Nakvynė atvykusiems KOI Cosplay :3. Paieškos ir pasiūlymai

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • riyo
    Čefyro Katilas

    • 2008 08 01
    • 127

    Nakvynė atvykusiems KOI Cosplay :3. Paieškos ir pasiūlymai

    Liko 6 dienos iki KOI Cosplay :3. Daug kas atvažiuoja iš kitų Lietuvos miestų, ir neretam iškilo problema su nakvyne.

    Esame įsitikinę, jog Anime tauta - labai svetinga. Tad jei tik turite galimybę nakvynei priimti kokį animietį iš svetur, praneškite apie tai šioje temoje.

    Apie paieškas ir pasiūlymus nakvynei laisva forma skelbkite čia.

    Pvz:

    Esu vilnietis, gyvenu Žirmūnuose, nakvynei priimčiau iki dviejų žmonių, pažadu sofą miegojimui (telpa du). Turėkite miegmaišį. Ryte pavaišinčiau arbata ir sausainiais. Prioritetas teikiamas GITS veikėjams Kontaktuojam paštu segrio at cosplay.lt


    Arba:

    Esu laike pasiklydęs InuYasha. Reikia nakvynės po KOI Cosplay :3. Išsinešdinčiau anksti ryte, kadangi traukinys 10am. Prašyčiau pasitikti stotyje ir iki jos palydėti. Atsidėkodamas atvešiu naminio pyrago. Beje, į renginį važiuosiu iš Irkutsko pusės, gal kas kartu? Lauksiu PM.

    Smagiai skambės, kai draugams galėsit skelt:
    - Pas mane nakvojo Sangokas.
    - Ką, tikras?
    - Na taip, savo plaukais visą lovą susmaigstė. Tie sajanai...


    Geranoriškumas atperka pats save.
    Keep rockin'
    "Too much sanity may be madness! But maddest of all is to see life as it is and not as it should be." (Miguel de Cervantez)
  • IbuDreamer
    ラブラブアッタク o(>__<)o

    • 2009 02 16
    • 69

    #2
    Esu vilniete, bet, deja, namai mazi xD.

    Bet turiu kita pasiulyma priesais mano namus yra wadinamasis HOSTEL'is. Kaina parashyta 9,90 euro, tai mazdaug 35 Lt nakvyne. Sis HOSTELI'is netoli stoties, be to ash galeciau pasistikti, nuvesti, islydeti..ir shiaip pasirupinti .
    Taip pat kam patogiau yra dar vienas toks pats HOSTEL'is prie pat stoties tik jis brangesnis t.y. apie 13,99 euro (apie 50 Lt).


    Taigi kreipkites rasydami man privacia, arba el.pastu ellacafe@gmail.com

    Comment

    • Doommuks
      Rašo

      • 2009 02 22
      • 157

      #3
      1
      Paskutinis pakeitimas nuo Doommuks; 2009-04-01, 07:34.

      Blogging like a moron

      Comment

      Working...