Ar Dievas egzistuoja?

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Fruits Punch Samurai
    Proxizmas

    • 2008 06 18
    • 43

    Ar Dievas egzistuoja?

    Tai kad jau kalbam apie visokias planetas, tai pakalbekim apie dieva. Ar jus tikit juo? As tai ne
  • zeo
    forumo idiotas
    • 2008 10 30
    • 152

    #2
    nelabai, tikiu menuliu

    Comment

    • Fruits Punch Samurai
      Proxizmas

      • 2008 06 18
      • 43

      #3
      Autorius zeo
      nelabai, tikiu menuliu
      As taip pat. Man tas jis patinka kai yra pilnas

      Comment

      • Dwesk
        Rimtas forumo narys

        • 2008 12 27
        • 162

        #4
        *shakes his head left and right* That MEANS NO!
        Netikiu aš tuo barzdotu seniu nors jus mane užmuškit, nežinau kas būna kai žmogus miršta,nežinau ten apie rojų ar dangų, bet žinau kad pasaulis susikurė tikrai ne iš to barzdoto diedo o greičiau žemė susikurė iš visokių ląstelių bei kosminių dulkių žmonės irgi išsivystė iš kažkokių padarų o ne bam ir dievas sukurė perfect padarus....HELLZ NO! www.god.lt XD
        No offense tie kas tikit. PEACE OFF! ^_^ xDD
        Paskutinis pakeitimas nuo Dwesk; 2009-01-05, 19:34.

        Comment

        • May.
          Himawari.
          • 2008 12 07
          • 39

          #5
          Ne. Manau, žmonės išsigalvojo Dievą tik tam, kad jiem būtų lengviau gyventi, kad galėtu daugiau ką paaiškint.
          Isha :]*~

          Comment

          • PaperAngel
            (V)(;,,,;)(V)

            • 2008 12 01
            • 249

            #6
            Man atrodo, kad jo nėra nors neneigiu, kad apsoliučiai kažkas tokio egzistuoja.......Ir išvis man pačiai labiau prie šidies tie dievai kuriems nereikia nuodėmių atleidimo ir pan. dalyku :sick:
            Spoileris:

            Comment

            • Aivaras
              ką tu?

              • 2008 09 10
              • 358

              #7
              Kartais.Kai labai sunku, tik tada prisimenu ji Bet nemanau, kad jis yra, taciau atlikes ispazinti (ypac) arba pasimeldes jauciuos "svariau" ;]

              Comment

              • SataNa
                Mind Zone



                • 2008 02 15
                • 600

                #8
                išvis reikėjo kurti giją (Į ką jus tikite?)

                Ir pastebėjot, kad mūsų galvose yra užsišifraves toks dalykas kaip ,,OMG" ,,O Dieve!"
                Kartoškė

                Comment

                • Derogatory`
                  Loki'd


                  • 2007 10 06
                  • 350

                  #9
                  Dievo nėra.
                  Nėra, nes jį žmonės susikūrė tam, kad galėtų paaiškinti jiems neregėtus, didingus, stebinančius ir gąsdinančius reiškinius - žaibus, audras, vėją, šviesą ir visą kitą. Tačiau kai mokslas tapo pažengęs ir išaiškino, kad jokios kanceliarijos nesėdi danguj ir nieko nevaldo ir nelemia. Mano, nuomone visokie tikėjimai palaipsniui turėtų išnykti, tačiau visada bus tikinčių asmenų. Na, ir kas. Aš nebūsiu viena iš tų.

                  Comment

                  • PaperAngel
                    (V)(;,,,;)(V)

                    • 2008 12 01
                    • 249

                    #10
                    Autorius SataNa
                    išvis reikėjo kurti giją (Į ką jus tikite?)

                    Ir pastebėjot, kad mūsų galvose yra užsišifraves toks dalykas kaip ,,OMG" ,,O Dieve!"
                    Kaip nepastebėsi man tai buvo įskiepyta.
                    Spoileris:

                    Comment

                    • nysaka
                      ...
                      • 2008 02 23
                      • 20

                      #11
                      No way. Jau geriuau tikėsiu, kad narbatos puodelis gali išpildyti tris norus.
                      sigpic

                      Comment

                      • Hellsing_lover
                        Purinsesu no Darukuneso




                        • 2007 02 15
                        • 1319

                        #12
                        Tikiu Kalėdų Seniu. Tuoj tam sukursiu giją. Oh, c'mon, turėkite košės galvoje prieš rašydami.

                        Prieina Alucard'as su savo plačiakrašte skrybele prie Raudonkepuraitės ir sako: So, who's the the Little Red Riding Hood now?

                        Comment

                        • Sloth
                          [SrX]

                          • 2007 09 14
                          • 277

                          #13
                          Autorius Dwesk
                          *shakes his head left and right* That MEANS NO!
                          Netikiu aš tuo barzdotu seniu nors jus mane užmuškit, nežinau kas būna kai žmogus miršta,nežinau ten apie rojų ar dangų, bet žinau kad pasaulis susikurė tikrai ne iš to barzdoto diedo o greičiau žemė susikurė iš visokių ląstelių bei kosminių dulkių žmonės irgi išsivystė iš kažkokių padarų o ne bam ir dievas sukurė perfect padarus....HELLZ NO! www.god.lt XD
                          No offense tie kas tikit. PEACE OFF! ^_^ xDD
                          Nesuprantu, iskur zmones traukia, kad Dievas - barstotas senis...Cia daugiau filmu ir pop kulturos ismislas. Anyway, kuo netikiu - tai baznycia ir jos tiesom. Labai kreivai ziuriu i ta visa didele valdzios institucija. As toks laisvas zmogus, man vienodai piesia, zmogus ispazysta islama, budizma, induizma ar krikscionybe. Mano galva visi jie tiki i tapati Dieva, tik skirtingais pavidalais ji isivaizduoja ( visgi kulturiniai skirtumai). Todel as tikiu i savo Dieva ir jokios religijos, ar kitu zmoniu man nereik, nes mano Dievas yra manyje, o ne ten, kur kazkada kazkas pasake...

                          Edit : Tiems, kas sako, kad mokslas paneige Dievo egzistavima. Nieko jis nepaneige, mokslas dar neisaiskino, nuo ko absoliuciai viskas prasidejo, o vat ta prasidejima - pradzia as ir isivaizduoju, kaip Dieva.Nereik Dievo isivaizduot, kaip kazkokio materialaus kuno.

                          Btw, as save visgi priskirciau prie netikinciuju, nes toks mano tikejimas manyciau yra gan iskrypes
                          Paskutinis pakeitimas nuo Sloth; 2009-01-05, 19:46.

                          Comment

                          • Derogatory`
                            Loki'd


                            • 2007 10 06
                            • 350

                            #14
                            Autorius SataNa
                            išvis reikėjo kurti giją (Į ką jus tikite?)

                            Ir pastebėjot, kad mūsų galvose yra užsišifraves toks dalykas kaip ,,OMG" ,,O Dieve!"
                            Aš jau senokai nebesakau "O dieve", o tą OMG pakeičiau OMS = Oh My Sparda (DMC žaidimų įtaka, jeigu ką xD). xD

                            Comment

                            • Dwesk
                              Rimtas forumo narys

                              • 2008 12 27
                              • 162

                              #15
                              Mano močiute dar kaime turi tokia knygute su paveiksliukais ir jėzaus ir panašiai ir man vis kartoja kad jis taip ir atrodo kaip ten nufotkinta XD

                              Comment

                              Working...