko yspudy smulkmenos pwz 18 ar tai 19 serijoj kai Taiga susiduria su mokytoja, tie lapeliai kurie sukasi ore, arba zwaigzde, eglute-zwakute ant taigos staliuko... istorija welniskai ytrauke... paskutinius EP ziurejau su didziausiu nekantrumu.... arigato godzaimas uz toky superiny anime... jis man beweik kajp wolfs rain patiko... o tai jau tikrai auksta pagal mano poziury... ehhh... elegiskai pasijusiu kaskart kai prisiminsiu TORADORA!!!!!
  Paskutinį kartą taisė qana : 2009-04-10, 21:23

Puslapis 1 iš 6 123 ... PaskutinisPaskutinis

Bookmarks

Rašymo leidimai

 • Jūs negalite rašyti naujas gijas
 • Jūs negalite rašyti atsakymus
 • Jūs negalite prisegti failų priedus
 • Jūs negalite keisti savo įrašus
 •