kur buvote? ką matėte?

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Jogarasu
    Narys

    • 2008 08 14
    • 90

    kur buvote? ką matėte?

    galvojau kur gi pasireiksti tyliai ir niekaip nesugalvojau kur^^ tad isejo garsiai. jei ka, tikiuosi atleisit ir trinsit.
    cia viliuosi pamatyti/paskaityti kitu animezonos forumo nariu pasakojimus apie Ju keliones i kitas salis apskritai.
    klausimai pletojimui:
    na gal patys gerai subursit.
    koks keliones tikslas...
    kur keliavote...
    ka veikete...
    ka idomas pamatete...
    ko isigijote atminimui...
    ir t.t.
    fotografijos laukiamos^^
    prasymas rinktis "sveika" fotografiju dydi, ne flood'inti be tikslo ir nesirieti.
    as pradesiu^^ nes vakar grizau is keliones:

    Spoileris:
    Trumpam buvau pabegusi i Minska su draugais (ne taip toli, ne taip arti - Baltarusuja(galvojat kam ta Baltarusija reikalinga, kai turime nuostabiu pasakojimu apie Japonija ir Koreja? naaa... dalinuosi patirtim nors ir toligrazu ne tokia turtinga^^)) trumpiau tariant triju dienu nuotikis be jokio miego ir istinusiomis pedomis:
    Spoileris:
    - ne kas ten uz nugaros matosi, bet pabuvojau ant neiprastosios Minsko bibliotekos stogo ir zvilgsnio neuzteko visam miestui aprepti

    cia tai, ka isigijau geram atminimui ))
    Spoileris:
    - kazkodel tokiu dalyku Lietuvoj nesu macius <_<...(akmuo i verslininku soda). dar pirkau marskinelius pagal prasyma su Hellsing'o pavais ir jau spejau padovanoti^^

    po Vilniaus Minske jauciausi labai "maza" nes gatves ten labai placios ir tikrai masyvios (kas butu po Tokijaus?).
    it nusikeliau 20 metu praeitin. ka idomaus pavyko suzinoti: Minskas buvo visiskai sunaikintas II pasaulinio karo metu ir gventojai maksimaliai isnaikinti (zuvo kas 3-ias Baltarusijos gyventojas, o Minske is pusantro milijono liko apie 70000 gyventoju)likimas panasus kaip Hirosimos ir Nagasakio miestu, tik apsieita be atominiu bombu.
    man liko tik geri prisiminimai, nors ir buvome labai trumpai. jausmas labai geras, zmones atviri ir padedantys (nors ir kalbejom su geru akcentu^^)
    rasykit, kas irgi buvot ir kaip patiko.

    lauksiu Jusu pasakojimu.
    Paskutinis pakeitimas nuo Jogarasu; 2008-11-14, 17:17.
  • Apriliuke
    Narys

    • 2007 07 02
    • 64

    #2
    Minskas neprastesnis nei Japonija ir kitos salys. As tai keliauju labai daug ir galeciau aprasyti apie kaikuras salis .Bet pirmiau pateiksiu sarasa saliu kuriose teko pabuvoti, kas nores suzinoti daugiau krepkites!. Taigi buvau:
    1.Ispanija
    2.Tunisas
    3.Turkija
    4.Voketija X2
    5.Danija
    6.Rusija (Sankt peterburgas)
    7.Slovakija X (5-7)
    8.Slovenija X 3
    9.Austrija X 4
    10.Lenkija .... T_T (nebesuskaiciuoju kiek buvau!)
    11.Latvija
    12.Kroatija
    13.Cekija
    14.Vengrija
    na va o dabar jai labai pasiseks tai i Japonija! klauskit visalaik atsakysiu i jums rupimus klausymus!
    Forumo rėksnė.

    Comment

    • krapija
      Cadavariffic

      • 2008 03 08
      • 260

      #3
      didžiausią nostalgiją tai kelia legolandas ir heide parkas, dar mažiukas aplankiau. o dabar, pernai metų vasarą buvau Kretoj, tai ten be galo smagu buvo, ypač kai dar domiuos visom graikijos istorijom, mitologijom, etc etc tai žiauriai suėjo, ypač knoso labirintas. o šiaip teko būt ir disneylande Prancūzijoj, Kroatijoj ir visur kas pakeliui į šitas šalis
      Sorry, but I don't plan on dying anytime soon.



      http://myanimelist.net/animelist/Dieucra

      http://www.last.fm/user/bombska

      Comment

      • ResuEmanon
        Bohemian Vagabond
        • 2007 06 02
        • 36

        #4
        Cia visi tokie veteranai ._.' as tai tik Ispanijoje 2 menesius :/ (kurie atrode man kai 2 metai nes daug visko buvo ir perdaug cia butu pasakoti ) bet prisizadejas sau si "sarasa" bent 10x prailginti ir kitaip nebus.. aisq uztruks, ba zadu kiekvienoj saly ilgiau nei pora savaiciu pabuti ^_^ na, planas yra ir vis gerinamas, taip pat ir psichologinis pasiruosimas yra xD dabar tik reik ziuret kada istaikius palankesne proga ;]


        EDIT: Ai, po kiek laiko kai parasiau sita posta, su siokia tokia nostalgija ziurinejau nuotraukas, ir po to pagalvojau, kad gal nieko tokio jei pasidalinsiu biski vaizdu is keliones xD Cia buvo EST projektas... jei ka domins daugiau suzinoti, galesiu papasakoti.

        Paskutinis pakeitimas nuo ResuEmanon; 2008-11-16, 16:14. Priežastis: Atnaujinimas
        To be strong...? It isn't about being able to fight others, it's about being able to fight ghosts of your self.

        Comment

        • migliute
          start wearing purple

          • 2008 08 23
          • 51

          #5
          vat as pries savaitele grizau is Goteborg'o (Svedija).Ten buvau savaite. Aplankiau savo drauge, kuri pagal Erasmus'a ten sedi.
          Tai antras pagal didi miestas, bet..bet vistiek labai mazas, net uz Kauna mazesnis man rodos. siaip salis patiko.. Gamta grazi, kaip tik saulute sviete kai buvau, tai pajury ir degintis galejau Buvau iskamsu muziejuje, laabai daug gyvunu rusiu, o ypac pauksciu (man jie labai patinka). Taip pat teko su laivu plaukti salas. Sita dalis buvo super!Visur uolos, uoleles..

          O vistiek gyventi nenoreciau Svedijoje.. kainos milziniskos - pigiausias vynas ~20lt (nors geresnis nei pas mus, nera kazkokio Kagor uz 8lt), pigiausias alus bare ~9-10lt, menesinis bilietas viesojo transporto studentui ~140lt (bendras viskas:tramvajui,autobusui,laivui-keltui), o maistas kiek nzn, pirkau tik cipsu pakeli viena kart.

          Apie svedus labai ko papasakot neturiu, nes mazai ju teko matyt. Gyvenau gete tarp juoduku, kinu ir prancuzu gal tiek kad jie labai sportiski ir ramus kol neprigeria
          pas juos nera taip kad gali lasvai vaikscioti dviraciu takeliu. Kas puse minutes pralekia bent vienas dviratininkas dideliu greiciu (saltuoju metu, o vasara pasakojo tai kaip autostradoj)

          Tai vat tiek atsimenu dabar..
          Whoop-de-fuckin'-do

          Comment

          • Jogarasu
            Narys

            • 2008 08 14
            • 90

            #6
            kaip smagu, kad zmones daug kur pabuvoje.

            Apriliuke, kur Austrijoj buvai? man teko buti Linz'e. smagus miestas, vakare. o diena visi kaip negyvi vaiksciojo... atrodo priduosi gazo ir israsys bauda. dar savaitei likau Lambacho miestelyje (laukiau bagazo, kuris be manes spejo pabuvoti Liuksenburge (ir grizo be jokiu lauktuviu <_<)), ir galiausiai namucio per Zalcburga ( Mocartas Mocartas Mocartas .... jo ten laabai daug... su jo mielu veideliu galima buvo isigyti nuo slepeciu iki saldainiu). "pakeliui" - Miunchenas (pasikydome oro uoste (tikras miestas mieste)^^) buvo smagu...

            Comment

            • stella
              Shooting Star


              • 2008 09 15
              • 146

              #7
              Esu gyvenusi 2 metus Vokietijoje, tuo metu aplankiau ir Olandiją, Italijos Šiaurę ir Austriją. ^^

              Jau seniai noriu aplankyti D. Britaniją, sutvarkyčiau ten kelis reikaliukus... x3
              Paskutinis pakeitimas nuo stella; 2009-09-11, 20:18.
              _____


              In the future 15 people will be famous

              Comment

              • voiceofdeath
                Rimtas forumo narys

                • 2006 10 23
                • 119

                #8
                Rusija
                Singapūras
                Indija
                Latvija
                Gudija
                Ukraina

                beveik visose ilgiau ar trumpiau gyvenes esu

                ispudingiausia ką maciau tai Rusijoje karelijos pusesalio kraštovaizdis, Singapuro uostas ir Ukrainoje esanti kregždes pilis
                Paskutinis pakeitimas nuo voiceofdeath; 2008-11-17, 18:14.
                Did you feel how the bullet took you? Did you feel easily your life got shed?
                Did you feel how the system shot you, 9 mm rape your f.u.c.k.i.n.g head!!!

                Comment

                • gizmou
                  Narys

                  • 2007 07 29
                  • 55

                  #9
                  nu as esu buves
                  latvija
                  esija
                  lenkija
                  kaliningradas(neskaitau tos vietos rusija)
                  vokietyja
                  cekija
                  austrija
                  slovakija
                  slovenija
                  kroatija
                  danija
                  egiptas
                  italija
                  rodos nieko nepraleidau ir greit rosiuosi vaziuoti i prancuzyja ir olandija

                  Comment

                  • Hanikka
                    Narys

                    • 2009 03 19
                    • 44

                    #10
                    mano mazokas sarasiukas
                    Surasysiu kur man labiausiai patiko
                    1 vieta atitenka Lietuvai xD
                    2 vieta Latvija
                    3 vieta Cekija
                    4 vieta Lenkija

                    Comment

                    • Original_Prankster
                      Mr. Mojo Risin'

                      • 2008 11 04
                      • 200

                      #11
                      Huh, kokia tema:} Pabandysiu...

                      Latvija
                      Estija
                      Švedija
                      Norvegija
                      Lenkija
                      Slovakija
                      Ukraina
                      Italija

                      Šiemet tūrėčiau aplankyt Kroatiją ir šalis kelyje link jos.
                      Don't forget kids: the higher your postcount, the bigger your penis is!
                      There's the known. And there's the unknown. And what separates them is the door, and that's what I want to be. I want to be the door.'- Jim Morrison, 1967.

                      Comment

                      • Arizona
                        Narys

                        • 2008 12 30
                        • 92

                        #12
                        Nup buvau buvau : Latvijoj,Lenkijoj,Vengrijoj,Austrijoj,Slovakijoj,S lovenijoj,Kroatijoj,Bosnijoj ir Hercogovinoj( maza ruoza jos paravaziavau kai tranzinau )Italijoj,Prancuzijoj,Belgijoj,Liuksenburge,Olandi joj na ir Anglijoj... na dar nedaug kur ..siemet palanai vaziuot i Slovakija,Norvegija irSvedija...tik dar neaisku jei neisdeks velgi Prancuzijoj vaziuosiu:>

                        Comment

                        • Rabbit-san
                          Naujokas
                          • 2009 02 23
                          • 7

                          #13
                          Sveiki as dabar Japonijoj, tai jei kam idomu, metu linkus i nuotraukas. Smagu cia, zmones geri, sypsosi, geras oras, beveik nelyja, nors ir lietaus sezonas dabar.
                          http://www.facebook.com/album.php?ai...3&l=e9afc6bc49
                          http://www.facebook.com/album.php?ai...3&l=0d5ea01223

                          Comment

                          • Smart
                            Rimtas forumo narys

                            • 2007 12 05
                            • 118

                            #14
                            Man tai kazkaip jau nebesinori niekur vaziuoti,mane ir cia gerai maitina^^

                            Baltarusijoje.Pusmeti ten kaime gyvenau vaikysteje.
                            Lenkijoe
                            Anglijoje
                            Belgijoje
                            sveicarijoje
                            rusijoje,cia is vis senai buvo
                            Ir mano mylimiausioje
                            Airijoje,myliu ta krasta.

                            Comment

                            • VampireBlood
                              Rimtas forumo narys

                              • 2008 07 18
                              • 155

                              #15
                              na, mano sarasiukas:
                              Lietuva
                              Latvija
                              Lenkija
                              Čekija
                              Austrija
                              Vengrija
                              Vokietija
                              Italija
                              Anglija
                              ^.^
                              Kai bus laiko, imesiu foto *

                              Comment

                              Working...