Žaviausias anime blogietis 2011

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Red_Elf
    pandų karai :D


    • 2009 05 07
    • 1115

    Žaviausias anime blogietis 2011

    <hr>
    Žaviausias anime blogietis 2011
    <hr>
    » Anime personažas, traukiantis savo blogietiška charizma, maniakiškumu. Jis pavergia širdį savo sukta šypsena, išmaniu kitų valdymu ir žaidimu tarsi su šachmatų figūromis, šio blogiečio žavesiui neįmanoma atsispirti.

    <table><td>Nominantai:<ul><li> Mephisto Pheles (Ao no Exorcist)
    <li> Gilgamesh (Fate/Zero)
    <li> Beelzebub (Yondemasu yo, Azazel-san)
    <li> Sanetoshi Watase (Mawaru Penguindrum)
    <li> Azazel (Yondemasu yo, Azazel-san)
    <li> Matsurika Shinouji (Maria†Holic Alive)
    <li> Mitsuba Marui (Mitsudomoe Zouryouchuu!)
    <li> Mitsunari Ishida (Sengoku Basara Movie)
    </ul></td></table><hr>
    86
    Mephisto Pheles (Ao no Exorcist)
    0%
    31
    Gilgamesh (Fate/Zero)
    0%
    29
    Beelzebub (Yondemasu yo, Azazel-san)
    0%
    6
    Sanetoshi Watase (Mawaru Penguindrum)
    0%
    6
    Azazel (Yondemasu yo, Azazel-san)
    0%
    5
    Matsurika (Maria†Holic Alive)
    0%
    1
    Mitsuba (Mitsudomoe Zouryouchuu!)
    0%
    2
    Mitsunari Ishida (Sengoku Basara Movie)
    0%
    6

    The poll is expired.

  • Miesto_Druidas
    the journeyman



    • 2010 08 17
    • 1691

    #2
    Reiks rinktis tarp Gilgamesh ir Sanetoshi.
    Dar iš neminėtų Club of Hercules iš Ben-To visai įdomus blogiukas pasirodė su savo netipine kovos taktika.

    Comment

    • Killerbee
      Iškrypęs dėdulė





      • 2006 12 11
      • 2949

      #3
      Nesirenku iš principo, nes eilinį kartą žiūriu į sąrašą ir nei vieno tikrai blogo nematau. Sąrašas čia ne kaltas, aplinka kalta.

      Comment

      • SataNa
        Mind Zone



        • 2008 02 15
        • 600

        #4
        Meh.. Nebematyti blogio šiais laikais. Čia turėtu dėl įdomumo būti įmesti bent iš senesnių laikų blogiukai ir bent tikri blogiukai.


        kaip Dio Brando, kuris nėra sužavėtas šių metų blogio atstovų rinkimais.
        Kartoškė

        Comment

        • Kuroi Tsubasa
          Department of Inquisition

          • 2009 09 09
          • 391

          #5
          Balsavau už Bee, gal ir nevisai blogietis, bet kad žavesio jam netrūksta tai tikrai - visgi vienas labiausiai man šiais metais patikusių veikėjų Noriu tokio pliušinio
          No one can restrain me with logic



          Comment

          • demoniacman666
            Forumo vilkas

            • 2008 04 16
            • 370

            #6
            Uz Gilgamesha, is jo labiausiai sklido blogis Belzebubas ir Azazelis kaip tik tokie vargseliai buvo, net sunku pagalvot kad galetu blogieciai but...

            Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

            Comment

            • Squalleh
              .MØNSOON.



              • 2009 01 12
              • 1892

              #7

              Comment

              • amidau
                ☣☠☣







                • 2007 04 25
                • 1384

                #8
                Autorius Squall
                Spoileris:
                Aš jį bandžiau pramušt į šita sąrašiuką, bet mane perkalbėjo... Jis labiau neutralas, pagal savo požiūri jis nedaro nieko blogo
                žinoma aišku tai nekeičia kitų požiūrio į jį ir jo veiksmus,
                pvz kaip čia ->
                Paskutinis pakeitimas nuo amidau; 2012-02-18, 22:22.

                Comment

                • Squalleh
                  .MØNSOON.



                  • 2009 01 12
                  • 1892

                  #9
                  Jis labiau neutralas, pagal savo požiūri jis nedaro nieko blogo
                  Čia jau galima nukrypti filosofijos link ir pasakyti, jog aiškaus "blogio" ir "gėrio" kaip ir nėra, o yra tik tikslų bei standartų nesutapimas.
                  Ir kur labiau idomesnis blogietis aiškiai pasakys: "Uahaha, aš blogas-blogas. Ir aš valdysiu pasaulį nes aš toks blogas!" *evil laugh and lightnings* ? Tad čia ne argumentas.
                  Neutralus blogis yra visvien blogis. Jo tikslas yra labai globalus ir veikėjams į naudą jis tikrai neina. Visas Kyubey šarmas ir unikalumas kaip blogiečio eina nuo jo prezentacijos serijale, kur galų galiausiai netgi patys žiurovai jaučiasi apgauti jo. Ir manau jau tik dėl to jis turi būti saraše. O kadangi čia dar ir žaviausio blogiečio rinkimai - tai išvis.

                  P.S. paveiksliukas neatsidaro.

                  Comment

                  • Hellsing_lover
                    Purinsesu no Darukuneso




                    • 2007 02 15
                    • 1319

                    #10
                    Autorius Squall
                    Čia jau galima nukrypti filosofijos link ir pasakyti, jog aiškaus "blogio" ir "gėrio" kaip ir nėra, o yra tik tikslų bei standartų nesutapimas.
                    Ir kur labiau idomesnis blogietis aiškiai pasakys: "Uahaha, aš blogas-blogas. Ir aš valdysiu pasaulį nes aš toks blogas!" *evil laugh and lightnings* ? Tad čia ne argumentas.
                    Neutralus blogis yra visvien blogis. Jo tikslas yra labai globalus ir veikėjams į naudą jis tikrai neina. Visas Kyubey šarmas ir unikalumas kaip blogiečio eina nuo jo prezentacijos serijale, kur galų galiausiai netgi patys žiurovai jaučiasi apgauti jo. Ir manau jau tik dėl to jis turi būti saraše. O kadangi čia dar ir žaviausio blogiečio rinkimai - tai išvis.

                    P.S. paveiksliukas neatsidaro.
                    Aš kaip tik sakyčiau, kad toks požiūris taip pat yra labai netgi slidus. Gi blogis yra tuomet, kai jį atliekantis asmuo suvokdamas pasekmes tikslingai to toliau siekia. Nes, žiūrint iš Kyuubei pozicijos, jis savo darbais siekė, pavadinkime, "aukštesnio ir platesnio gėrio", tačiau jo pasirinktos priemonės nebuvo tinkamos. Šičia, mano manymu, Kyuubei atsiskiria nuo blogio tuo, kad jis NESUPRANTA, kodėl jo pasirinkimas yra blogas. Išvis, Kyuubei padaro koncepcija yra labai artima gyvūno - jie nesupranta priežasties/pasekmes, nes neturi emocijų. Žiūrint anime visą laiką aš jį mačiau daugiau kaip kažkokį tokį gyvūną tik su suteiktu platesniu intelektu. Gi jei matai, kad tavo naminis katinas sumedžioja paukštelį ir atneša tau po kojomis, nors turi pilną dubenį geriausio "Royal Canin" pašaro, gi nelaikysi jo už tai blogiečiu, be tikslo (ir galbūt su instinktišku azartu) nužudžiusį vargšą kiemo žvirblį.

                    Prieina Alucard'as su savo plačiakrašte skrybele prie Raudonkepuraitės ir sako: So, who's the the Little Red Riding Hood now?

                    Comment

                    • Squalleh
                      .MØNSOON.



                      • 2009 01 12
                      • 1892

                      #11
                      Šičia, mano manymu, Kyuubei atsiskiria nuo blogio tuo, kad jis NESUPRANTA, kodėl jo pasirinkimas yra blogas.
                      Kaip ten buvo.. "Taisyklių nežinojimas neatlaisvina nuo atsakomybės"?
                      Labai panašus pavyzdys - Yagami Light, būtent pirmoje Death Note pusėje. Jis, netgi turėdamas emocijas, žudė žmonės norint pasiekti globalaus tikslo, nesuprasdamas jog ir pats yra tas blogis kurio jis nori atsikratyti.
                      Dar artimesnis pavyzdys, HAL 9000 iš 2001: Space Odyssey. Jis yra kompiuteris. Ir jis nusprendžia, kad kosminio laivo ekipažas gali jam sutrugdyti išpildyti pagrindinė misiją, jis juos nužudo. Mūsų akyse - jis beširdis kompiuteris ir niekšas. Jo akyse - jis didvyris, kuris stengiasi užbaigti misiją kaip reikiama.
                      Galima ilgai gynčytis dėl šių veikėjų ir abu busim teisi. Bet reikia atsiminti vieną dalyką, tai, iš kokio rakurso papasakojama istorija. Kadangi pagrindini veikėjai - mergaitės, tai todėl ir matome viska kaip pro jų akis: Kyubey apgauna mergaitės, pildant jų norus. Dėl to jie rizikuoja savo gyvybė bandydami nugalėti raganas, o paskui ir pačios virsta į tas raganas, tik tam kad visa ta Inkubatorių rasė galėtų gyventi. Kitaip tariant, Kyubey mato visus žmonės kaip medžiaga ir laisvai nauduojasi ja. Ir iš šito rakurso, kuris nustatytas visame anime - kiek tu nežiurėk, jis visvien liks blogiečiu.

                      Comment

                      • Shenn
                        Forumo ligonis


                        • 2009 09 21
                        • 544

                        #12
                        Nesileisiu į gilesnius filosofinius išvedžiojimus, bet aš irgi manau , kad Kyuubey reiktų priskirt prie blogiečių vien dėl paprasto fakto. Jis norejo pasiglemžt kuo daugiau kawainų lolių sielų. Jeigu tai ne pati gryniausia blogio išraiška( bent jau save gerbiantiem otakam) tai šiam pasaulyje nebėra nieko šventa

                        Comment

                        • Hellsing_lover
                          Purinsesu no Darukuneso




                          • 2007 02 15
                          • 1319

                          #13
                          Lolių mylėtojams nepasisekė

                          Prieina Alucard'as su savo plačiakrašte skrybele prie Raudonkepuraitės ir sako: So, who's the the Little Red Riding Hood now?

                          Comment

                          Working...