Įvairių anime tematika piešiančių menininkų darbai

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • amidau
    ☣☠☣







    • 2007 04 25
    • 1384

    Įvairių anime tematika piešiančių menininkų darbai


    Šioje gijoje bus skelbiami įvairių užsienio anime tematika piešiančių menininkų darbai.
    Taigi kviečiu pristatyti savo mėgstamiausius anime stiliumi kuriančius menininkus.
    Taip pat galite prašyti vieno ar kito autoriaus darbų.




    Pradžiai pristatysiu keletą iš savo mėgstamiausių:


    Rezi labai paslaptingas menininkas, vienintelis, be slapyvardžio, apie jį žinomas dalykas yra tas kad jis yra vyras, o toliau visiška tyla. Jis savo darbus skelbia viename japoniškame saite, taip jo paslaptingumas tik dar labiau išryškėja.

    Spoileris:



    S. Zenith Lee dar vienas menininkas nestokojantis kuklumo, apie jį jokių duomenų nepavyko rasti, tačiau jo darbai turėtų jį puikiai pristatyti. Kiek teko domėtis jis dar yra sukūres kelias doujin tipo manga's, taip pet teko aptikti nemažai ir guro žanro darbų, kurie tiesa pasakius atlikti išties profesionaliai, deja dėl ko gero visiems suprantamų priežasčių jų čia nedėsiu. Dar vienas S. Zenith Lee darbų bruožas tai gana didelis realistiškumas, kurį puikiai atskleidžia šis pavyzdys: >>Click<<

    Spoileris:


    Paskutinis pakeitimas nuo amidau; 2009-05-05, 10:56.
  • Evil_of_Darknesz
    Suicide is painless...

    • 2006 04 09
    • 998

    #2
    Ho! kaikurie darbai galetu buti priskirti prie HENTAI, manyciau reiktu siek tiek pakoreguoti, arba bent jau perspeti

    Comment

    • Airiz
      מיד





      • 2004 01 09
      • 1656

      #3
      Buvo derinta, nėra čia hento

      Comment

      • fasian
        Tas kur daug kalba.


        • 2009 01 28
        • 586

        #4
        pirmo darbai gražesni nes nėra tokiu extra mega big papų -.-
        p.s. dėkui isisaugojau kaikuriuos pics.
        Ech tie seni laikai ..

        Comment

        • denix2
          Visa valdžia vaizduotei!

          • 2008 04 19
          • 350

          #5
          Na įdomus darbai...prieš tai aš nebuvau susidomėjęs tais menininkais.Žiūrėjau tik anime , o dabar privertei pasidomėti
          “I reject your reality and substitute it for my own.”
          www.facebook.com/DenisO.art.

          Comment

          • amidau
            ☣☠☣







            • 2007 04 25
            • 1384

            #6

            Murakami Suigun ko gero vienas iš gerbiamiausių CG menininkų, jo darbų sutiksi visur, nuo reklaminių lankstinukų/plakatų iki suaugusiems skirtų leidinių. Kas labiausiai žavi jo darbuose, tai tikslios, gerai apgalvotos linijos, realistinis vaizdavimas, neperkrautos aplinkos ir sodrios spalvos.

            Šį kartą pristatau jums šiek tiek labiau rimtesnius darbus, kuriuose vyrauja fetišistinė tematika:
            Spoileris:
            N-16. Žemiau esančiame spoileryje, yra nemažai atviro turinio paveikslėlių, todėl jei nesijaučiate saugūs geriau jo neatverkite

            Spoileris:

            Comment

            • svajone
              Tiesiog žmogus

              • 2008 09 21
              • 176

              #7
              Labiausiai patiko Zenith Lee darbai, tikrai laaabai nepakartojamai gažūs. daugelį išsisaugojau
              o vat Murakami Suigun darbai tikrai ne mano skoniui.. ir tie pic'ai, kur trusikai vaizduojami, tai totali lempa, man atrodo..........

              Comment

              • Lantislt
                ♥♥♥



                • 2009 02 27
                • 135

                #8
                Range Murata(Renji Murata, gimęs 1968 spalio 2 Osakoje) - menininkas, išsiskyriantis savitu stiliumi. Sukūrė veikėjų dizainą tokiems anime, kaip Last Exile ir Blue Submarine No.6:
                Oficialus puslapis
                Spoileris:

                Comment

                • Hellsing_lover
                  Purinsesu no Darukuneso




                  • 2007 02 15
                  • 1319

                  #9
                  Na, pažiūrėjus, kokios tematikos kuria darbus vyrai, tai nenuostabu, kad taip nesiveržia apie save info skleisti Visgi, detalu, kruopštu, dauguma, kaip man, per saldūs ar atviri (nuogybių prasme), bet kažką savito tarp to maišaties rasti galima. Žinoma, arba man tikrai vaidenas arba nė vieno vyro kaip dominuojančio veikėjo piešiny nemačiau nė vienam Šiaip, bendrą vaizdą susidarius, tai nežinau kaip kitiem, bet man jausmas toks, kad tie dailininkai mažai 3D moteriškosios pusės dėmesio yra gavę :>

                  Prieina Alucard'as su savo plačiakrašte skrybele prie Raudonkepuraitės ir sako: So, who's the the Little Red Riding Hood now?

                  Comment

                  • Kalavijas
                    Naujokas
                    • 2009 11 19
                    • 27

                    #10
                    Say my name b... ne o jei rmt ;d
                    geri darbai tikrai yra tokiu kurie man patiko netgi lb ;P

                    Comment

                    • Kuroi Tsubasa
                      Department of Inquisition

                      • 2009 09 09
                      • 391

                      #11
                      Lin I-Chen (dar žinomas kaip "eat01234") yra laisvai samdomas iliustratorius, menininkas iš Taivano. Jo darbuose susipina daugybė stilių, laviruodami tarp animacinės grafikos ir realizmo. Maloniai stebina tai, jog Lin I-Chen vaizduoja ne tik moteris, bet ir vyrus; skiriasi jo darbų tematika.


                      Spoileris:


                      Wallpapers:
                      Spoileris:
                      Paskutinis pakeitimas nuo Kuroi Tsubasa; 2010-06-26, 13:56.
                      No one can restrain me with logic



                      Comment

                      • Rutarisa
                        "The Artist"

                        • 2010 09 28
                        • 28

                        #12
                        Na, man patinka Audrey Kawasaki darbai, bet pastaroji negaliu sakyt kad paiso buten anime/manga stiliumi, bet mikstura su Art Nouveau (kuris ner japonu prigimties) ir anime, kas butent man begalo patrauke aki :3 tikrai galiu uzciupti stiprius bruozus is abieju dalyku, ir kadangi man abu (tiek Art Nouveau tiek anime) artimi sielai, tai kombinacija ikvepia (kadangi neretai matant anime/manga dailininku darbus man buna sudetinga atskirti viena nuo kito, nes panasumas tarp ju begalo stiprus, o kai paimtas ikvepimas dar ir is kitur, sukuria visai nauja pojuti)

                        Tai pasidalinsiu su jumi :3 Audrey Kawasaki Homepage

                        Spoileris:


                        Spoileris:


                        Spoileris:


                        Spoileris:


                        Spoileris:


                        Spoileris:

                        Comment

                        • Gecas
                          Rock And Roll Child

                          • 2010 03 09
                          • 137

                          #13
                          2,4 ir 5 labai gražūs darbai, na ir pirmas toks labai savotiškas ir įdomus darbas.
                          Objektyvi realybė - tai paistalai, kurių atsiradimą sukelia alkoholio trūkumas kraujyje.

                          Comment

                          Working...