Masato OHTA photography

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • HajiHaji
    月の詩

    • 2006 11 27
    • 113

    Masato OHTA photography

    Benarsydamas internete aptikau puikaus japonu fotografo Masato Ohta, slapyvardziu heiwa4126, darbu, kuriuose vaizduojama siandienines Japoninjos panorama, taciau kiek kitokiu, neiprastu kampu. Stai keli jo darbai, asmenine autoriaus galerija galite rasti cia :}

    Spoileris:











    Jei kam idomu, tokios nuotraukos isgaunamos ne su specialia iranga (na nebent wide angle a.k.a. 'fisheye' objektyvu), bet koreguojant jas su tokia programine iranga kaip su gerai zinomu Photoshop ir kiek maziau zinomom programom ptgui ir Enfuse, naudojamom sujungti kelias nutoraukas i viena arba tiesiog iskreipti ju kampui. Jeigu skaitete, tokiu programu apvyzdziu buvo pateikes ir Eisas Kuperis, taciau butent si software naudoja pats nuotraku autorius.
  • Izzo
    one vs all, DIE AZ!



    • 2007 02 25
    • 1530

    #2
    Geras. Likau sužavėtas. Nors tai ir kompiuteriu apdirbta vis dėlto atrodo įspūdingai
    SCREW YOU, PEOPLE!

    Comment

    • Eisas Kuperis
      Simintis Sun


      • 2006 01 25
      • 355

      #3
      kompiuteriu... Man kaip tik atrodo jog čia daugiasia įdėjo 360 laipsnių objektyvai kitaip vadinami "Fisheye" ir kiti.
      Paskutinis pakeitimas nuo Eisas Kuperis; 2008-03-28, 15:20.

      Comment

      • HajiHaji
        月の詩

        • 2006 11 27
        • 113

        #4
        Autorius Eisas Kuperis
        kompiuteriu... Man kaip tik atrodo jog čia daugiasia įdėjo 360 laipsnių objektyvai kitaip vadinami "Fisheye" ir kiti.
        na kad naudotas plataus kampo objektyvas as ir paminejau, bet vistiek manau, kad nepaliktu tokio ispudzio, jei nebutu pakoreguota su pc. tarkim, kad ir pakeista i HDR...

        Comment

        • Airiz
          מיד





          • 2004 01 09
          • 1656

          #5
          Jega..................

          Comment

          • Eisas Kuperis
            Simintis Sun


            • 2006 01 25
            • 355

            #6
            Neskaičiau po spoilerio išpradžių...
            Autorius zombie
            na kad naudotas plataus kampo objektyvas as ir paminejau, bet vistiek manau, kad nepaliktu tokio ispudzio, jei nebutu pakoreguota su pc. tarkim, kad ir pakeista i HDR...
            Taip, matau kad naudota PTGui. Liudini prisiminimai... Radau vienintelį serialą o tą panaudojus mane nusiuntė tiesiai į FTB saitą.
            Paskutinis pakeitimas nuo Eisas Kuperis; 2008-03-28, 19:50.

            Comment

            • HajiHaji
              月の詩

              • 2006 11 27
              • 113

              #7
              Autorius Eisas Kuperis
              Neskaičiau po spoilerio išpradžių...


              Taip, matau kad naudota PTGui. Liudini prisiminimai... Radau vienintelį serialą o tą panaudojus mane nusiuntė tiesiai į FTB saitą.
              lol, seriously? : D pergiliai prisikapstei

              Comment

              • Aruturu
                Narys

                • 2007 07 12
                • 30

                #8
                Whoa!! Kaip grazu~

                Comment

                • damn.
                  -.-
                  • 2008 01 02
                  • 40

                  #9
                  gražu..bet man akyse viskas susilieja..čia jau akių problemos kyla ;/

                  Comment

                  Working...