nowJapan'13 Cosplay konkursai

Collapse
X
 
 • Laikas
 • Rodyti
Clear All
new posts
 • Wishmaster
  KOI team founder


  • 2008 07 18
  • 411

  nowJapan'13 Cosplay konkursai  Nominacijos


  Shogun (geriausias metų Cosplay pasirodymas)*
  1 vieta, kurią renka publika ir komisija, šiai nominacijai išankstinė registracija nereikalinga, renkami visi solo pasirodymuose dalyvaujantys cosplayeriai.
  Prisiminkite, Cosplay – tai ne tik įstabus kostiumas, bet ir personažui būdingas elgesys (vaidyba) bei dalyvio panašumas į personažą. Šiai kategorijai atskirai registruotis nereikia, kadangi kiekvienas solo pasirodimo numeriuką turintis cosplayer’is automatiškai patenka į ją.

  Daimyo (buvusi Meistrų kategorija)*
  Šioje kategorijoje gali dalyvauti visi norintys. Čia – geriausi prizai, didžiausia konkurencija, įspūdingiausi kostiumai bei atkakliausia kova. Šioje dalyje nebera ankščiau buvusių nominacijų (Geriausias Anime, žaidimų personažas ir t.t.)
  (3 vietos, kurias renka komisija. Šiai nominacijai reikalinga registracija)
  Pasirodymo trukmė: iki 45 sek.

  Samurai (nauja kategorija)*
  Šioje kategorijoje dalyvauja jau pažengę, bet dar neprofesionalūs cospley‘eriai bei užsienio svečiai. Tarpinė kategorija tarp naujokų ir profesioanlų.
  (3 vietos, kurias renka komisija. Šiai nominacijai reikalinga registracija)
  Pasirodymo trukmė: iki 45 sek.

  Senshi dalis (buvusi Pirmoji Šlovė)*
  Šioje kategorijoje negali dalyvauti cosplay‘eriai, užėmę prizines (pirmą ir antrą) vietas ankstesniuose „nowJapan“ ir „KOI Cosplay“ renginiuose solo pasirodymų kategorijose bei užsienio svečiai. Šioje dalyje liko visos ankščiau egzistavusios nominacijos.

  Ne konkurso dalis:
  Tau nerūpi prizai ir konkurencija, bet nori cosplay‘inti? Jau nebegali cosplay‘inti Senshi kategorijoje ir nenori eiti pas meistrus, bet nori išeiti į sceną? Dėl tam tikrų priežaščių netinka aukščiau paminėtos kategorijos, bet scena taip vilioja? Tada tau čia.

  *Šios kategorijos reglamentuoja tik solo pasirodymus. Cosband‘ams, vaidinimams, šokiams ir pan. jos įtakos neturi.


  Geriausias Senshi Anime/Manga personažo pasirodymas
  (3 vietos, renka komisija, reikalinga registracija)
  Pasirodymo trukmė: iki 45 sek.

  Geriausias Senshi Žaidimų personažo pasirodymas
  (3 vietos, renka komisija, reikalinga registracija)
  Personažas iš kompiuterinių ar stalo žaidimų (japoniškų ir kitokių).
  Pasirodymo trukmė: iki 45 sek.

  Geriausias Senshi nejaponiško personažo pasirodymas

  (3 vietos, renka komisija, reikalinga registracija)
  Į šią kategoriją keliauja visi pasauliečiai – Batman’as, Ironman’as, Raudonkepuraitė, Kulverstukas, etc.
  Pasirodymo trukmė: iki 45 sek.

  Geriausias Senshi Gothic Lolita pasirodymas
  (3 vietos, renka komisija, reikalinga registracija)
  Pasirodymo trukmė: iki 45 sek.

  Geriausias Senshi Originalaus veikėjo pasirodymas
  (3 vietos, renka komisija, reikalinga registracija)
  Į šią nominaciją eina visi cosplay’eriai, sukūrę savo personažą ir apsirengę jo kostiumu.
  Pasirodymo trukmė: iki 45 sek.

  Jauniausias Senshi Cosplay atlikėjas

  (1 vieta, renka komisija, šiai nominacijai išankstinė registracija nereikalinga, bet renginio metu dalyviai turi prieiti ir pranešti apie dalyvavimą scenos koordinatoriui)
  Visi jauniausi dalyviai (iki 7 metų imtinai), vaidinantys kokį nors personažą, gali pretenduoti į šį titulą.

  Geriausias Cosband pasirodymas

  (3 vietos, kurias renka komisija, šiai nominacijai reikalinga registracija)
  Cosband (Cosplay Band) tai personažų grupė iš vieno kūrinio (Anime, Manga, filmo ar žaidimo). Grupę sudaro nuo 2 iki 10 žmonių.
  Pasirodymo trukmė: iki 90 sek.

  Geriausias šokis
  (3 vietos, renka komisija, šiai nominacijai reikalinga registracija)
  Vienu ar kitu aspektu šokis turi būti susijęs su cosplay, anime, manga ar Japonija apskritai. Grupe sudaro nuo 1 iki 10 žmonių.
  Pasirodymo trukmė: iki 5 min.

  Geriausias vaidinimas
  (3 vietos, kurias renka komisija, šiai nominacijai reikalinga registracija)
  Suvaidintas etiudas – jūsų Anime, Manga ar filmo interpretacija. Etiudas turi būti autorinis – jūsų pačių sugalvotas siužetas. Viename vaidinime gali būti kelių skirtingų kūrinių veikėjai. Vaidinime dalyvauja 1-10 personažų.
  Pasirodymo trukmė: iki 8 min.

  Geriausias muzikinis atlikimas
  (3 vietos, kurias renka komisija, šiai kategorijai reikalinga atskira registracija)
  Pasirodyme dalyvauja 1-5 dalyviai. Dalyviai atlieka muzikinę kompoziciją iš Anime, filmo ar žaidimo, grodami muzikos instrumentais. Papildomų taškų suteikiama, jei kūrinio atlikėjai įkūnija atliekamo kūrinio personažą (–us).
  Pasirodymo trukmė: iki 5 min.

  Geriausias gyvūno cosplay
  (3 vietos, kurias renka komisija, šiai nominacijai reikalinga atskira registracija el. paštu: reg@nowjapan.lt
  Įsivaizduokite, jog jūsų augintinis tampa mėgstamu personažu, galinčiu nustebinti aplinkinius. Gyvūnų į renginį vestis nereikia – užteks ir nuotraukos.

  KOI simpatija
  (3 vietos, kurias renka organizatoriai, šiai nominaciajai registracija tikrai nereikalinga)
  Renkam iš visko ir bet kaip, tačiau su meile ir nuoširdumu.

  Visoms kategorijoms bus skirta išankstinė peržiūra. Norint užtikrinti pasirodymų kokybę, visi registruoti dalyviai turės atsiųsti savo repeticijų video ir kostiumo (nebūtinai pabaigto) nuotrauką el. paštu reg@nowjapan.lt iki rugsėjo 8d. imtinai. Neatsiuntus repeticijos video ir kostiumo nuotraukos registracija bus laikoma negaliojančia.
  Taip pat bus generalinė repeticija Kongresų rūmuose (kurios laikas bus praneštas greitu metu). Kas negalės atvykti į generalinę repeticiją turės laiko rugsėjo 15 dieną nuo 07:30val. prieš renginį. Į repeticiją su kostiumu eiti nereikia.
  Tradiciškai geriausias metų cosplay’eris, be kitų prizų gaus privilegiją atstovauti Lietuvą Euro Cosplay 2013, vyksiančiame Londone, spalio mėnėsi! (kelionės ir apgyvendinimo išlaidos bus apmokėtos).

  Dalyvio paraiškos teikimas
  Registracijos priimamos iki rugpjūčio 31d. 23:59
  Repeticijų vaizdo įrašai ir kostiumo nuotraukos priimamos iki rugsėjo 8 d. 23:59
  Prašome labai atidžiai pildyti visus registracijos laukus bei nepamiršti prisegti reikalingus dokumentus (arba įdėti jų nuorodas).
  Registracijos patvirtinimą (arba prašymą patikslinti duomenis) gausite į nurodytą el. paštą per tris darbo dienas nuo registracijos siuntimo. Jeigu negaunate atsakymo ilgiau, rašykite į wishmaster@koi.lt. Tai labai pagreitins problemų sprendimą.

  Techniniai dokumentų reikalavimai bei jų pateikimas
  • Garso įrašas pasirodymui. Vienai registracijai siunčiamas vienas takelis. Jūsų kalba bei muzikinis fonas turi būti sumontuoti į vieną įrašą, kadangi pasirodymo metu kalbėti į mikrofoną galimybės nebus. Takelio kokybė turi būti ne mažesnė nei 128kbps, 44kHz, MP3 formatas.
  • Jūsų vaidinamo personažo portretas pasirodymui pateikiamas JPEG, PNG, BMP formatu 800 x 600 px, spalvotas (iš Manga gali būti ir nespalvotas). Solo pasirodymams veikėjas paveiksliuke turi būti vienas, jei pasirodo grupė – vienas paveiksliukas su visais personažais.
  • Vaizdo įrašas pasirodymui. Garsas ir vaizdas turi būti sumontuoti į vieną įrašą. Kokybė ne mažesnė nei 640 x 480 px, ~8Mbps, MPEG arba AVI formatu.

  Dalyvavimo taisyklės ir nuostatai:
  • Dalyvis savo programą (-as) gali demonstruoti tik 2 kartus ir tik skirtingose kategorijose, t.y. į sceną gali išeiti tik 2 kartus.
  • Organizatoriai pasilieka teisę patarti ir prašyti dalyvio pakeisti scenarijų, jei tai padeda kelti bendrą renginio kokybę.
  • Pasirodymuose negali būti atvirų seksualinių ar prievartos scenų, taip pat scenų, skatinančių įvairaus pobūdžio netoleranciją ar neapykantą.
  • Asmeninė dalyvių informacija nebus perduodama trečiosioms šalims.
  • Į repeticiją turi atvykti visi cosplay dalyviai.
  • Jei tikrai neturit galimybės atvykti nurodytu laiku į repeticiją, nedelsdami praneškit mums asmeniškai.
  • Į repeticiją su kostiumu eiti nereikia.
  • Bendras pasirodymų skaičius yra ribotas, tai yra tikimybė kad ne visi praeis atranką. Siekime kokybės visi kartu.
  Paskutinis pakeitimas nuo Wishmaster; 2013-09-04, 19:37.
  Of all the things I've lost - I miss my mind the most
  All bannanas in the world - unite!!!
 • Cere
  !אני כאן כדי הסלע הזה-


  • 2009 01 12
  • 547

  #2
  Artėjant festivaliui, iškilo vienas įdomus klausimas. Ankstesniuose renginiuose visada buvo leidžiama laimėti geriausių geriausią metų pasirodymą (dabar Shogun) ir dar vietą masteriuose (dabar Daimyo). Ar šiais metais tokia pati politika vėl galios renkant laimėtojus?

  Kodėl aš domiuosi tuo - nepaslaptis, kad iškart savaitę po NowJapan vyksta Estijoje Animatsuri. Skaitydama jų taisykles, man labai patiko jų laimėtojų rinkimai - jeigu dalyvis laimi geriausią metų pasirodymą (t.y. siunčiamas į Eurocosplay), jis daugiau nebegali pretenduoti į jokias kitas vietas kitose kategorijose. Iš tiesų, tai yra labai gera galimybė laimėti kitiems geriems kostiumams, nes visada po renginio kyla sąmyšis, kad kaikurie kostiumai tai buvo nusipelnę laimėti, tai ne, tai kaikurie dalyviai nebuvo pastebėti, nes apart kokio užsieniečio ir Eurocosplay atstovo liekia viena vieta kitam dalyviui.. Tai ką daro estai - išdalies sumažina tą nepykantos pilnų komentarų bangą, kurią visada sulaukia organizatoriai po renginio, bei kartu dar nelieka nepastebėti kiti dalyviai. Nowjapan'e, mano nuomone, būtų visai gera idėja taip padaryt, nes šiais metais Daimyo kategorijoje vėl yra tik trys vietos, konkurencija yra pernelyg žiauri. Aišku, atsirado nauja kategorija Samurai, bet mano nuomone, tiek kas jau buvo masteriuose ir toliau bandys savo laimę Daimyo, o dalyvaujančių tikrai nemažai.

  Tiesa, dalyvaudami Daimyo kategorijoje mes turime suprasti, kokia tai yra konkurencija ir t.t. Ir tai kad mano pranešimą greičiausiai sukritikuosite ir pasijuoksit arba liepsit man važiuoti į tą Animatsuri, jeigu manęs netenkina Nowjapan cosplay nuostatos. Bet. prašau, pabūkite bent šiais metais draugiški ir humaniški. Nors kartą. Ir apsvarstykit šią idėją.
  -.connection error


  Comment

  • Yumenator
   Motherbleeping Killjoy   • 2009 07 27
   • 552

   #3
   Spoileris:
   Autorius Cere
   Artėjant festivaliui, iškilo vienas įdomus klausimas. Ankstesniuose renginiuose visada buvo leidžiama laimėti geriausių geriausią metų pasirodymą (dabar Shogun) ir dar vietą masteriuose (dabar Daimyo). Ar šiais metais tokia pati politika vėl galios renkant laimėtojus?

   Kodėl aš domiuosi tuo - nepaslaptis, kad iškart savaitę po NowJapan vyksta Estijoje Animatsuri. Skaitydama jų taisykles, man labai patiko jų laimėtojų rinkimai - jeigu dalyvis laimi geriausią metų pasirodymą (t.y. siunčiamas į Eurocosplay), jis daugiau nebegali pretenduoti į jokias kitas vietas kitose kategorijose. Iš tiesų, tai yra labai gera galimybė laimėti kitiems geriems kostiumams, nes visada po renginio kyla sąmyšis, kad kaikurie kostiumai tai buvo nusipelnę laimėti, tai ne, tai kaikurie dalyviai nebuvo pastebėti, nes apart kokio užsieniečio ir Eurocosplay atstovo liekia viena vieta kitam dalyviui.. Tai ką daro estai - išdalies sumažina tą nepykantos pilnų komentarų bangą, kurią visada sulaukia organizatoriai po renginio, bei kartu dar nelieka nepastebėti kiti dalyviai. Nowjapan'e, mano nuomone, būtų visai gera idėja taip padaryt, nes šiais metais Daimyo kategorijoje vėl yra tik trys vietos, konkurencija yra pernelyg žiauri. Aišku, atsirado nauja kategorija Samurai, bet mano nuomone, tiek kas jau buvo masteriuose ir toliau bandys savo laimę Daimyo, o dalyvaujančių tikrai nemažai.

   Tiesa, dalyvaudami Daimyo kategorijoje mes turime suprasti, kokia tai yra konkurencija ir t.t. Ir tai kad mano pranešimą greičiausiai sukritikuosite ir pasijuoksit arba liepsit man važiuoti į tą Animatsuri, jeigu manęs netenkina Nowjapan cosplay nuostatos. Bet. prašau, pabūkite bent šiais metais draugiški ir humaniški. Nors kartą. Ir apsvarstykit šią idėją.


   You have a point there. Dažnai kai kurie tikrai nuostabūs kostiumai negauna prizinių vietų. Bet manau, netgi jei būtų tokia tvarka, kaip pas estus, vistiek atsirastų žmonių, kurie būtų kažkuom nepatenktinti ir ta neapykantos komentarų banga nesumažėtų, nes jie prikibtų prie kitų dalykų. :/
   http://yumihoriku.deviantart.com/

   BLACKOUT
   http://blackoutlt.deviantart.com/gallery/
   be sure to visit our page~

   Comment

   • Cere
    !אני כאן כדי הסלע הזה-


    • 2009 01 12
    • 547

    #4
    Čia kas be ko, visada prie visko galima prisikibti.. Bet nešnekant apie tai, ar priskibs ar ne, man ši sistema atrodo labiau priimtinesnė net.
    -.connection error


    Comment

    • Wishmaster
     KOI team founder


     • 2008 07 18
     • 411

     #5
     Užsiregistravę dalyviai abecelės tvarka:

     Akade
     Andosmir
     Arcanum
     Ashya
     Baka
     Bellje
     Black&White
     Broken Wings
     Cere
     Circus Queen
     Date A Live Cosband
     Devema
     Diva-de-Kara
     Dulcinea
     EgLucy
     EGOIST
     F.A.P. x2
     Fela
     Fix
     GiedriusOnline
     Hide
     Hina
     KaitenAnima
     Kamui Ryou
     Karina Ginkutė
     Kawaii Sisters
     Kigurumi
     Kitty-x
     Kuroi Tsubasi
     Lumus
     Mancoin
     Marynchan
     Medutis
     Misaki-sama
     Miyabi
     Moane
     Mona
     Nandeyanen
     Narya
     Nazgul
     Nikoko
     No problem
     Paradoxal
     Pink-guy
     Potata
     Proofox
     Ray
     Renata
     RespectTM
     Row FK
     Sanahi
     SeKai
     Semaske
     Seoulmates
     SHIRO I
     Silber&Jul
     Skystalker
     Solly
     Sova
     Stately Rice x2
     Taisaoi-sama
     Temari Akasuna
     The Exorcist
     ToMiu
     UNINSTAL
     V.I.P.
     Vaigre
     Valda
     Valukard
     Visual Aya
     Vocaloid
     White Demon
     Yokan
     Yume

     Jei namatote savę čia, bet registravotes - kuo greičiau rašykite į wishmaster@koi.lt
     Of all the things I've lost - I miss my mind the most
     All bannanas in the world - unite!!!

     Comment

     • Shaka
      Dancing Samurai

      • 2010 03 05
      • 295

      #6
      Tai cia jau tikrai dalyvausianciu sarasas, ar dar reikes laukti atrankos kazkokios?
      ♪♫░▒▓♦►UNINSTALL◄♦▓▒░♫♪ ------> http://www.youtube.com/user/UNINSTALL404

      Comment

      • Wishmaster
       KOI team founder


       • 2008 07 18
       • 411

       #7
       Autorius Shaka
       Tai cia jau tikrai dalyvausianciu sarasas, ar dar reikes laukti atrankos kazkokios?
       Negavom dar visų repeticijų video ir kostiumų nuotraukų, ir kai kurie dar turi problemų su audio (su tais žmonėmis susirašome).
       Galutinis įvertinimas bus po repeticijų video ir kostiumų nuotraukų gavimo.

       Planuojame nedidelę repeticiją šį šeštadienį. Joje dalyvaus teatro režisierė, kuri padės su pasirodymais (kas dalyvavo pernai, žino kaip tai padeda). Parašykit man į wishmaster@koi.lt kas ateis ir aš atrašysiu laiką ir vietą kada galėtumėte ateiti kad nelaukti kol kiti parepetuos.
       Of all the things I've lost - I miss my mind the most
       All bannanas in the world - unite!!!

       Comment

       • Shaka
        Dancing Samurai

        • 2010 03 05
        • 295

        #8
        Bet ji nera privaloma...?
        ♪♫░▒▓♦►UNINSTALL◄♦▓▒░♫♪ ------> http://www.youtube.com/user/UNINSTALL404

        Comment

        • Wishmaster
         KOI team founder


         • 2008 07 18
         • 411

         #9
         Visi einantys ant scenos turi repetuoti. Tie kas negali ateiti į repeticiją šeštadieni-turės laiko nuo 7:30 iki 11:00 rugsėjo 15 d. Bet tada prioritetas bus kitu miestų ir šalių gyventojams. Jei dėl kažkokių priežasčių negalėsit repetuoti - ant scenos per konkursus negalėsit eiti ( = busit diskvalifikuotas). Siulau susimastyti dėl dalyvavimo šį šeštadieni - greičiau parodysit mums ką planuojat daryti ant scenos - neturėsit po to problemų jei kas eis blogai.
         Repeticija šeštadieni vyks nuo 13 iki 18 val. Kostiumas į šią repeticija neprivalomas (išskirus tuos elementus, kurie reikalingi judesiui ir vaidinimui: kostiumo batai, ginklai ir pan.). Tie kas dalyvaus šeštadienio repeticijoje neprivalės atsiusti repeticijos video
         Of all the things I've lost - I miss my mind the most
         All bannanas in the world - unite!!!

         Comment

         • Marynchan
          Hatsune Miku <3

          • 2010 06 13
          • 70

          #10
          O kada bus atrankos rezultatai..?
          ♪♫░▒▓♦►Uninstall◄♦▓▒░♫� � <3 http://www.youtube.com/user/UNINSTALL404 <3

          Comment

          • Wishmaster
           KOI team founder


           • 2008 07 18
           • 411

           #11
           A - Senshi Anime/Manga
           G - Senshi Game
           N - Senshi non-Japanese
           S - Samurai
           M - Daimyo
           K - non-Contest
           C - Cosband
           D - Dance


           Jei kažko nėra, o jus manote kad turėjote būti - rašykite

           I DALIS 11:30- 13:00
           A02 silber&jul
           N04 Pink-guy
           G08 WhiteDemon
           C14 KaitenAnimaCosband
           A05 KamuiRyou
           A04 Row FK
           C01 StatelyRice (DOTA2)
           C06 KingdomDerps
           A09 SHIRO I
           N03 Hina
           G11 TheExorcist
           G03 Sanahi
           D09 Vili
           A10 RespectTM
           N05 VampireKitteh Mama
           N07 proofox
           C13 Arcanum
           A07 Marynchan
           C05 F.A.P! (everyone)
           A01 skystalker
           K01 Semashke
           C02 BrokenWings
           A11 Devema
           N06 Mona
           C15 Noproblem
           N01 Ray
           C07 StatelyRice (MarilynManson)
           N02 Baka
           D08 SeoulMates
           G06 Medutis
           G07 Renata
           D10 Dee
           A06 KuroiTsubasa (kirčiuojama [kuro'itsubasa'])
           C03 Date A LiveCosband
           C04 Diva-de-Kara
           D07 Yokan
           G01 Karina Ginkutė
           D02 V.I.P.
           K04 Dovahkiin (Katinas)

           II DALIS 14:30- 16:00
           D01 Kigurumi
           G10 hide
           C16 Potata
           G09 Nikoko
           D03 Ashya
           D04 KawaiiSisters
           G02 Moane
           K03 EGOIST
           K02 CircusQueen
           C17 UNINSTALL
           C09 Black&White
           S02 Andosmir
           S03 Kitty-x
           S04 Fix
           C11 Nazgûl
           S01 Miyabi
           S05 Sova
           S06 Valukard
           C12 Vocaloid
           D05 Lumos
           D09 Kristy
           S07 Temari Akasuna
           S08 EgLucy
           D06 ToMiu
           S09 Misaki-sama
           C08 Nandeyanen?!
           M01 Yume
           M02 Fela
           M03 Narya
           M04 Dulcinea
           M05 Vaigre
           M06 Cere
           M07 Visual Aya
           M08 Mancoin
           M09 GiedriusOnline


           Gali būti nežymūs pakeitimai
           Paskutinis pakeitimas nuo Wishmaster; 2013-09-12, 19:12.
           Of all the things I've lost - I miss my mind the most
           All bannanas in the world - unite!!!

           Comment

           Working...