Geriausia mokslinė fantastika 2011

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • amidau
    ☣☠☣







    • 2007 04 25
    • 1384

    Geriausia mokslinė fantastika 2011

    <hr>
    Geriausia mokslinė fantastika 2011
    <hr>
    » Gera mokslinė fantastika – pagrįsta moksliškai, naujoviška ir originali. Vertinama pagal fantastinių elementų gausą arba fantasinės istorijos ar idėjos vystymą anime eigoj.

    <table><td>Nominantai:<ul><li> Level E
    <li> Fractale
    <li> Norageki!
    <li> Steins;Gate
    <li> No.6
    <li> Summer Wars
    </ul></td></table><hr>
    107
    Level E
    0%
    5
    Fractale
    0%
    4
    Norageki!
    0%
    1
    Steins;Gate
    0%
    73
    No.6
    0%
    8
    Summer Wars
    0%
    16

    The poll is expired.

  • Puny
    Coffee lover

    • 2007 12 09
    • 101

    #2
    Man kažkaip keista apie šituos anime galvot kaip apie geros mokslinės fantastikos pavyzdžius... Tiesa, Summer Wars - nemačiau.

    Comment

    • Miesto_Druidas
      the journeyman



      • 2010 08 17
      • 1691

      #3
      Kaip ir dauguma už Steins;Gate, niekur kitur nemačiau taip gerai papasakotos istorijos apie manipuliacijas ir keliones laiku. Man visai patiko Fractale, bet iki geros istorijos ten pritrūko daugiau epizodų, panašiai ir No.6.

      Comment

      • svajone
        Tiesiog žmogus

        • 2008 09 21
        • 176

        #4
        Level E - na, tikrai originalu, bet jis per daug komiškas. Parodijuojantis, savitas, unikalus, be galo geras, bet su moksline fantastika jis man nė kiek neosocijuojasi, nors ir yra gryna fantastika, kadangi daug išradimų, ateivių ir kitko, tai galima būtų teigti, kad ir mokslinė...
        Fractale - Šaunus daiktas, bet kažkaip dėmesys labiau nukreiptas į kitus dalykus.
        Norageki! - mokslinė fantastika. Tikrai. Ir dar mindfuck. Tik per trumpas. Net kaip Ova'i.
        Steins;Gate - va už šį turbūt vėl nubalsavo dauguma...
        No.6 - ir futuristinis ir mokslinės fantastikos yra.
        Summer Wars - vat mokslinė fantastika man labiau su future osocijuojasi. Na, išrado ten kažkokią programėlę, kuri pati evoliucionuoja.... Tai ką... korėjoj plantbooką išrado. Vandeniu pasikrauna, deguonį gamina... ir čia realybė. Mūsų šitokiais dalykais nebeprigasdinsi.

        Comment

        • demoniacman666
          Forumo vilkas

          • 2008 04 16
          • 370

          #5
          Su moksline fantastika irgi prastoka, bent jau ta tikraja. Siemet tokios tikrosios kaip ir nebuvo tad teks ir vel prabalsuoti uz Steins;Gate, kuris tikrai pateike nebloga ideja ir puikia istorija... Fractale irgi labai patiko, bet ten labiau nuotykiai nei sci-fi...

          Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

          Comment

          • Squalleh
            .MØNSOON.



            • 2009 01 12
            • 1892

            #6
            Steins;Gate. Senai taip nebuvau susidomejęs tokio žanro serijalu.

            Comment

            Working...