nowJapan 2012 menų konkursų nugalėtojai

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • spacefox
    B-J Inc.

    • 2006 05 14
    • 77

    nowJapan 2012 menų konkursų nugalėtojai

    Sveiki!

    "nowJapan'12" komanda dėkoja visiems konkursuose dalyvavusiems menininkams. Noriu pristatyti konkursų laimėtojus tiems, kad negalėjo sudalyvauti festivalyje n.n

    FANART konkurso nugalėtojai:

    1 vieta
    Dovydas Širvinskas "Cerinia's hope".Krystal iš "Starfox" žaidimo.

    Spoileris:


    2 vieta
    Julijana Zavjalova. Mugen, Fuu ir Jin iš "Samurai Champloo".

    Spoileris:



    3 vieta
    Marija Cerviakova "Beyond limits". Gon, Killua, Leorio, Kurapika, Hisoka iš "Hunter x Hunter".

    Spoileris:


    MANGA konkurso nugalėtojai:


    1 vieta
    Asta Perminaitė "Viena kryptis".

    Spoileris:



    2 vieta
    Ieva Šaučiūnaitė "Shatter".

    Spoileris:


    3 vieta
    Augustinas Laibys "Sweet Caramel".

    Spoileris:


    ORIGINAL CHARACTER konkurso nugalėtojai:


    1vieta
    Aušra Armanavičiūtė "Kooria".

    Spoileris:


    2 vieta
    Augustinas Laibys "The great lord of blood".

    Spoileris:



    3 vieta
    Rūta Stankevičiūtė"Elizabeth Avis".

    Spoileris:



    PAPERCHILD konkurso nugalėtojai:

    1 vieta
    Julija Ivanova "A Pain In The Butt Of Having The Pasta-Hair".

    Spoileris:


    2 vieta
    Monika Zvėgaitė. Winry Rockbell iš Fullmetal Alchemist.

    Spoileris:


    3 vieta
    Dorotėja Noreikaitė. Viserys Targaryen ir Daenerys Targaryen (iš serialo Game of Thrones).

    Spoileris:



    Konkursų darbus vertino:
    • Irma Balakauskaitė (Kvalifiuota grafikė. Lietuvos dailės sąjungos narė);
    • Audrius Kaminskas (www.komiksai.com idėjinis lyderis);
    • "Nosebleed studio" (Švedų mangakų studija).


    Truputis nuo manęs: Pirmiausia, labai gaila, kad penktasis cubecraft'o konkursas nesulaukė nei vieno darbelio. Tačiau, tikiuosi, kad festivalio metu geriau susipažinote su šiuo popierinių figūrėlių lankstymo menu n.n Vertinantys teisėjai buvo specialiai parinkti iš kuo skirtingesnių meninio supratimo sričių, siekiant darbus įvertinti kuo objektyviau. Darbai buvo vertinami tik pagal kriterijus iš anksto nurodytus paskelbtuose konkursų aprašymuose. Todėl vienodai svarbiai nugalėtojus lėmė ne tik jų darbų techniškumas, bet ir kūrybingumas. Tarp kai kurių kategorijų darbų vyko tokia arši kova, kad teko skaičiuoti šimtosiomis balo dalimis, norint išaiškinti tikruosius nugalėtojus. Todėl labai nenusiminkite jei šiais metais nelaimėjote. Taip pat gaila, kad kai kuriuos darbelius teko diskvalifikuoti dėl neatitikimo konkursų paskelbtoms taisyklėms. Dar kartą didelis ačiū visiems dalyvavusiems ir tikiuosi kitais metais jūs būsite dar kūrybingesni.


    Konkursinės mangos:

    Inga Dmitrijenko "Sfera"
    Dorotėja Noreikaitė "Othersiders"
    Asta Perminaitė "Viena Kryptis"
    Viktorija Burlakina (Viksi) ir Maria Razgute (Freeda_M) "Incredible M.S.F."
    Ieva Šaučiūnaitė "Shatter"
    Julijana Zavjalova "Dark Brother Owl-man"
    Ricardas Dovgialo "EGO BRAIN"
    Augustinas Laibys "Sweet Caramel"

    OC, Fanart ir Paperchild kategorijų darbai
    Paskutinis pakeitimas nuo spacefox; 2012-08-24, 09:13.
    IN DUCT TAPE I TRUST
  • Liadan
    Narys

    • 2012 04 24
    • 46

    #2
    Augustinas Laibys pažeidė konkurso taisykles ir idėjo seną darbą, jau publikuotą internete! http://mangalt.deviantart.com/galler...3582&offset=24

    Comment

    • Cere
      !אני כאן כדי הסלע הזה-


      • 2009 01 12
      • 547

      #3
      Augustinas Laibys pažeidė konkurso taisykles ir idėjo seną darbą, jau publikuotą internete!
      Tai ką, ant laužo jį dedam už tai, aš nesuprantu..?
      -.connection error


      Comment

      • .yu-yu
        _infanta;


        • 2009 03 11
        • 164

        #4
        .ačiū ^^ labai malonu, kad laimėjau (:
        .o dėl cubecraft'o, tai gal buvo sunkioka sugalvoti tokia trumpa istorija (bent jau aš labai norėjau dalyvauti, net buvau padariusi viską, tik kad buvo sunkumų sukurti kažką originalaus ir ne kvailo)

        .every me and every you
        .DON'TWATCHME

        Comment

        • Liadan
          Narys

          • 2012 04 24
          • 46

          #5
          Autorius Cere
          Tai ką, ant laužo jį dedam už tai, aš nesuprantu..?
          Tai tamstai nerūpi, kad taisyklės laužomos?

          Comment

          • Derogatory`
            Loki'd


            • 2007 10 06
            • 350

            #6
            Autorius Cere
            Tai ką, ant laužo jį dedam už tai, aš nesuprantu..?
            Labai jau neobjektyvus pareiškimas. Argi žmonės turi teisę laužyti taisykles ir dar laimėti? Be to, tokių dalykų aiškinimasis eina kaip investicija į ateitį, kad kitais metais tokių dalykų renginyje nebūtų. Visi turime vienodas teises, vienodos taisykles ir mus visus varžo, sakyčiau.

            Comment

            • Cere
              !אני כאן כדי הסלע הזה-


              • 2009 01 12
              • 547

              #7
              Na aš juokavau dėl laužo (neįsižeiskit, kas to nesuprato), bet tiesa sakant aš irgi esu prieš naudojimą jau paskelbtų darbų arba bandymą prastumti senus gerus darbus. Bet kas jau padaryta yra padaryta ir manau šiam dalyviui reikėtų nemažo moralo iš organizatorių/meno alėjos koordinatorių (ar iš tų, kurie yra atsakingi už tokius reikalus, w/e) pusės.
              Bijau, kad dar nebūtų toks dalykas, kad ateity kiti dalyviai norės prastumti senus darbus.. Bet čia jau kaip dalyvių sąžinė.. ir tikiuosi dauguma nenorės meluot ir cheatinti kaip dabar įvyko.
              -.connection error


              Comment

              • Liadan
                Narys

                • 2012 04 24
                • 46

                #8
                Autorius Cere
                Na aš juokavau dėl laužo (neįsižeiskit, kas to nesuprato), bet tiesa sakant aš irgi esu prieš naudojimą jau paskelbtų darbų arba bandymą prastumti senus gerus darbus. Bet kas jau padaryta yra padaryta ir manau šiam dalyviui reikėtų nemažo moralo iš organizatorių/meno alėjos koordinatorių (ar iš tų, kurie yra atsakingi už tokius reikalus, w/e) pusės.
                Bijau, kad dar nebūtų toks dalykas, kad ateity kiti dalyviai norės prastumti senus darbus.. Bet čia jau kaip dalyvių sąžinė.. ir tikiuosi dauguma nenorės meluot ir cheatinti kaip dabar įvyko.
                Būtent todėl ir reikia apie tai viešai kalbėti, kad žmonės žinotų, jog tokie dalykai yra pastebimi ir tikrai nesunkiai atsekami. Aš suprantu, ką turi omeny, bet jis jau antrus metus iš eilės "praslydo", reiškia moralo jokio negavo. We must raise awareness, taip sakant.

                Comment

                • Cere
                  !אני כאן כדי הסלע הזה-


                  • 2009 01 12
                  • 547

                  #9
                  Autorius Liadan
                  bet jis jau antrus metus iš eilės "praslydo"
                  o_O o va šito tikrai nežinojau.. Tikiuosi spacefox atsižvelgs į tai ir praneš tinkamiems žmonėms ir išspręs šį reikalą
                  -.connection error


                  Comment

                  • .yu-yu
                    _infanta;


                    • 2009 03 11
                    • 164

                    #10
                    .o kodėl negali dalyvauti darbai, kurie jau buvo parodyti kur nors (facebook, da ir pan.), bet nedalyvavo jokiam konkurse? gal net didžiausia dalys šių darbų nebuvo sukurti specialei nJ'12, bet autoriai juos niekur ir neskelbė.

                    .every me and every you
                    .DON'TWATCHME

                    Comment

                    • spacefox
                      B-J Inc.

                      • 2006 05 14
                      • 77

                      #11
                      Nenoriu palaikyti niekieno pusės ir išlikti kiek įmanoma objektyvi, bet tas darbas nėra toks jau ir senas (bent jau iš įdėjimo datos sprendžiant). Bet pažadu, kitais metais į tokius dalykus bus atsižvelgiama itin griežtai V.V
                      IN DUCT TAPE I TRUST

                      Comment

                      • Dark-Tarou
                        I'm a woman on a mission


                        • 2008 07 14
                        • 486

                        #12
                        I do not want to be rude, bet jūs žinote kodėl priimame neskelbtas mangas? Nes šių konkursų idėja yra tame, jog darbus kuriate BŪTENT ŠIAM KONKURSUI, o ne ištraukiate iš bet kur ir 'oi, va, sudalyvausiu'.

                        Jūs galite konkursui ruoštis ir iš anksto aišku, bet nejaugi sunku palaukti konkurso pabaigos arba išvis, laikotarpio kai bus paskelbtas konkursas (jeigu pvz pakeisim taisykles). But that's not the point! Galima prikurt daug konkursų variacijų ir jas ginčyt, BET JEIGU PASKELBTOS TEISYKLĖS JŲ REIKIA LAIKYTIS, nes prasidės tuoj praleidimų šou, ir ten užmerkiam akis ir čia bišk nukopinta, bet nieko tokio...

                        Nesakau, kad teisyklės tobulos ir, kad jų ateity nekoreguosim, bet c'mon...

                        Any who, jeigu yra kokių konkursinių pageidavimų, tai galite rašyte čia, galim padiskutuot, gal išties yra dalykų kuriuos galima patobulint etc. Nes šiais metais atsiųstų darbų kiekis mane labai nustebino. Aš suprantu, kad visad būna nusivylusių teisėjavimu (na aš irgi dažnai nesutinku su teisėjų sprendimais), bet bijau, kad kitais metais išvis nebūtų dalyvių. Tesiėjų paieška irgi lieka labai svarbus klausimas ir tikiuosi kitais metais mes turėsime daugiau teisėjų, kad nustatytumėm kuo objektyvesnę nuomonę.

                        Mano dar pasiūlymas būtų padaryti teisėjavimo balus matomus visiems. Visai nebūtina skelbti koks teisėjas kiek balų kam suteikė, bet vidutinį teisėjų balą, tada žmonės bent galės žinot kas buvo iš jų tikėtąsi.

                        Aš asmeniškai esu nusivylusi fanarto konkurso rezultatais ir iš techninės ir kūrybinės pusės. But that's only my opinion.
                        /// http://dark-tarou.mybrute.com

                        Comment

                        • Kaparelis
                          Bulves irgi zmones!
                          • 2011 07 13
                          • 6

                          #13
                          Atsiprašau, bet taip negalima...

                          Aha mane labai erzina, kai nepaisoma taisyklių

                          Jei būtų galima dėti senus darbus, tai ogogo koks pasirinkimas XD Galima išsirinkti geriausia iš visų savo darbų...O tai savo Koorija sedėjau iki nakties pabaiginėjau paskutinę minutę, kai kiti atsipūtę senus darbus pridavinėja... SAŽININGUMO VIRŠŪNĖ

                          Taip menas labai slidus reikalas, todėl visada visi ginčyjasi dėl žiuri teisingumo, bet, kai nepaisoma taisyklių tai tikrai nesąžininga. Net kažkaip liūdna

                          Aišku pats žmogus gal ir nespecialiai buvo taisyklių nepaisalius, bet žiuri turėtų domėtis... O šeip žmogutis turėtų gauti kažkokią nuobaudą už taisyklių laužymą, nes per jį kiti nelaimėjo

                          Comment

                          • arna
                            emptiness

                            • 2006 06 20
                            • 1069

                            #14
                            Autorius Cere
                            Na aš juokavau dėl laužo (neįsižeiskit, kas to nesuprato), bet tiesa sakant aš irgi esu prieš naudojimą jau paskelbtų darbų arba bandymą prastumti senus gerus darbus. Bet kas jau padaryta yra padaryta ir manau šiam dalyviui reikėtų nemažo moralo iš organizatorių/meno alėjos koordinatorių (ar iš tų, kurie yra atsakingi už tokius reikalus, w/e) pusės.
                            Bijau, kad dar nebūtų toks dalykas, kad ateity kiti dalyviai norės prastumti senus darbus.. Bet čia jau kaip dalyvių sąžinė.. ir tikiuosi dauguma nenorės meluot ir cheatinti kaip dabar įvyko.
                            Tokius ir panašius dalykus galima labai paprastai išspręsti Olimpiniu principu: ten jei prizininkas pagautas su dopingu (ar jį nustačius po n laiko) - tai iš to sportininko atimami to meto laimėjimai ir jis dikvalifikuojamas kažkuriam tai laikui. Tad jei "NJ" organizatoriai norės, jie galės apsidrausti panašiai (laimėjimų atėmimas ir diskvalifikavimas) nuo įvairių nemalonių galimų sukčiavimo variantų.

                            Comment

                            • Sasumika
                              Naujokas
                              • 2012 08 22
                              • 7

                              #15
                              Okeeey, kadangi dalyvavau konkursuose turiu ir aš turiu ką pasakyti.
                              Hm, visų pirma cube craft. Nežinau, nenoriu čia per daug piktintis, bet c'mon...Cubecraft? Ir dar yonkoma? Jie tiesiog... Nė joks cubecraftas nėra išvaizdus. Jį padarai, GAL nufotkini ir pasistatai. Nors cubecraft tarkim kažkuo panašus į paperchild, bet nu... Darant yonkoma, tai visgi komiksas, nors ir 4 dalių, bet reikalauja emocijų veikėjų veiduose. Sakykit, kiek cubecraftų tam reiktų pridaryti(surasti), iškirpti, suklijuoti ir pan.? Vien pradėjus galvoti supranti, kad tiesiog absurdas. Aš net renginy nenorėjau prie to cubecrafto liestis, tiesiog manau per mažai žmonių supranta ir mėgsta tai. Jei kas ten nuolat sedėjo ir karpė tuos cubikus, manau vien todėl, kad rado savo mėgiamą personažą, o šiaip namie rašalo gaila, o ir šiaip, pakarpyt gal norėjo, o svarbiausia - IT'S FREE.
                              Paperchild. Ok, dėl šito jau putojaus atsiliepimuose apie NJ. Pati šiame konkurse laimėjau antrą vietą su Winry, ačiū už įvertinimą!
                              *
                              Aš nė nežinau kaip čia viską parašyti, kad mano žodžiai nebūtų neteisingai interpretuoti. Pirmosios vietos nugalėtoja. PS all the way! Panaudotas bokeh (burbuliukai) efetktas, pakeista spalvų gama. IDĖJA ir pati nuotrauka nuostabi! Bet rimtai, ne kvailiai esam, visi žino ką gali PS padaryti. Nors anuose atsiliepimuose pati autorė atrašė ir teisinosi, kad nuotrauka tokia gavosi (tipo kažkokio atspalvio dėl fotoaparato) ir buvo panaudota vos porą efektų. Nu gerai, o dabar pabandykit tą makaronų mergelę įsivaizduoti mėlyname ar žaliame atspalvyje. Teip, idėja išliktų puiki, bet "nuotaika" keičiasi. Kame aš ir matau nesąžiningumą. Studijuoju tam tikrą dalyką ir ŽINAU kokios spalvos kokį poveikį daro žmogaus psichikai. There is a REASON, why she chose warm and not cold colours. Taip pat buvo pasakyti tokie žodžiai "kad naudot negalima nebuvo parašyta". Tas tiesa, ne akla esu, MAČIAU kas buvo parašyta. Todėl siūlau, kitą kartą nurodykit, kaip ir kiek nuotraukas galima readaguoti. k? Senosiose taisyklėse bent buvo parašyta, kas leidžiama, kiokios korekcijos ir pan. Rami galva.
                              *
                              Dar kitas reikalas dėl kurio aš keletą metų nematau lygybės. Apie tai irgi jau rašiau aname poste prie NJ. Bet manau digital art ir traditional art pagaliau turėtų būti atskirti. Suprantu, LABAI sunku nepadaryti makalynės ir netvarkos, ir dar kad visi liktų patenkinti. Pati piešiu abiem būdais, nors dažniausiai renkuosi traditional. Net nežinau ką čia reikėtų sugalvoti... Gal atskiros konkursų kategorijos? Tiesiog išmušo iš vėžių sužinojus, kad darbus vertinate visus be išimties per kompiuterių ekranus. Nu nu...Tradiciniai darbai neatrodo gerai ekrane (skanuoti ar fotografuoti), o digital atrodo prastai spausdinti.. Tiesiog, WHAt? Kam tada prašote darbus siųsti taip anksti, jei nevertinat "the real deal"? Yra kaip yra, privalote pripažinti, kad piešiantys kompiuteriu TURI privalumų ir pranašumų. Nu neužsidenkit akių...
                              Tradiciškai piešiant turi būti itin atidus, nesugadinti popieriaus, NES TURI TIK VIENĄ ŠANSĄ, turi laukti kol dažai nudžius ar apskritai neištepti spalvotomis rankomis ir pieštukais, neaptaškyti, nesulankstyti popieriaus ir pan. Baigus piešinį jei sumąstysi pakeisti akių ar plaukų spalvą, TO NEBEPADARYSI, there is no freakin' "edit-undo" in real life! Su manga ir tekstu tas pats, rašai ranka, o klaidų pasitaiko, kad ir kieeeek kartų būtum tikrinęs prieš ryškinant raides. O kompiuteryje daryk ką nori ir kada nori, svarbu pasidaryti layerius, o tada jau varinėk pirmyn atgal, patempk, pastumk, pridėk, nuimk ir perdaryk nors ir viską iš naujo kitom spalvom, kita nuotaika.
                              TAIP, abu variantai reikalauja pastangų, laiko ir kantrybės, abu atrodo puikiai, vienas ant popieriaus, kitas ekrane...SOMETHING must be done.
                              ***
                              Dėl taisyklių pažeidimo. Žinoma, tvarka ir teisybė turi būti. Autorius, laimėjęs su JAU publikuota manga yra baisus taisyklių pažeidimas ir didelė nepagarba teisėjams, bei dalyviams. Visi liko kvailio vietoje, sakyčiau labai nemaloni situacija. Arna, tu nenusišnekėk dėl prizų atėmimo... Logiška tai gali būti tik iš vienos pusės - jei laimėtojas neatsėmė prizo vietoje ir jei dar nebuvo išsiųstas paštu, TADA teisėjai gali laimėtojui to prizo neįteikti. O dėl diskvalifikacijos ar kokio tai draudimo dalyvauti kitais metais.. Net nežinau, slidus reikalas. Galima darbus išsiųsti prisidengus kitu asmeniu, pvz. užregistruoti draugo vardu ir pan, žodžiu, išlikti anonimiškam ne taip jau ir sunku. O kaip jūs susekėt šitą reikalą aš stebiuosi.. Atsitiktinumas tikrai, manau pats autorius tikrai nesitikėjo būti susektas. Vertintojams gautus darbus patikrinti jie originalūs ar ne labai sunku, sakyčiau net neįmanoma. Šiuo atvėju manau lieka tikėtis iš dalyvių sąžiningumo ir tiek.

                              Comment

                              Working...