Kokia jūsų svajonių antroji pusė?

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • zxde
    CQ maniac


    • 2008 06 12
    • 74

    Kokia jūsų svajonių antroji pusė?

    Sveiki! Atrodo, nėra tokios temos, tai sumąsčiau sukurti.

    Idėja paprasta: aprašykite, kaip įsivaizduojate savo antrąją pusę.
    Kuo išsamiau - tuo geriau. Aišku, geriau būtų aprašyti ne tik privalumus, bet ir trūkumus, kuriuos galėtumėte toleruoti tame asmenyje. Ir kokius trūkumus, na, pačius tokiausius, tas asmuo turėtų toleruoti jumyse (aišku, ne visus ir ne pačius blogiausius gal)? Galite lyginti tikrovę su savo fantazija.

    Vėliau galima pasiskaityti kitų aprašymus ir galbūt suvokti,
    kad būtent pats ir atitinki tą aprašytąją kažkieno pusę.
    Jei manote, kad neįmanoma susirasti idealios antrosios pusės, tai argumentuokite, kodėl taip manote?
    <table><tr><td width=600>
    Kaip pavyzdį, pradėsiu nuo savęs:
    Tas asmuo turėtų būti mielas, rūpestingas, draugiškas, labai linksmas, mėgstantis juokauti ir juoktis, kvailioti, nebijoti pasielgti netikėtai, tačiau nenorėtų kitiems kenkti, neturėtų žalingų įpročių, būtų už sveiką gyvenseną, gamtą, toleranciją, taip pat protingas, labai viskuo domėtųsi, mėgtų apmąstymus ir diskusijas, o taip pat mėgtų tiek kompanijas, tiek ir vienatvę (būti ir drovus, ir pašėlęs - kaži ar tai įmanoma, bet, manau, kad įmanoma). Muzika: klasika, trancas, metalas. Mėgtų gamtą, gyvūnus, žirgus, knygas, anime, skraidymą, ekstremalumą, sportą. Kai reikia, pasiryžęs padaryti, pvz., sugalvoti ir atsikelti 4h ryto pasitikti saulėtekio. ^^ Galėtų tiesiog leisti laiką kartu kad ir tyloj, kad ir nieko neveikiant, kad ir medituojant... Ir jis turėtų toleruoti mano susikurtas mintis, pakvaišusias idėjas ir norėti jas įgyvendinti kartu, tačiau jas prieš tai logiškai įvertindamas ir patardamas, jei yra netikslumų kokių, kad viskas puikiai pavyktų. O taip pat ir pats prisigalvotų visokių idėjų. Belieka tik tikėtis, kad nuotaikų kaita irgi sutaps tuo pat metu. Suvoktų šio pasaulio beprasmiškumą, meditacijos naudą. O per jausmų „krizę“ sugebėtų išklausyti, suprasti, mėgtų melancholiškas mintis taip, kaip ir juoką. Ir dar svarbus atvirumas ir vaikiškumas charaktery.
    O neigiama, ką galėčiau toleruoti? Sunkioji dalis... >.< nesinorėtų šiaip nieko toleruoti, ypač jei tai kokia nors neigiama savybė. ;p na, galėčiau toleruoti susinervinimą, jei tai truktų neilgai ir tas susinervinimas būtų pripažįstamas, atsiprašant ir bandant taip nebesielgt.. svarbiausia, noras tobulėti ir mokytis naujų dalykų. XD
    </td><td width=></td><td width=200>

    </td></tr></table>

    Aha, aprašyme yra bendrų bruožų, bet kuo plačiau, tuo aprašymas tikslesnis.
    Tik vis suabejoju, ar nebus taip, kad tokie aprašymai, taip sakant,
    tinka „daugumai žmonių“ ir nėra labai konkretūs?
    Šiaip ar taip, iš dalies aprašai ir save patį, nes kiti yra mūsų pačių atspindys, tai gal neturėtų labai kartotis.

    Vis dėlto, labai įdomu, kaip jūs įsivaizduojate savo „išrinktuosius“ (gal panašiai visi įsivaizduojam?)
    ir kaip manote, ar įmanoma susirasti „tą vienintelę ar vienintelį“ šitame realybės pasaulyje?
    Gal jau susiradote kas nors? O gal tai ir liks tik vaizduotės žaismas?

    Savo aprašymą čia parašote, o kai sutinkate savo antrąją (ar svajonių, ar ne visai svajonių) pusę, galite palyginti su aprašymu ir kaip labai jis skiriasi nuo sutikto žmogaus, kurį įsimyli. Gal tuo pačiu ir požiūris pasikeičia, kažką naujo sužinai, patobulėji? Manau, kad turėdamas tą aprašymą, vis tiek maždaug ir sutinki tokį žmogų, gal tik kokių nors privalumų ar trūkumų tas asmuo gali turėti, apie kuriuos anksčiau nebuvai pagalvojęs...
    84
    Įmanoma
    0%
    45
    Neįmanoma
    0%
    15
    Nežinau
    0%
    21
    Jau suradau
    0%
    3
    viskas čia skendi iliuzijoje... ir viskas besikartojančiai sukasi ratu... tad būkime kartu...

    zxde - A.M.F | MAL | Anime-Planet | išoriniai LT subtitrai | zxde's versti, taisyti ir įgarsinti anime
  • Aivaras
    ką tu?

    • 2008 09 10
    • 358

    #2
    nesąmonė turėt nuostatus, standartus. kai tas žmogus atsiras, priimsi jį toks koks yra.
    bet yra kartais tiesiog šiaip, bendri niuansai ir reikalavimai. mano antrojo pusė turėtų būti ramaus būdo, nes aš pats karštakošis ir kaip katilas verdu ir pan. drama king etc. tai va, tiesiog, kad atsvertų mane.

    Comment

    • zxde
      CQ maniac


      • 2008 06 12
      • 74

      #3
      Tai kad ne viskas taip paprasta... kiek porų išsiskiria dėl visokių niuansų... o kiek porų net nesusieina...
      Žmonės yra skirtingi, ir kas vienam tinka, kitam gali visiškai netikti... o su laiku atsiranda tie „standartai“, nes matai, kad kitokio plauko žmonių tiesiog negali priimti, negali bendrauti ir pan. Labai daug priklauso nuo pomėgių, charakterio sąvybių ir pan. Jei kitas žmogus tavęs neatitiks, tai ir negalėsit bendraut net.
      viskas čia skendi iliuzijoje... ir viskas besikartojančiai sukasi ratu... tad būkime kartu...

      zxde - A.M.F | MAL | Anime-Planet | išoriniai LT subtitrai | zxde's versti, taisyti ir įgarsinti anime

      Comment

      • fasian
        Tas kur daug kalba.


        • 2009 01 28
        • 586

        #4
        Viskas yra imanoma Tuo labiau tokie dalykai kaip sis
        Ech tie seni laikai ..

        Comment

        • Aivaras
          ką tu?

          • 2008 09 10
          • 358

          #5
          Autorius zxde
          Tai kad ne viskas taip paprasta... kiek porų išsiskiria dėl visokių niuansų... o kiek porų net nesusieina...
          Žmonės yra skirtingi, ir kas vienam tinka, kitam gali visiškai netikti... o su laiku atsiranda tie „standartai“, nes matai, kad kitokio plauko žmonių tiesiog negali priimti, negali bendrauti ir pan. Labai daug priklauso nuo pomėgių, charakterio sąvybių ir pan. Jei kitas žmogus tavęs neatitiks, tai ir negalėsit bendraut net.
          tai kol taip mastysi taip ir bus, sėkmės tuomet randant savo idealią antrą pusę ;d daug didesnės galimybės tada bandyt klonuot ir pakeist kokį genų kodą ;d

          Comment

          • Airiz
            מיד





            • 2004 01 09
            • 1656

            #6
            Autorius zxde
            Tai kad ne viskas taip paprasta... kiek porų išsiskiria dėl visokių niuansų... o kiek porų net nesusieina...
            Žmonės yra skirtingi, ir kas vienam tinka, kitam gali visiškai netikti... o su laiku atsiranda tie „standartai“, nes matai, kad kitokio plauko žmonių tiesiog negali priimti, negali bendrauti ir pan. Labai daug priklauso nuo pomėgių, charakterio sąvybių ir pan. Jei kitas žmogus tavęs neatitiks, tai ir negalėsit bendraut net.
            Priešingybės traukia, o jei žmogus mylėdamas priimta tavę toki koks esi argi tai blogai? Ir jei tu nežiūrint į viską myli tą žmogų?
            Keista, bet šiuo atvejų sutikčiau su Aivaru, standartai/idealai kuriami paauglystėje, kuriami romantiškai nusiteikusiųjų asmenų, kitaip dar sakant žmonių prie meno vaizduotėje, (na nebent dar žymus ir nelabai sportininkai, jiems visiems tinka kažkodėl tik blondinės). Paprastesnio budo žmonės apie tai negalvoja, jų Šeimos sąvokos nukreiptos link priimtu visuomenėje standartų ir fiziologiško poreikio gymynistės pratįsimui. Sukūrus idealą žmogus nesusimasto ar tam idealui patiksi tu pats, kadangi kuo "kručiausias" idealas tuo tas idealas ieško už savę dar krutesnio, tad labai lengva įsimylėti be atsako. Apie šansą likti vienam iki gyvenimo galo vien iš savo principo aš nekalbu išvis - jisai nepalyginus didesnis nei šansas idealiam gyvenimui su savo Idealu
            Todėl arba praplatini savo reikalavimus nenusižeminus iki menko lygio ir randi sau pora, arba sėdi prie lango su fikusais ir svajoji sau toliau.

            p.s. Čia TIK mano nuomonė.

            Comment

            • Red_Elf
              pandų karai :D


              • 2009 05 07
              • 1115

              #7
              Kurtis standartus manau yra tik laiko gaišimas... galima visiem sakyti kokio mylimojo gausi, bet ką įsimylėsi juk negali nuspręsti proto (tipo tas žmogus tobulas - reikia įsimylėt), juk sprendžia širdis. Visad maniau, kad rudos akys nieko neypatingos, o tik mėlynos gražios, bet iš pirmo žvilgsnio įsimylėjau (taip ir būna), o būtent rudos akys ir patraukė... Tas pats su viena pažįstama, kuri visad pasauliui trimitavo, jog nori aukšto tamsaus juodaplaukio, o jau metai susituokus su ne per aukščiausiu blondinu

              Nėra prasmės modeliuoti antrosios pusės, juk sako: tu planuoji, o Dievas juokiasi

              Galiu pasakysiu tik tiek - svarbu, kad gerai su tuo žmogum jaustumeisi, net jei jis visiška tavo standartų priešingybė...
              Paskutinis pakeitimas nuo Red_Elf; 2010-05-08, 14:57.

              Comment

              • Aramis

                #8
                Hm, svajonių antra pusė. Tiesą pasakius toks klausimas truputį kelia juoką (romantiką pamečiau kažkur pakeliui tarp paauglystės ir suaugusio žmogaus gyvenimo), todėl idealai ir išblėso, liko tik realistiniai reikalavimai, nesusiję su tik su išoriniu ar vidiniu "grožiu" (kaip kad F. Grilparceris sakė: "Grožis - tai tobulai tarpusavyje derantys jutiminiai ir dvasiniai dalykai"). Nuo to ir reikia pradėti santykius, pamatyti visą vaizdą, ne tik jo dalį, todėl susikurti išorinius arba vidinius tobulo mylimojo paveikslus yra mažų mažiausiai idealizavimas, kurio dėka gali nepamatyti kažko svarbaus.

                Kai bus laikas, tada ir matysiu myliu ar ne, ir kaip kai kas prieš mane porą kartų minėjo, arba priimsiu ją tokią, kokia yra, arba ne, tačiau tai nebėra paremta kažkokiomis svajonėmis apie "tobulą antrąją pusę".

                Ai, beje, balsavime pasirinkau punktą "Įmanoma" dėl vienos paprastos priežasties - jeigu pamilsti žmogų, jis ir tampa ta antrąja puse, nesvarbu kokios svajonės buvo iki tol. Svajonės irgi keičiasi.

                Todėl atsakymas tik vienas žvelgiant mano akimis - jei kažką myli, tai reiškiasi radai savo antrąją obuolio puselę, nesvarbu atsako jis/ji į Tavo jausmus ar ne, tačiau ne visoms svajonėms lemta išsipildyti.

                Comment

                • Yukari Murasaki
                  steamheart


                  • 2009 01 16
                  • 215

                  #9
                  Pavarei, Žydre, aprašymą
                  Man buvus single buvo keli pagrindiniai "kriterijai" - turėjau tą žmogų pažinot ne metus ir ne du, tada žinočiau kas per tipas ir ko iš jo galima tikėtis, o jei matydavau kad pradeda megztis santykiai - apie tris mėnesius žmogų "išbandydavau", jeah, i'm a slowpoke . Esu visiškai nekofliktiška, dėl to norėjau kad žmogus tuo nesinaudotų ir manęs nespaustų, neribotų mano įprasto neritmiško gyvenimo, tik tada galėčiau prie tokio žmogaus prisitaikyti. Labai svarbi buvo pagarba, sveikas protas, praktiškumas.
                  Ko vengčiau - tai žmonių, kurie turi labai griežtas nuomones apie viską.

                  Spoileris:
                  O dabar, jau daugiau nei po metų jaučiamės tarsi vakar įsimylėję, labai sandariai vienas kitą subalansuojam ir papildom, mokomės, keliaujam, žiūrim anime, gaminam valgyt visada kartu. Jis labai didžiuojasi mano net visai kukliais pasiekimais ir visada palaiko kai abejoju, o aš stengiuosi jo jokiu būdu nenuvilti bei visiškai toleruoju jo man nevisai nesuprantamus hobius :] kai turim kažką nuveikt, pasidarom komanda - jis moka ir nebijo dirbti (tikras vyras :]~ ), aš panaudoju smegenis ir viską suoptimizuoju, ir tada darom :]
                  p.s. nei karto nebuvom susipykę ir neketinam, we're a happy family

                  Comment

                  • Micius
                    nano desu
                    • 2010 05 07
                    • 0

                    #10
                    Man rods, jūs biški nesupratote temos įdėjos. Įdeja ne sukurti kažkokius standartus ar reikalavimus, o būtent aprašyti tai kas tau patinka,tai kas patraukė demesį - šia naktį sapnavau labai gražią panelę ir jinai turėjo kažkokius bruožus, kuriais aš noriu pasidalinti . Juk nežiūrime anime, dėl to, kad va pamatyti Haruhi ir susidaryti iš jos tobulą ir privalomą standartą antrai pusėi - o būtent tam, kad susižavėti ir pažinti kitą ir (galbūt bet svarbiau) save.

                    Comment

                    • Futari
                      AZ rėmėjas



                      • 2007 01 07
                      • 1094

                      #11
                      Gerai, gal ir aš prisijungsiu čia pasvajoti apie antrasias puses.

                      Hm. Mano svajonių antroji pusė visų pirma turėtų pasižymėt geru humoro jausmu ir būt nestandartinio mąstymo (kaip sakant, truputį "nurauta"). Taipogi švelni, romantiška, nekonfliktiška, gyvenimą mylinti persona. Turintis savo pomėgius, su kuriais nebijotų supažindint (na, tarkime, aš visai neatsisakyčiau vėlią naktį kartu žiūrėti hentai ). Žmogus, su kuriuo niekada nepritrūktų temų pokalbiams - labai vertinu protą Taipogi mano svajonių antroji pusė turėtų manęs nepavyduliauti, neįtarinėti, duoti man laisvės. Palaikyti mane ir man pritarti, tačiau turėti ir savo poziciją (labai mėgstu išsakius savo nuomonę klausti: "O kaip tu manai?") Dar bent jau neutraliai sutarti su mano draugais, ir suvokti, kad draugai man bent jau esamu laiku yra lygiai svarbūs kaip kad meilė. Kas dėl išvaizdos, tai kaip prieš tai paminėta kažkokia mergina, dievinu rudaakius tamsiaplaukius. Ir aukštus ir su blondinais tikrai nesusiburkuosiu. Bandžiau. Tai buvo man protiškai skausminga.

                      Kas dėl minusų, ką toleruočiau ir ko ne, tai visų pirma tikrai praspirčiau žmogų su žalingais įpročiais - alergiška tabako dūmams, stikliuko nekilnoju, antrajai pusei tai irgi turėtų būt daugmaž svetima. Neištverčiau su žmogumi, kuris nekenčia kitų. Taipogi su tokiu, kuris tegu ir nesąmoningai bet nuolatos sukeltų man problemų. Toleruočiau žvalgymąsi į kitas (na, vyrai... gamta juos tokius sukūrė, ir dėl kiekvieno žvilgsnio nešokčiau kaltint "ėjimu į kairę"), ir šiaip nemažai kitų dalykų, kurių dabar tiksliai nepaminėsiu, nes nesugalvoju.

                      Bet šiaip pati esu pakankamai ramus, prisitaikantis, kantrus ir tolerantiškas žmogus.
                      Apklausoje pažymėjau, kad svajonių antrą pusę susirast įmanoma... Na, šansai kad rasi tiksliai tokį kaip įsivaizduoji, neitin dideli, bet bent jau daugmaž kažką tokio galima. O galų gale, jeigu jau kažkas krenta į akį ir po to sugeba nusikast iki pat širdies, tai jau vieno kito privalumo nebuvimas ar maži trūkumai yra niekis

                      Comment

                      • Airiz
                        מיד





                        • 2004 01 09
                        • 1656

                        #12
                        Autorius Micius
                        Man rods, jūs biški nesupratote temos įdėjos. Įdeja ne sukurti kažkokius standartus ar reikalavimus, o būtent aprašyti tai kas tau patinka,tai kas patraukė demesį - šia naktį sapnavau labai gražią panelę ir jinai turėjo kažkokius bruožus, kuriais aš noriu pasidalinti . Juk nežiūrime anime, dėl to, kad va pamatyti Haruhi ir susidaryti iš jos tobulą ir privalomą standartą antrai pusėi - o būtent tam, kad susižavėti ir pažinti kitą ir (galbūt bet svarbiau) save.
                        O argi konkretizuojant kas tau PATIKTU kitame kad įsimylėti nėra IDEALO/STANDARTO kūrimas?
                        p.s. Pvz. iš Futari posto matosi kad žmogus tvirtai žino ko nori iš kito
                        Nemanau kad čia tik " NA JIS GALĖTU BŪTI TOKS, BET TIKS IR NEPATOBULINTA VERSIJA"

                        Comment

                        • Micius
                          nano desu
                          • 2010 05 07
                          • 0

                          #13
                          Konkretizuojant - jo . Bet niekas to konkretizavimo neatlieka - tiesiog pasakoma kas patinka/patiktų Man patinka morkų sultys - bet tai juk nereiškia, kad morkų sultys yra mano idealas ar standartas! - man gali patikti ir vynuogių . Be to, net ir turint labai konkrėčią viziją apie savo antrają pusę, neatmeti galimybės, kad gali būti geriau - net jeigu ir su visiškai priešingomis vertybėmis, juk kartais gyvenime įvyksta, jog antrandį kažką naujo, prieštaraujančio ir revoliucioningo

                          Comment

                          • Mao
                            a.k.a. Lzq

                            • 2006 07 25
                            • 223

                            #14
                            Curvy pale redhead with shoulder-length hair :3 reik, kad būtų nedurna, neklausytų klubinės 'muzikos', būtų pakankamai netolerantiška ir kad taip pat kaip aš nepakęstų marozų, fyfų ir šiaip mados aukų.

                            Anime neapkentimas - privalumas :3
                            Paskutinis pakeitimas nuo Mao; 2010-05-11, 17:07.
                            I, GARLAND, WILL KNOCK YOU ALL DOWN!

                            Comment

                            • zxde
                              CQ maniac


                              • 2008 06 12
                              • 74

                              #15
                              Jei manote, kad neįmanoma susirasti idealios antrosios pusės, tai argumentuokite, kodėl taip manote?
                              Aš išvardinau savo pasirinkimą, nes žinau, kad su kitaip mąstančiais žmonėmis, negalėčiau būt artimesnė, nebent tik iki draugų lygio, dėl to taip ir konkretizuoju. Ir kiekvienas iš mūsų turime susikūrę savo tobuląjį vaizdinį, tik ne visi jį pripažįstame, o kartais gal net ir bijome svajoti..?

                              Red_Elf, paminėjai išvaizdą, o juk labiausiai dėl charakterio sąvybių su tuo žmogum negali bendrauti..
                              O įsimylėjimas iš pirmo žvilgsnio irgi gali būti tik susižavėjimas, arba noras gauti kito žmogaus dėmesio... ir tai būtų tik pati pradžia tolimesnei jausmų raidai. Vis dėlto, mokslininkai ištyrė, kad mums apie kitą žmogų pasako jo kvapas, tad gal ne iš pirmo žvilgsnio, o iš pirmo kvapo greičiau, bet vėlgi, kai pamatai kitą žmogų - įvertini jį visą - pagal bendrus bruožus jau gali apibūdinti tą žmogų vien iš išvaizdos, tad ir išvaizda mums yra irgi svarbus faktorius renkantis.

                              Miciau, tu teisus iš dalies, nes visgi čia standartai, tik ne visuomenės, o pačio žmogaus, kaip individo. Ir tu teisus dėl to „kažko naujo“ atradimo, nes niekada nežinai, gal netikėtai paragausi kokio patiekalo, kurio nesi ragavęs ir tau jis patiks..? XD Todėl visada lieka kažkokia nutylėjimo galimybė, dėl kurios galbūt galėtum priimti visiškai kitokį žmogų, nei įsivaizdavai. Bet, manau, tai reti atvejai.

                              Arami, dėl vienpusio įsimylėjimo, tai galbūt yra labiau ne meilė, o kažkoks savanaudiškas pojūtis, kurio siekis būtų gauti to žmogaus dėmesio, galbūt gavus jo dėmesio, net nebesinorėtų to žmogaus..?

                              Airi ir Aivarai, viena galimybių - sėdėti ir laukti, kita - vis bandyti, trečia - būti su kuo nors ir laukti... na, ir t.t. Variacijų daug, ir tai nereiškia, kad turi būti vienas.
                              O dėl nusileidimo... manau, jei nusileidi daugiau, nei tau tai atrodo sąžininga, galbūt pasijauti išnaudojamas ar pan., tai irgi nėr sprendimas...
                              Jei tave pripažįsta ir myli, o tu gali atsakyti į to žmogaus jausmus, tai gerai, o jei negali atsakyti tuo pačiu? Kas tada? Vat tada juk ir prasideda tie svajojimai ir ieškojimai.. kitas varinatas - tiesiog užrakinti svajones kur nors giliai savy ir gyventi tiesiog... kažkam tai tinka, kažkam - ne.
                              viskas čia skendi iliuzijoje... ir viskas besikartojančiai sukasi ratu... tad būkime kartu...

                              zxde - A.M.F | MAL | Anime-Planet | išoriniai LT subtitrai | zxde's versti, taisyti ir įgarsinti anime

                              Comment

                              Working...