Ar jau spėjote susidraugauti su drakonu, turinčiu katino sielą?

Collapse
X
 
 • Laikas
 • Rodyti
Clear All
new posts
 • slicKrox
  Catching some Zzzzs...
  • 2012 08 01
  • 2161

  Ar jau spėjote susidraugauti su drakonu, turinčiu katino sielą?

  » Nors Kūčios ir Kalėdos jau praūžė, tačiau nemanau, kad šventiška atmosfera paliko jūsų namus ir jei jūsų namuose ūžia vaikai ir suaugusieji rekomenduoju jums drauge praleisti laiką su nuostabiu ir šiltu animaciniu filmu nuo DreamWorks Animation - „Kaip prisijaukinti slibiną / How to Train Your Dragon“. Su šventėm visus ir smagios peržiūros su artimaisiais.

  » "Galingoje vikingų gentyje auga berniukas, vardu Hikapas. Berniukas turi savo požiūrį į pasaulį, kuris nesutampa su vyraujančiu šioje žiaurių, didvyriškų slibinų medžiotojų ir žudikų gentyje. Jei Hikapas būtų eilinis vaikis, niekas pernelyg nesisielotų – laikytų nevykėliu ir tiek. Tačiau jis – vikingų genties vadų vaikas, kuriam numatyta didi ir šlovinga ateitis.

  Trumpai tariant, Hikapas išsiunčiamas į žygį, kurio metu turi sumedžioti savo pirmąjį slibiną ir taip parodyti, kad yra pasirengęs tapti pilnaverte genties dalimi ir tinkamu savo tėvo įpėdiniu.

  Įdomumai prasideda, kuomet berniukas, pagaliau suradęs slibinų gyvenvietę, savo užduočiai atlikti išsirenka patį silpniausią slibiną, kuris netgi neturi dantų (ir yra vadinamas Bedančiu)."

  Paskutinis pakeitimas nuo slicKrox; 2010-12-26, 23:20.
Working...