Anonsas

Collapse
No announcement yet.

Mėgstamiausias/labiausiai norimas pamatyti Japonijos miestas (Pakomentuokite!)

Collapse
X
 
 • Laikas
 • Rodyti
Clear All
new posts
 • Kenčis-Himura
  • 2024 04 17

  Mėgstamiausias/labiausiai norimas pamatyti Japonijos miestas (Pakomentuokite!)

  Sukūriau šią naują giją tam, kad pasižiūrėti kokie Japonijos miestai patinka animezona.lt vartotojams.
  Čia aprašykit jūsų mylimiausio miesto įdomybes, dėkit foto. Galit ir papasakoti kokiame mieste buvote (jeigu buvote).

  Ačiū už komentarus iš anksto samurajus Kenčis-Himura.
  Paskutinis pakeitimas nuo Bardakas; 2011-05-04, 21:56. Priežastis: klaikios klaidos
 • Kenčis-Himura

  #2  Kiotas  Turistinė kelionė po Kiota

  Kiotas miestas lyg magnetas traukiantis turistus į Japoniją. Jame daugiausia praėjusių erų palikimo. Kiek esu girdėjas atsiliepimų apie Kiotą patikėkit nei vieno blogo tik geri su puikiais įspūdžiais. Kiote labai daug universitetų jame kasmet baige mokslą apie 22 000 studentų. Šis miestas lyg perliukas žibantis Honšiu saloje prieš tekančią saulę. Jei kur norėčiau nuvykti tai visų pirma į Kiotą. Ačiu už dėmesį .  Truputis istorijos: Kioto miestas buvo Japonijos imperijos sostinė. Miesto istoriją galima pradėti sekti nuo 6 amžiaus. Yra žinoma, kad 544 m. Aoi Macuri nukeliavo į Kiotą melsti gausaus derliaus ir gero oro.

  Kiotas iš pat pradžių nebuvo Japonijos sostinė. Anksčiau, sostine buvo Nara. 741 m., imperatorius Šiōmu trumpam laikui perkėlė sostinę į Kuni-kyo – vietą, esančią tarp Naros ir Kioto. 784 m., sostinė buvo perkelta į Nagaokakio, miestą, dabar taip pat priklausantį Kioto prefektūrai. 794 m. imperatorius Kammu perkėlė sostinę į Heian-kyo ir tai buvo šių dienų Kioto pradžia. Net ir šiomis dienomis, beveik visos senosios Kioto gatvės, namai ir šventyklos yra ten, kur ir buvo pastatyti tais metais.

  Nors 1192 m. politinė jėga persidavė Kamakurai, kur samurajų klanas įsteigė šiogūnatą, Kiotas vis tiek išliko imperatoriškoji sostinė, kur bejėgiai imperatoriai bandė įsigalėti. Imperijos valdžia trumpam buvo atsinaujinus 1333 m., tačiau jau po trejų metų, kitas samurajų klanas įkūrė naują šiogunatą Kiote.

  1467 m., Kiote įvyko didysis pilietinis karas, Ōnin no Ran ir didžioji miesto dalis sudegė. Japonija nupuolė į kariaujančių feodalų amžių. Tiki 1603 m. Ieyasu Tokugawa Edo mieste (dabartinis Tokijas) įkūrė šiogūnatą kuris ir buvo pavadintas Tokugavos šiogūnatu.

  Meidži era Japonija vėl sugrįžo į imperinę tvarką 1868 m. Imperatorius Meidži, kuris tada buvo visavaldis, sekančiais metais perkėlė sostinę į Tokiją. Nuo tada Kiotas niekada nebebuvo Japonijos sostine.

  Nors dauguma didžiųjų Japonijos miestų buvo visiškai subombarduoti JAV bombonešių II Pasaulinio karo metu, senoji sostinė nuo to buvo apsaugota: okupacijos metu, Šeštoji JAV armija ten buvo įsirengusi štabo būstinę. (from vikipedija).  Keliatas gražių pvksl.

  Aš po truputi skaitysiu apie Kiotą ir pildysiu informacija.

  [/TABLE]
  Paskutinis pakeitimas nuo Svečias; 2011-07-11, 17:21.

  Comment

  • Sakurafan450
   Naujokas
   • 2012 04 08
   • 15

   #3
   Aš labai mėgstu, tokyo miesta nes labai graži šalis yra ir labai graži gamta

   Comment

   • Esquisse

    #4
    Ohohoho, su mielu noru nuvykčiau į Tokiją. Galbūt todėl, kad sostinė, ir būtų proga pamatyti mėgstamiausius atlikėjus.
    Na, žinoma, kraštovaizdis, šventyklos, parkai...
    Daugiau nieko nesugalvojau, nelabai ir veržiuosi į tą Tokiją iš esmės ha.

    Comment

    • Miesto_Druidas
     the journeyman     • 2010 08 17
     • 1691

     #5
     Po Tsuritama premjeros, labai norėtųsi pamatyti kas per vieta Enoshima, ir ar iš tikrųjų ji tokia graži, ar čia tik išskirtinis anime animacijos stilius sukuria apgaulingą įspūdį.

     Comment

     Working...
     👍