Ar jūsų avataras atspindi jūsų asmenybę? Kodėl?

Collapse
Ši gija yra iškelta
X
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • niekšas
    forumo idiotas

    • 2006 08 23
    • 544

    Ar jūsų avataras atspindi jūsų asmenybę? Kodėl?

    Butu ydomu suzinoti kodel pasirinkote butent toky avatara ?
    Ar jis jums tiesiog grazus,ar jame tiesiog jusu megstamas veikejas,o galbut jame esantis veikejas daugmaz atitinka jusu xaraktery?O jei jusu avatare pavaizduota kas nors kito, galbut tai kazka reiskia?
    Paskutinis pakeitimas nuo Airiz; 2009-08-03, 00:40.
  • SNcheZ

    #2
    Na, Rurouni Kenshin yra vienas is megstamiausiu anime, o shita "oro?" grimasa ash tiesiog dievinu

    Comment

    • ^sancta^

      #3
      Hmm , na mano avatar tiesiog lb mielas ... todel jy ir vartoju ... Ir seip , megstu krauja , tiesiog dievinu jy Ir peiliukus , tox kjp mano avatar , megstu lb ...

      Beje niekshas , kodel pac neatsakai i savo klausimus ? A ? a?

      Comment

      • Daan
        Administratorius

        • 1998 10 30
        • 184

        #4
        o mes mylim kačius ir nešiojam akinius, bei esam adminai

        Comment

        • niekšas
          forumo idiotas

          • 2006 08 23
          • 544

          #5
          As atsakysiu ir y savo klausimus kai ateis laikas .
          Mano avataras tikrai atspindi mano asmmenybe .As irgi nesu patenkintas tuo kaip Dievas sukure sy pasauly.Nu propagandos pries jy nedarau bet reiskiu nepasitenkinima.Man konkreciai nepatinka tai kad tokioj grazioj planetoj kaip si,gyvybes formos yra priverstos zudyti tam kad isgyventu .Kartais, kaip ir mano avataras, yzvelgiu gery tame,ka kiti laiko blogiu, ir blogy tame,ka trumparegiai zmones laiko geriu.Be to man patiko Aion'as kaip veikejas,patiko jo poziuris ir jo ziauriai ironiskas humoras.Jy(kaip ir mane, kartais) zmones laiko blogu,nors pasigilinus Aion'no tikslai gal ir nebuvo blogi,tik kad siekaimi ziauriais budais.
          Anksciau mano avataras buvo Shishio Makoto is Rurouni kenshin.Sis veikejas mane tiesiog suzavejo.Mastantis saltai,ne jausmais o protu, ir toks protingas,saltakraujis, o svarbiausia galingas.Irgi laikomas blogu,bet netgi pats Kenshin veliau pripazino,kad galbut jis buvo teisus.Dar man labai patiko jo(kaip ir Aiono) kraugeriskumas .Ir zinoma abu mano avatarai pasizymejo ziauriu ir ironisku humoru,kuris man patinka.O Shishio kaip kovotojas ko gero mano idealas (pats uzsiimu kovos menais),jis (skirtingai nei koks Kenshin) galingas ne tik su kardu,bet ir plikomis rankomis Sanosakiui(beje irgi mano megstamas veikejas) galva prakirto .
          Siaip tai turiu labai daug mylimu veikeju,kurie daugiau maziau atitinka mano xaraktery ir poziury.Yra dar bent 20 kandidatu y mano avataro vieta .

          Comment

          • Surreal
            Green World

            • 2006 10 31
            • 76

            #6
            Nelabai atspindi. Man tik šiaip šitas žvėrelis iš 'Happy Tree Friends" patinka, o ir ta rožinė spalva taip akį traukia...

            Comment

            • random
              beveik ekscelencija
              • 2006 11 08
              • 30

              #7
              Autorius Daan
              o mes mylim kačius ir nešiojam akinius, bei esam adminai
              lol so true
              mano tai net nezinau, veikejas patinka, zodziai patinka, ir seip, siek tiek atspindi mano asmenybe siap patinka ivairus, pagal nuotaika, ir juokingi :rolleyes:

              Comment

              • Eisas Kuperis
                Simintis Sun


                • 2006 01 25
                • 355

                #8
                Mano avataras. Na jis net nelabai tai galima laikyti avataru, bet kolkas tai geriausia ką radau ne savo kurybos. Bet yra toks avataras kuris tikrai neprastai mane atspindi. Kažkuo patinkančiu, kažkuo šiektiek panašių į mane veikėjų yra daug, bet tik šiektiek, todėl ir nesidedu.

                Comment

                • Ozis

                  #9
                  hmmm kazkaip senai keiciau avatara
                  siaip dazniausiai jis atspindi mano nuotaika, bet ne asmenybe... reiktu pasikeist... tingiu...

                  Comment

                  • kita
                    spacier than an astronaut

                    • 2005 10 13
                    • 77

                    #10
                    *žiūri į savo avatar'ą*
                    Kažkiek atspindi, kitaip greičiausiai nebūčiau rinkusis. Jos išraiška man artimiausia, kraujas - ne ( ne fanė). Galvojau pasikeisti kada, bet paskui susigyvenau ir dabar ranka nekyla.

                    Comment

                    • Džiro sesė
                      X - Crime of visual shock


                      • 2005 11 12
                      • 604

                      #11
                      Kodėl pasirinkau tokį avatarą? Nes man jis patinka.
                      Ar jis atspindi mano charakterį? Labai tuo abejoju.
                      Tiesiog mano avatare vienas yra "žmogėnas", kurio muzika man patinka,
                      ir kito "žmogėno" nugara, kuri priklauso man... (hai, gerai čia suskėliau...),
                      tai tiek - nieko ypatingo.

                      Užsukite in mano FB page: http://www.facebook.com/MaumasArt

                      Comment

                      • Ekgp97sl
                        Vietinis šnipinėtojas

                        • 2006 01 16
                        • 63

                        #12
                        O_o
                        bėgu ieškotis avataro xD

                        Comment

                        • ^sancta^

                          #13
                          Waje , is tikruju avatarai kazka reiskia ... Net ja pasirinkai avatara kuris lyg ir neatspindi tavo asmenybes ar pan , bet tu ji visvien pasirinkai ar ne? O kadangi pasirinkai butent ta avatar tj reiskia kad jis jau kazka reiskia , kitaip net nebutum jo pasirinkes ? kitaip butum pasirinkes kita ... taigi visdelto ... Mano manymu visi avatarai atspindi kazkuria dalele zmogaus , kitaip jis nebutu ju pasirinkes ar ne? Na bent jau as tjp manau ... ^ ~
                          Paskutinis pakeitimas nuo Svečias; 2006-11-18, 23:03.

                          Comment

                          • Myojin`
                            Tiesiogiai iš miško
                            • 2006 03 04
                            • 84

                            #14
                            Na Hatake Kakashi vienas is mano megemiausiu heroju beto tame avatare jis kalba per racija tarsi taip kalba i foruma

                            Na o Lyginant mane ir Kakashiu tai as zymei durnesnis uz ji taciau mano ir jo veido minos labai panasios Dar abu uzsieminejam kovu menais ir akrobatika (nors Hatake dazniau naudoja visokius sealus sharinganus ir t.t.)
                            Irgi myliu sunis turiu viena maza sviesei ruda

                            Comment

                            • Lax..
                              reLaxed




                              • 2005 12 24
                              • 516

                              #15
                              Ten dėl veido išraiškų, tikri dvyniai
                              Maniškis, turbūt nieko nereiškia, išskyrus tai, kad labai patinka FLCl...šiaip labai tingiu pasikeisti...be to, kai kurie žmonės iš avataro atpažįsta kitus, tai keisti nesnori...
                              Paskutinis pakeitimas nuo zio; 2006-11-19, 15:50.

                              Comment

                              Working...