Autostopo (~14k km) per šiaurės Vakarų Afriką pristatymas Rimgaudinėje.

Trečiadienį sužinojau apie tokius rengiamus pristatymus būdamas viename iš Vilniaus Autostopo Klubo susirinkimų. Nusprendžiau apsilankyt ir paklausyt žmogelių jų keliavimo istorijų bei šiaip pabendraut apie keliones. Keliavau iki vietos vienas vakare jau gerokai sutemus. Išlipęs Trakuose keliavau pesčiom apie 10km į Trakų nac. parke besirandantį namą. Nedidelis šaltukas, greitai pamirštas dėl intensyvaus ėjimo, įtin gražus žvaigždėtas dangus toleliau nuo pačių Trakų ir Electric Light Orchestra - Twilight sukimasis 'aipuode'.

Šiaip netaip be didesnių paklydimų radau tą sodybą. Keistas faktas, bet prieš kažkiek metų irgi iš kažkur už Trakų variau naktį bet jau ne į, o iš tuso ir nevisai blaivas į darbą vilniuje, tai užplūdo dar ir to tuso prisiminimai beeinant. Nuotaika super. Pats namukas stovėjo ant vienos aukščiausių apylinkėje kalvų ir vaizdas matomas buvo gan įspūdingas, kai ryte išlindau į lauką. Buvo susirinkę apie 30-40 žmonių ir keli pažįstami žygeiviai. Prezentacija išsklaidė tas nežymias turėtas iliuzijas apie Afriką. Kažkiek nusivylimo, bet ir vienas kitas įdomus dalykas kaip pavyzdžiui keliavimas ilgiausiu pasaulio traukiniu (250 vagonų, virš 3km ilgis). Pirtis, ridenimasis per apledėjusį sniegą. Bendravimas, muzika.

Ryte apie vienuoliktą išėjom dviese su draugu link Trakų. Pakeliui gal 3km nuo pat namo lydėjo nežinia iš kur atsiradęs labai draugiškas vokiečių aviganis, dėl kurio vėliau ėmėmės už galvų kai išėjom į normalų kelią, nes šuo matytai gyvenime nesusiduręs su jais ir nemokėjo elgtis, lindo po mašinom. Tai kad atsikratyt tokios pavojingos palydos nutarėm susitranzuot mašiną. Draugas prilaikė šunį, pats pačią pirmąją ir sustabžiau. Belipant į mašiną ir pats šuo buvo pribėgęs bandęs lįst, tai teko nuvyt negražiai :/ Šiaip gaila kažkaip gyvūno pasimetusio visai. Pavažiavom iki Trakų, atsisveikinau su draugu, nuėjau keliu už Trakų ir susitranzavau kitą iki Vilniaus. Šiaip labai šaunus pasisėdėjimas gavosi ir fainas pažygiavimas.