Kokius žaidimus žaidžiate? (Pakomentuokite)

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Likimo_Kalvis
    YOSH!!!

    • 2006 08 26
    • 378

    Kokius žaidimus žaidžiate? (Pakomentuokite)

    temoj aiskus klausims
    Su mielu noru palaikau ir prisidedu prie puikių idėjų arba ne.
  • Eisas Kuperis
    Simintis Sun


    • 2006 01 25
    • 355

    #2
    Žaidimai? Tiksliai žinau ka norėčiau žaisti. Tam kažkada net gija sukuriau bet itin daug PC vartotojui gerų pasiulimu nesuklaukiau. Vis ieškojau konors kiek animiško. išetis JRPG, kurio žaidimų teradau tik vieną skirta PC.
    Kadangi tokia tema sutinku gana dažnai, duosiu kiek ankstesniu savo pasisakimu iš tokių temų ištraukas.
    Šiuo metu žaidžiu Korijiečiu Silkroad online.
    http://www.file.lt/files/1764/SRO1.jpg
    http://www.file.lt/files/1764/SRO2.jpg
    http://www.file.lt/files/1764/SRO3.jpg
    http://img143.imageshack.us/img143/4...0103928rd8.jpg
    Tiesa sakant pastaruoju metu mano susikurta viekėja galima buvo rasti 24/7 online

    Kita liga. Karta per kelias savaites Simintiu sėda i nuosava lėktuva ir skrenda Iš Kauno Karmėlavos į Paryžiu. . Viršgarsiu lėktuvu tik kiek daugiau nei pusvalandis.
    Susižiuri prietaisus, susiekia su bokštu, ir pakyla.
    gražus, giedras šendien dangus. Puikus vakaras
    kažkur virš Lenkijos
    Pastebėjot? nėra paveiksliuko kur Simintiu leidžiasi. Jo, šitas jam nevisada pavyksta.
    Kartais šiaip paskraido virš Kauno. Koki gražesni rytą.
    čia technologijos jau labiau suprantamos.
    Ir lėktuvas puikiai nusileidžia kauno mariose
    Graži naktis Kaune
    Kartais paskraidau Niujorke su vienu iš stratojet modeliu
    kiek neiprastos formos
    bet paprastu valdimu
    Po tiltu su juo vienas juokas
    O, cesnioka sutikom

    Pastaruoju metu taipogi gana dažnai isijungiu TRS2006
    Taigi traukiniu simuliatorius
    Su piukiu vaizdu pro langa
    Kartais su nelaimingais atsitikimais
    Gražiu kraštovaizdžiu
    Futuristiniais miestais
    Tamsiomis vidurio Europos naktimis

    Vienas kada labiausiai patikusiu - Sudeki
    http://img160.imageshack.us/img160/7...brance24cr.jpg
    http://img509.imageshack.us/img509/6...brance77xz.jpg
    http://img509.imageshack.us/img509/1...brance89nv.jpg
    http://img160.imageshack.us/img160/8...brance90ny.jpg
    Ir Fable: The Lost Chapters. Ta taipogi skaitau viena iš idomiausiu man.

    Netikiu kad kasnors visa taip peržiurėjot iki galo. Perdaug truputuka.
    Paskutinis pakeitimas nuo Eisas Kuperis; 2006-09-30, 01:16.

    Comment

    • Eisas Kuperis
      Simintis Sun


      • 2006 01 25
      • 355

      #3
      Kas liečia EVE online, bandžiau 14 dienų. Poto laaabai ilgai svarščiau kaip galėčiau jo nežaisiti. T.y. kaip labai dideliam visokiu kosminių skrydžiu megejui man toks žaidimas gana idomus pasirodė prieš išbandant. Vėliau nuomonė pasiketė truputi kita linkme, kitoks žaidimas nei tikėjausi, bet jis tik dar labiau patikti pradėjo. Nors šiaip per tas 14 dienu labai ten nedaug tesužinojau. Net keista kaip tarkim mūsų šalije ima viršu visokie L2, WoW, o ne EVE. Visgi nusprendžiau pinigus galiu naudingiau padėti.
      Paskutinis pakeitimas nuo zio; 2008-07-03, 10:19.

      Comment

      • Raziel
        Mr. Reasonable


        • 2004 06 09
        • 194

        #4
        Autorius Eisas Kuperis
        Kas liečia EVE online, bandžiau 14 dienų. Poto laaabai ilgai svarščiau kaip galėčiau jo nežaisiti. T.y. kaip labai dideliam visokiu kosminių skrydžiu megejui man toks žaidimas gana idomus pasirodė prieš išbandant. Vėliau nuomonė pasiketė truputi kita linkme, kitoks žaidimas nei tikėjausi, bet jis tik dar labiau patikti pradėjo. Nors šiaip per tas 14 dienu labai ten nedaug tesužinojau. Net keista kaip tarkim mūsų šalije ima viršu visokie L2, WoW, o ne EVE. Visgi nusprendžiau pinigus galiu naudingiau padėti.
        Manau ne visiems patinka Sci-Fi... galėtų EVE nesunkiai pasivyt ir kokį Guild Wars pagal populiarumą (dabar EVE yra truputį virš 200 000 subscriberių), bet jiem reikėtų išspręst prieinamumo problemą, naujas žaidėjas labai sunkiai gali įsitrint į tas korporacijas, kur visas smagumas vyksta. Ir iš techninės pusės truputį sunkiai jis juda, nes visi žaidžia vienam serveryje, restartai kasdien nuo 14 iki 15 valandos, bet prieš restartą keletą valandų jau striginėt pradeda... Maža kompanija ten, nelabai sugeba pasirūpint geru aptarnavimu, manau, todėl jie ir nelabai skuba spręst žaidybines problemas, nes nesusitvarkytų su staigiai padidėjusiu žaidėjų skaičiumi.. anyways, jei kam nors patinka kosminis sci-fi ir neatbaido gana aukštas sudėtingumo lygis - EVE praleisti būtų nusikaltimas, bent išmėgint tai tikrai verta, nieko panašaus MMO rinkoj nerasit...
        "The interraction of the West and Japan will result not in a vulgarisation of Japan but rather in a Japanization of the West"
        Alexander Kojève, 1959

        FF sucks! Please, don't kill me

        Comment

        • Eisas Kuperis
          Simintis Sun


          • 2006 01 25
          • 355

          #5
          Autorius Raziel
          Manau ne visiems patinka Sci-Fi... galėtų EVE nesunkiai pasivyt ir kokį Guild Wars pagal populiarumą (dabar EVE yra truputį virš 200 000 subscriberių), bet jiem reikėtų išspręst prieinamumo problemą, naujas žaidėjas labai sunkiai gali įsitrint į tas korporacijas, kur visas smagumas vyksta. Ir iš techninės pusės truputį sunkiai jis juda, nes visi žaidžia vienam serveryje, restartai kasdien nuo 14 iki 15 valandos, bet prieš restartą keletą valandų jau striginėt pradeda... Maža kompanija ten, nelabai sugeba pasirūpint geru aptarnavimu, manau, todėl jie ir nelabai skuba spręst žaidybines problemas, nes nesusitvarkytų su staigiai padidėjusiu žaidėjų skaičiumi.. anyways, jei kam nors patinka kosminis sci-fi ir neatbaido gana aukštas sudėtingumo lygis - EVE praleisti būtų nusikaltimas, bent išmėgint tai tikrai verta, nieko panašaus MMO rinkoj nerasit...

          Nu tai va, su Silkroad online savininkais JoyMax panašiai, tik žymiai blogiau. Atrodo jie visiškai nebuvo pasiruoše esamam žaidėjų skaičiui. Korijietiškoje versijoje žaidėju visai nedaug. Kiniškoje nedaug, Japiniškoje irgi gana nedaug. O štai tik paleido tarptautine versija, tai ir prasidėjo. Botai, perkrauti servai ir t.t. Apie kažkokius updeitus galvojo, bet su botais nesugeba tvarkytis, serverius leidžia vis naujus, bet jie kaip pilni, taip pilni, žinoma tų pačių botu. O kaipgi. Apsidairai, šalia tavęs 50 žmonių žaidžia. 48 iš jų botai + vienas tikras turkas ir tu pats. Patys jie pripažysta kad ju apsaugos nulio vertos. Galu gale jauni ir visai neturi patirties. Daug tu kompaniju paleidžia savo online žaidimus, bet kai žaidėjų skaičius tampa per didelis, jos sunkiai besitvarko. O kai didelis skaičius tai ir bugu dar visokiu ivalias į dienos šviesą kasnors išvelka. Na su EVE online gerokai kitaip. Žymiai geriau tvarkosi. Nors aišku iki WoW lygio dar, bent jau mano akimis, toli.
          Aš labai mėgstu kas sudėtinga. Visgi EVE suprasti kas kaip kur ir t.t. pavyko tik labai jau paviršutiniškai. Ir pabėgus nuo pabandimo... Na rodos tikrai daugiau nei metams nelabai ką ir prisimenu. Tiesa greičiausiai iki tol kol vėl ekrane tai išvyščiau. Tai kad iš kosminių sci-fi nelabai ką ir rinktis yra. Na tiesa yra dat X3: Reunion ir kitos dalys.

          Comment

          • Eisas Kuperis
            Simintis Sun


            • 2006 01 25
            • 355

            #6
            Kadangi SRO jau nebe žaidimas.... Na ir gerai, vasara, nėra čia ko sėdėti prie online po tris valandas per diena. Taigi tenka kanors kito dabdytis.
            TDU, o šitą vistiek vertinu dvigubai geriau nei NFS. Apie mašinu daužimasi net nesavoju. Daužosi tik toks kurios nėra kopijuotos nuo relaus pasaulio. Arba kur vientai modelių. O kai tik kur sukiša kelias dešimtis pasulije žinomų markių, viskas, dušimu nėr. Nors tiesa, yra pora užduočiu ten kur reikia važiuoti laaaabai gražiai. Na o pats mapas sukonstruotas man labai gražiai, senai svajojau apie tokias erdves. Nors važinėtis miškais gal ir nelabai linkes. garso takelis. Chm, pora radio stočių pratryniau, bet bet kai ką palikau. Patiko. Na truputi gaila, nakties nėra. Būtu idomu pavažiuoti kai iš toliau tik šviesos tesimato. Šiaip ar taip logikos ieškodamas nebent į kokį ralį galėčiau dairytis, bet tai ne mano skonis, tad belika prisimontuoti vairą ir džiaugtis kad radau geriau už NFS. Plius grafika nesiskundžiu visai, nors apsoliučiai pilnos mano vaizduškė tiesiog neleidžia dėtis, bet kiek leidžia tiek dedu.
            Ir fotkės gražios gaunasi
            http://www.ipix.lt/out.php/i21804_20.jpg
            http://www.ipix.lt/out.php/i19807_1.jpg
            http://www.ipix.lt/out.php/i21802_16.jpg
            http://www.ipix.lt/out.php/i21801_15.jpg
            http://www.ipix.lt/out.php/i21798_11.jpg
            http://www.ipix.lt/out.php/i21799_13.jpg
            http://www.ipix.lt/out.php/i21800_14.jpg
            http://www.ipix.lt/out.php/i21789_7.jpg
            http://www.ipix.lt/out.php/i21780_1.jpg
            http://www.ipix.lt/out.php/i21782_3.jpg
            http://www.ipix.lt/out.php/i21783_4.jpg

            Na o šiai va pagaliau nusprendžiau išsidabdyti CSS. Dabar galvoju kokio velnio tiek metų sėdėjau prie to CS 1.6

            Na o visa kita dar laukia. Rig'n'Roll, UT2007 ir t.t.

            Beja, labai jau mane patrauke yra tie simuliatoriai. pvz TRS2006 ir video. Beja labai prastas. Taip ir nesupratau kodėl adobės premieras kažkaip blogai suspaudė. Atsirado trukčiojimų, nors pati medžiaga gera ir kompas pakankamai galingas, ir vistiek isemtė keli sutrukčiojimai.
            http://media.putfile.com/TRS2006
            Paskutinis pakeitimas nuo Eisas Kuperis; 2007-07-01, 09:18.

            Comment

            • Qone
              Rimtas forumo narys

              • 2006 08 28
              • 156

              #7
              Neon Genesis Evangelion - Girlfriend of Steel- nu suprantu, kad jis senas, bet kaip toki velnia zaist as neisivaizduoju.. Negalima ne tik kad prasukt dialogu, neisein net ju sustabdyt, norint issaugot zaidima turi laukt kol 10minuciu dialogu ismurmes. Dar geriau- turbut norint interaktyvumo pridet, prideta tokiu uzduociu- turi nusigaut pavyzdziui i parduotuve. Viskas atrodo mazdaug taip- parasyta: "Tu esi zonoj A-1", pasirinkimo variantai: "siaure", "pietus", "rytai", "vakarai". Po 5minuciu aklai bespaudinejant, nusprendziau nebezaist .
              Va, siandien gavau "A Drug That Makes You Dream"- geris.

              Comment

              • game.exe
                Rimtas forumo narys

                • 2002 07 18
                • 24

                #8
                nesenai perejau halo3

                here's my rewiev

                just finished halo3

                well it could have been worse, it could have been better

                the start of the game was so shitty that i thought i'm playing halo2 only with better graphics and it kinda did play like halo2, it has all the same problems as halo2 did, like shitty map path designs, it is very unclear wher you should go, sometimes it takes too long to find a door that is actualy in front of you but you dont realize it, luckly they added direction pointer like in halo1 so it's not that bad, also what rly anoyed me in every halo was when you zoom in with a sniper rifle on your target, the zoom is being reseted everytime you take a single tiny hit and i just cant zoom in on my target and this makes the sniper rifle prettymutch useles. anyway, halo2 had a great story and stuff but the gameplay itself was boring most of the time becouse the areas where just too wast and you where bored to death while walking and stuff and it seemed to me that halo3 was no diferent. in addition to all halo problems, they added a few more, like you can only have two granades of the same type wich rly sucks cuz i like those plasma granades but i can only have two x[, also the most anoying part was when you are playing and sudenly cortana apears in front of you and starts talikng some random giberish that doesnt make sence and it stops the game and stuff and i just hate it when it this anoying thing keeps repeating. also i was disapointed that they made the loading screen, in halo 2 the game data was constantly loading while you play so you wouldnt have to wait every new mission until it loads. the the enemy AI is great and all but your own force AI is just esu gėjus,esu gėjus,esu gėjus,esu gėjus,esu gėjus,esu gėjus,esu gėjus, retarded, you will have to drag that fucker out of the driver seat and drive your stuff yourself and stuff cuz those guys can get you killed with theyr leet driving skills. now what's also very retarded is the "strip the brute" thing, why does the armour falloff so easily? and if speaking about the brutes, why are they so week? i remember in halo 2, i pissed my pants when i met one, and in halo 3 i'm bitchslaping them, WTF? and also the same thing is with the hunters, theyr attacks are no longer that powerfull and they die quicker too, i remember the halo2 hunters where so awsome and chalanging and shit. and finaly, lol the laser rifle sucks ass

                but anyway, to my relief, the game starts to kick ass in the half way through, for the first time in halo, the gameplay itself is actualy amusing! and i get to do shit that i only see in action movies, like in those missions where you have to somehow get on the back of that big robot and blow up it's core and GTFO before it blows (i also remember this part in halo2 and it also was very awsome) and do all kinds of other imposible crazy ass shit, that games makes me feal soo awsome as if i was bruce willis or arnold shvartzneger XD and not only that, at one moment the game got so involving that for a few minutes i was beliving that i AM master chief and not just controling his character, and finaly the final mission allmost made me came with all those explosions and the stuff that was going on and i had to get the esu gėjus,esu gėjus,esu gėjus,esu gėjus, out quick before shit blows up and stuff (kinda like in halo1 only ten times better) it blew my mind

                anyway, halo3 is the best halo game in the series and now one of my favorite games too and master chief is my hero, "i wanna be just like him when i grow up" ^^ he's one badass motherfucker that fears nothing and likes to gamble with his luck and says that he's only doing his job XD

                man i cant wait for the halo movie now

                oh and by the way, finish the fight? wait what? wherent all the fight's finished in halo2 and what's left is just to stop the rings and stuff?
                wOOt!!

                a proud member of #ANIME+

                Comment

                • slicKrox
                  Catching some Zzzzs...




                  • 2012 08 01
                  • 2161

                  #9
                  game.exe - na del zaidimo halo Tu visiskai teisus. Vienas is nedaugeliu zaidimu, kuris net iki siol istryges
                  mano atmintyje. Atsimenu kaip inirtingai laukiau kada pagaliau pasirodis HALO2 ant PC, bet kaip bebutu
                  keista virtualus diskas nuo halo2 iki siol trunija mano kietajam diske, nors ir likau begalo suzavetas pirmos
                  dalies, nors galiausiai ir esu idieges vista, kad sis zaidimas butu paleidziamas, bet vistiek mane kazkas
                  trigdo. Stebina, kad milionai zmoniu vien del sio zaidimo antros dalies isdriso isigyti xbox konsole, save
                  galiu skaityt neistikimu fanu

                  Comment

                  • Eisas Kuperis
                    Simintis Sun


                    • 2006 01 25
                    • 355

                    #10
                    Na pirmiausiai NFS ProStreet. Tiesiog cia priedas prie senos NFS ligos. Nors vienai dalei pabaigti iki galo man reikia metu.
                    SimCity Societies turėtu pasirdoyti, gal net šį menėsi. Irgi ligos pratesimas.
                    Unreal Tournament 3 Laaabai didelės ligos pratesimas. Kaip kaikuriems CS.
                    Microsoft Train Simulator 2 Nors dėl šito kyla labai daug man neiaškumu.
                    Perfect World turėtu buti nauja mmorpg liga kai tik pasirodys europos serveriai. Nors kas ten žino kaip reliai man patiks jis.
                    Na ir daug kitu žaidimų kurie nėra labai anonsuojami ir net po isleidimo, ju gavimas retai imanomas.
                    Arba kitos konsolės. Falbe 2 pasirodys tik ant Xbox360. Net nežinau ar laukiu.

                    Comment

                    • slicKrox
                      Catching some Zzzzs...




                      • 2012 08 01
                      • 2161

                      #11
                      Autorius Eisas Kuperis
                      Na pirmiausiai NFS ProStreet. Tiesiog cia priedas prie senos NFS ligos. Nors vienai dalei pabaigti iki galo man reikia metu.
                      Smagu kad pagaliau pakoregavo vairavima ir daba jis nors siek tiek idomesnis negu pastaruju
                      triju, jei ne keturiu daliu, kurios man pasirode eilines arkados. Daba ant atitinkamo greicio ir neisvairuosi taip lengvai, bei yra
                      riskesnis poveikis kitu objektu. Kas liecia masinos pazeidimus, tai tiesa pasakius maciau ir geriau atliktus.

                      Nors isleidziamu zaidimu rinka personaliniams kompjuteriams po biski atsigauna, bet kokio nors "wana play -> all day"
                      nerandu...

                      Vienas is Tu, kuriuos noreciau greiciau sulaukti yra "MAFIA 2", pirma dalis paliko labai dideli ispudi, tiek savo istorija,
                      tiek kintanciu laiku, tiek pacia atmosfera, grafika ir realistiskumu. Tik vienas klausimas neduoda ramybes, ar istorija bus tiesiog
                      atpasakota ar bus pasirinktas naujas scenarijus ar koks nors pratesimas, del kurio as maziausiai abejoju,nes ziurint trailer atrodo,
                      kad istorija bus tiesiog atpasakota, gal biski kitokiais motyvais..



                      Dar visai perspektyvus pasirode bepasirodantis nuotikiu, psihologinis, bei mistinis zaidimas pavadinimu "Alan Wake", bei
                      veiksmo zaidimas "Rage" savyje ikunijes pirmo asmens saudykle, bei lenktyniu simuliatoriu, kas pasirode visai neblogu mixu,
                      kuris biski panasus i sena gera filma "Mad Max II" su Melu Gibsonu. Bloga zinia Xp vartotojams, nes siu zaidimu kurejai pasirinko
                      Vista.

                      Alane Awake (1-2) & Rage (3):
                      Paskutinis pakeitimas nuo slicKrox; 2007-11-10, 19:04.

                      Comment

                      • Eisas Kuperis
                        Simintis Sun


                        • 2006 01 25
                        • 355

                        #12
                        Interviu su Simiu apie žaidimus

                        Po to kai labai nusivyliau SimCity Societies, grižau prie seno, SimCity 4 Rush Hour, parsisiunčiau normalia versija praėjus daug metu nuo išleidimo, mat manoji buvo smarkiai apkarpyta. Parusinta versija matai. Jau kai jie apdoroja... SimCity 4 RH liko be muzikos ir dar prastai veikiantis.... Ir taip jau ne pirma karta. James bond 007: nightfire iskirptas visas CD video intarpų. Kazkuris GTA ne tik neturejo radio, bet dar ir veike prastai. Ir keletas kitu smarkiai apkarpytu, perspaustų žaidimu. Turbut ne aš vienas tuo nusivilti galiu. Tiesa, dabar laikai jau kiti.
                        Tai va, kad jau parsisiunčiau normalia versija, pasirodo žaidimo muzika idealiai man pritaikita. Dar nusprendžiau pasidometi ar šis žaidimas neturi kokių nors modifikacijų, prie kurių galečiau prieiti be orginalios žaidimo versijos. Pasirodo dar ir šendiena yra žmoniu kurie kuria priedus SC 4 RH ir talpina puslapiuose. Lygiai 1GB ju sumečiau žaidimą. Parkai, alėjos, dangoraižiai, transporto sistemos papildimai, stotys, medžiai, tiltai, oro uostai surenkami kaip lego, tramvajai, HESai, vandens kanalai... Net ir su tokia sena grafika sis žaidimas man vėl idomus. Nemažai laiko prasėdėjo kal iš tukstančio detalių surinkau pirmajį oro uostą.
                        http://www.ipix.lt/out.php/i297906_ORO1.jpg
                        http://www.ipix.lt/out.php/i297908_ORO3.jpg
                        http://www.ipix.lt/out.php/i297907_ORO2.jpg Kiek kainuoja jo išlaikimas per mėnesi geriau nesakysiu
                        Prie reljefo irgi nemažai pasėdėjau http://www.ipix.lt/out.php/i297905_ORO0.jpg

                        Tiesa, užtenka poros tokių ir vėl sėdžiu prie microsoft FSX. Taip išeina kad liga jau.


                        Reitignai, vertinimai ir visokios expertu išvados. Va tai man mažiausiai rūpi renkantis. Tiesa, balas žemiau 5 iškarto nekaip nuteikia. Bet šiaip žaidimas ne koks procesorius. Jei pirkdamas CPU, domiuosi kaip jį vertina ir kaip atsiliepia, nes tai svarbu darbui, tai žaidimą renkuosi tik pagal savo skoni, pagal asmenine nuomone, kuria susidarau is glausto aprašimo, žanro ir daug screenu.
                        Apsirikti tenka tik tais atvejais, kai paklausau draugu žodžio, pasižiuriu tik reitingus, arba nežiurėjas imu nauja dalį (buten taip yra su Unreal Tournament 3, senai parsisiuntes, bet net neisivaizduoju kaip žaidimas atrodo, visgi šendien reiks isijungti jį), realiai apsirikimai pasitaiko gana retai. Pasitaiko kad du labai panašius žaidimus aplinkiniu nuomone, pats vertinu visiskai priešingai. Va gana dažnai paprasydamas ko nors panašaus i žaistaji, gaunu pasiulimus žaidimu kurie man visai neidomūs. Parašyčiau ko noriu, pasiulytu FF, o visa serija man siaubinga. Ir dar vadinu save dideliu fantastikos, bei rpg mėgeju. Žaidimai kaip duona, ne pagal reitingus perku, skonis viska pasako, o jis i paieškos raktažodi niekaip netelpa.
                        Paskutinis pakeitimas nuo Eisas Kuperis; 2007-11-30, 19:31.

                        Comment

                        • tamagochi
                          Suši valgytojas

                          • 2005 10 19
                          • 138

                          #13
                          Radau toki faina golfo simuliatoriu su anime stiliaus veikejais. Galima atsisiusti ir zaisti online nemokamai
                          EU versija http://www.goa.com/#/pangyahome/
                          US versija http://www.pangya.com/english/


                          Comment

                          • Botaro
                            Akuma


                            • 2005 11 17
                            • 196

                            #14
                            Neseniai tik atradau koks nuostabus zaidimas yra Hitman: Blood Money.Toki assassina ash pripazistu,mano stiliaus zaidimas 100%. O vat Splinter Cell: Double Agent nepatiko,nelipo jis man. NFS: ProoStreet wapshie tragedija,kazkoki simuliatoriu padare.

                            Ant ps2 cia seniau buwau nusipirkes FF12.Nors manes jis ir netrake,taciau pasidaviau FF12 ivertinimui ir labai nusivyliau. Nepaeini 3 zingsniu ir jau rodo video intarpa,laikui einant tas zaidimo stabdymas pradejo erzint. Party sistema man buwo wisiskai nepriimtina.Labai nerwino ,kad turiu rupintis ne tik sawimi,bet ir kitais nariais. Kowos niekuom ypatingos ir labai nustebau kad nesimato nieko ka mano veikejas dewi O.o (sharwus ir panashiai). Be monotonishkos kowos per FF nera ka daugiau weikti,bent jau kiek ash buwau nuejes.

                            FF12 ilsisi lentynoj ir pagaliau atejo eile ilgai lauktam BUdokai Tenkaichi 3 ^^V. Visiskai ivaldyti BT3 kowos judesius prireike daugiau laiko nei per BT1 ir BT2 kartu sudejus. Story mode kiek nusivyliau,nes jis buwo gana trumpas ir daug svarbiu kowu buwo praleista.Taciau kurejai labai daug demesio skyre paciai kowai. dabar tikrai galiu pasakyt,kad besikaudamas jautiesi lyg ziuretum DBZ anime.Greitis,nauji combo kaip Sonic Sway (ishvengi wisu priesho smugiu neblokuodamas) arba Z Counter (pavojingiausias move leidziantis nubraugti wisa priesho melle ataka).Zaidimas paprasciausiai geresnis nei BT2,pagaliau ant Very strong lygio reikia tikrai pasistengti ,kad nukautum priesha ^^V
                            I have the Holy Lance

                            Comment

                            • Foxsym
                              I Want To Believe

                              • 2005 10 29
                              • 100

                              #15
                              Pastarasias dienas zaidziu tik Sonic Riders, liuks zaidimas, nesudetingas valdymas net su klavietura, nors aisku kitas malonumas visiskai yra zaisti su pulteliu ( joysticu ). Yra galimybe zaisti keliems zadejams. Bet cia atsiranda minusas, nes vienas zaidejas turi valdyti harakteri su klava, o kitas su joysticu, eh kad ir kaip knisaus su po zaidimo nustatumus niekaip neisejo padaryti taip, kad butu galima zaisti su kelias joysticais , betkokiu atveju zadimas puikus atsipalaidavimui.Siek tiek info [en]>>> http://www.gamespot.com/pc/driving/s...summary;review

                              Sonic Riders-Green Cave

                              Paskutinis pakeitimas nuo Foxsym; 2010-03-30, 19:32.

                              ...............VISKAS KAS TURI PRADŽIĄ TURI IR PABAIGĄ............

                              Comment

                              Working...