One Piece vertimas

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • OPvertimas
    Naujokas
    • 2015 04 19
    • 5

    One Piece vertimas

    Labas visiems! Pradedu projektą "One Piece vertimas". Anime tikrai ilgas, tad tai užims tikrai ne mėnesį ir ne metus. Noriu jus pakviesti prisijungti prie vertimo. Man reikėtų:
    *Redaguotojo - gramatinių ir stilistinių klaidų taisymas. (Žinios - lietuvių kalba)
    *Vertėjo - tik opening ir ending vertimui.(Žinios - anglų kalba)
    *Hardintojo - (geras kompiuteris, bei patirtis).
    *Titruotojo - (patirtis).
    *Weaberio - puslapio sukūrimas, bei jo administravimas.(Turėti patirties su puslapių kurimu.
    *Uploaderio - reikia greito interneto serijom sukelti.

    Programa - aegisub.

    Detaliau: skype - OPvertimas
    Email - vertimasonepiece@gmail.com
  • diaxminde
    AD technician


    • 2008 09 21
    • 303

    #2
    Ne mėgėjams tokie grandioziniai projektai. Pirma pabandyk išversti šio ar kito anime trumpą OVA ar filmą, jei žinoma iki tol laiko nedings noras kaip daugumai "naručnikų".

    ^^^=<==<==My animeList'as==>==>=^^^

    Comment

    • OPvertimas
      Naujokas
      • 2015 04 19
      • 5

      #3
      Na, čia tuščiom kalbom nieko neparodysime, mūsų veikla tikiuosi jums įrodys, kad gali tokiais didžiuliais vertimais užsiimti ir mėgėjai. Tik man įdomu, iš kur tokios išvados ką esu vertęs ir ko ne?

      Comment

      • Net
        Spamintojas :)

        • 2009 01 21
        • 392

        #4
        na ka galiu pasakyti kaip one piece fanas sekmes

        Comment

        • SoyTueDuenas
          Naujokas
          • 2015 03 19
          • 26

          #5
          sekmes projekte tikiuosi nemesi po keliu epu.
          myanimelist
          mymangalist

          Comment

          • diaxminde
            AD technician


            • 2008 09 21
            • 303

            #6
            Autorius OPvertimas
            Na, čia tuščiom kalbom nieko neparodysime, mūsų veikla tikiuosi jums įrodys, kad gali tokiais didžiuliais vertimais užsiimti ir mėgėjai. Tik man įdomu, iš kur tokios išvados ką esu vertęs ir ko ne?
            Kalbu iš patirties, nes patys (AMF-TEAM), švietėjiškais tikslais, užsiimame anime vertimais. Jei neklystu, kažkas išvertė pirmas 6 One Piece serijas su lygiai tokiu pačiu užsidegimu, bet greit atlėgo, kai pamatė, kad neužtenka vien noro. Apskritai bet koks vertimas reikalauja bent šiokio tokio išprūsimo, jau nekalbant kiek laiko praleisi prie vienos serijos vertimo. Tik iš pažiūros atrodo paprasta. Nebent galvoji versti mašininiu būdu su Google translate pagalba.

            Pirmiausia patarčiau gerai pasiskaityti mūsų sukurtą anime vertimo gidą: http://forumas.amf.lt/index.php?/top...-vertim%C4%85/ ir tada išbandyti savo jėgas ant trumpesnio projekto.
            Paskutinis pakeitimas nuo diaxminde; 2015-04-20, 13:13.

            ^^^=<==<==My animeList'as==>==>=^^^

            Comment

            • OPvertimas
              Naujokas
              • 2015 04 19
              • 5

              #7
              Dėkui už gidą, bet kiti Anime nedomina, aš jų nežiūriu, tiesiog atradau OP, kuris yra savotiškai gražus ir jo į kitą net neketinu "mainyti". Suprantu, kad tai tik draugiškas pasiūlymas, bet aš jo atsisakau.

              Ačiū už skatinimus.

              Comment

              • okinawa
                Narys
                • 2011 08 22
                • 50

                #8
                O kur bus keliamas jei ne paslaptis? Ir kada bus startas?

                Comment

                • daimonass
                  Forumo vilkas


                  • 2008 12 08
                  • 354

                  #9
                  Oo.. Galingas projektas. Bet garantuoju kad po keletos epu nieko tau neiseis (tokiu kaip tu buvo ne vienas ir ne du). Nebent jau dabar turi isvertes kelela desimciu epu, o reikia tik koregavimo, taisymo.
                  Mano anime list'as: http://myanimelist.net/animelist/daimonass

                  One Piece V2 pack: http://www.linkomanija.net/details?173537

                  Comment

                  • SoyTueDuenas
                    Naujokas
                    • 2015 03 19
                    • 26

                    #10
                    Autorius daimonass
                    Oo.. Galingas projektas. Bet garantuoju kad po keletos epu nieko tau neiseis (tokiu kaip tu buvo ne vienas ir ne du). Nebent jau dabar turi isvertes kelela desimciu epu, o reikia tik koregavimo, taisymo.
                    pritariu daimonass.
                    myanimelist
                    mymangalist

                    Comment

                    • slicKrox
                      Catching some Zzzzs...




                      • 2012 08 01
                      • 2161

                      #11
                      Visi turėjo ir iki šiol turi teisę pabandyti, tad per anksti teisti entuziastus. Jei nepabandysi, nesužinosi. Nuo kažko turi prasidėti, tad sėkmės beieškant entuziastų, einančių tą pačia kryptimi. Blogiausiu atvėju bandykite savo jėgomis ir galbūt vėliau, ryškėjant rezultatams, atsiras daugiau paramos. PS: man taipogi vienas iš ryškiausių įr įdomiausių fantasy anime. AZsubs yra išvertę du filmus: One Piece: Baronas Omatsuri ir Paslaptingoji sala ir One Piece movie 9 - Čioperio istorija.
                      Paskutinis pakeitimas nuo slicKrox; 2015-04-21, 19:07.

                      Comment

                      • Skirmish
                        L.A.V Fairygodmother

                        • 2010 02 22
                        • 140

                        #12
                        Aš nieko neprognozuosiu, o tiesiog palinkėsiu įrodyti kitaip, nei mano dauguma - išverskit daugiau, nei kelis epus, bent jau šimtą ir įrodykit, kad jūs galit
                        There is no losing… You either win or you learn – Helio Gracie

                        Comment

                        • SoyTueDuenas
                          Naujokas
                          • 2015 03 19
                          • 26

                          #13
                          Kada pasirodys pirmieji epai? jai projektas dar nezluges.
                          myanimelist
                          mymangalist

                          Comment

                          • OPvertimas
                            Naujokas
                            • 2015 04 19
                            • 5

                            #14
                            Džiugios naujienos OP fanams - komanda jau surinkta, dabar beliko tik versti, versti ir versti. Žinoma, jeigu vis dar yra norinčių prisidėti, tai PIRMYN! Kuo daugiau prisidės, tuo kokybiškesnės darbas bus atliktas. Ačiū už palaikymą, bei laukiate tolimesnių naujienų.

                            Comment

                            • daimonass
                              Forumo vilkas


                              • 2008 12 08
                              • 354

                              #15
                              Šiap pasiulymas.... Koperuokites su amf.lt negu kurkit savo tinklapi ar pns.. Turi jie dabar savo video talpykla, ir pakankamai gera ir stabilu grupes varda Negu kurti visiskai nauja projekta.
                              Mano anime list'as: http://myanimelist.net/animelist/daimonass

                              One Piece V2 pack: http://www.linkomanija.net/details?173537

                              Comment

                              Working...