nowJapan'17

Collapse
X
 
 • Laikas
 • Rodyti
Clear All
new posts
 • riyo
  Čefyro Katilas

  • 2008 08 01
  • 127

  nowJapan'17


  <> ◔ ⌣ ◔ <> ◕ ⌣ ◕ <> ◔ ⌣ ◔ <> ◕ ⌣ ◕ <> ◔ ⌣ ◔ <>

  Konnichiwa!

  Susitinkame 9-ąjį kartą didžiausiame Baltijos šalyse Japonijos kultūros festivalyje! Netikėtos kultūros festivalis „nowJapan“ buria visus drauge nuvykti į Japoniją. Rugsėjo 9-10 dienomis Litexpo rūmuose visomis spalvomis skleisis Tekančios saulės šalies kultūra.

  Festivalis pristato Japoniją tokia, kokia ji yra šiandien: tradicijų, modernumo ir spalvingų pramogų sintezė. Tad tarp gausybės pasirodymų, kūrybinių dirbtuvių, pranešimų, konkursų, ekspo stendų, parodų, filmų ir animacijos seansų, kiekvienas atras savo kelią į Japoniją. Į festivalį atvykstantys Japonijos menininkai pristatys tai, kas aktualiausia ir labiausiai mėgstama šiuo metu Japonijos didmiesčiuose: nuo animacijos iki gaivios Japonijos gatvės madų kolekcijos. Pranešimų metu kūrėjai dalinsis įžvalgomis, ką reiškia būti kūrėju Japonijoje, kokia to kaina visuomenėje ir koks yra Japonijos kūrybinis klimatas.

  Kawaii! Auganti šeimų erdvė Yoyogi talpins dar daugiau kūrybinių dirbtuvių, kuriose turėsite progą pasigaminti tikrus japoniškus suvenyrus sau. O speciali jauniesiems skirta scenos meno programa leis tėveliams atsipūsti ir pasimėgauti Japonija patiems.

  Sugoi! Pramogų erdvė Akihabara kviečia pasinerti į mangą bei anime pasaulius, išbandyti technologinius gadžetus, kompiuterinius žaidimus, virtualios realybės inovacijas.

  Oishii! Ar jau užuodžiat japonišką maistą? Šiai daliai šįmet skirsime papildomą dėmesį, idant kiekvienas svečias atsikąstų Japonijos tiesiogine to žodžio prasme.

  Kakkoi! Bene spalvingiausia festivalio dalis - tarptautinis Cosplay konkursas. (Cosplay (žodžių costume and play junginys) - reiškinys, kuomet renginio dalyviai persirengia filmų, videožaidimų, komiksų ir kt. herojais). Stebėsime spalvotą Cosplay dalyvių bendruomenę ir geriausių kostiumų konkursus, matysime populiarių žaidimų, japonų daininkų, atlikėjų bei šokėjų pasirodymus.

  Dvi įspūdingos dienos menų, vaizdų, garsų ir skonių, skirtos patenkinti visas jusles. Ateik, pamatyk, patirk, pamilk!

  Daugiau informacijos https://www.facebook.com/events/295654120901409/
  "Too much sanity may be madness! But maddest of all is to see life as it is and not as it should be." (Miguel de Cervantez)
 • Viktoras
  Rimtas forumo narys


  • 2008 03 17
  • 190

  #2
  Dėkui už info. Būtinai būsiu (su LitLug kompanija), pats statau lego burlaivį, liko tik apipavidalinimas, užsukit, pasižiūrėkit.

  Comment

  • Viktoras
   Rimtas forumo narys


   • 2008 03 17
   • 190

   #3
   Tiesa, kaip ten su renginio pristatymu? Su kuo mes ta pernai po renginio diskutavom? Dai-Katana? Aš dalį laiko skirsiu Lego stendui, dalį laiko vaikštinėsiu pats, fotkinsiu, stebėsiu, bet kažkiek laiko galima skirti interviu/filmavimui; aš siūlausi į support rolę.

   Comment

   • titanai
    Lietuviškoji anime svaja

    • 2012 11 14
    • 121

    #4
    8 Eurai už bilietą. Nope, nope, nope.
    Šiaip ar taip, dabartinis muzikos spektaklis, kuris yra nJ, yra iš viso per daug nutolęs nuo anime, kad būtų vertas užkietėjusio otako ir anime drymerio dėmesio... O aš ir nebūsiu Vilniuj rugsėjo 9-10 dienom.
    Bet sėkmės. Jums jos prireiks.

    Comment

    • Viktoras
     Rimtas forumo narys


     • 2008 03 17
     • 190

     #5
     Na kaip, kas dar buvot? Palyginti neblogai, žmonių atrodo buvo nemažai, veiklos įvairios, nemažai. Kas labai trukdė, tai prasta akustika pagrindinėje salėje - kai prasidėdavo "diskusijos", nieko neidavo suprasti, ir tonas kalbėjimo budavo apyligis, kažkaip sunkiai traukdavo dėmesį.

     Comment

     • Miglaja
      Cute potato ~


      • 2007 12 16
      • 560

      #6
      Autorius Viktoras
      Na kaip, kas dar buvot? Palyginti neblogai, žmonių atrodo buvo nemažai, veiklos įvairios, nemažai. Kas labai trukdė, tai prasta akustika pagrindinėje salėje - kai prasidėdavo "diskusijos", nieko neidavo suprasti, ir tonas kalbėjimo budavo apyligis, kažkaip sunkiai traukdavo dėmesį.
      Taip jau šypsosi fortūna, kad trečią kartą laimiu bilietus į NJ.Tai ten nukeliauti išeina vis kas pora metų.

      + Cosplay

      Asmeniškai įdomiausia ir smagiausia NowJapan dalis išlieka cosplay konkursas. Buvo keletas pasirodymų, kurie pakaitino tiek merginų, tiek vaikinų kraują. Bet ar man taip tik atrodo, ar ant scenos vis rečiau lipa įdomūs cosplayeriai ? Na taip, yra etatiniai (Eglucy, Vampire Kitteh ir dar keli), kurie jau seniai peržengė pradedančiųjų ribą. Bet šiais metais tas kostiumų/pasirodymų kokybės skirtumas buvo toks ryškus ant scenos. Atrodė, kad pusė normalių cosplayerių šiais metais išvis nelipo ant scenos, o tik pasivaikščiojo renginy su savo fancy kostiumu. Ir dar - iš kur priviso šitiek daug užsieniečių, kurie čia atvarė pasirodyt ?

      - Maistas

      Sushi skanūs ir nebrangūs, bet kai pirmą dieną vos po poros valandų nuo atidarymo pakabinama lentelė "Sold Out", pasidaro truputį pikta, kaip galima neapskaičiuoti kiekių, kai į renginį atvažiuojama ne pirmą kartą. Šiuo atveju lieka tik 2 maisto spotai, kuriuose reik laukt po pusvalandį ar dar ilgiau (nekalbu apie tą saldumynų su ledais žuvyje vietą, nes ten išvis kosminės eilės). Dar labai liūdžiu, kad nebebuvo Animeshopo side project "Kuroneko", kurie prekiauja visokiais Azijietiškais užkandžiais, makaronais, traškučiais.....

      + - Atributika

      Kaip supratau lenkai užkariavo NJ ir savo identiškus prekystalius išsistatė tiek pirmam, tiek antram aukšte. Kainos lyg ir baisiai nesikandžioja, bet pvz Dreamerlink su savo anime figūrėlių kainom tai persistengė (22 - 50eur, whaaat).

      - Veiklos

      Tai turėtų būti stipriausia festivalio grandis, realybė kitokia. Tebuvo vienintelis stalo žaidimas GO (o kur žadėtas Hobbyshop su savo visais žaidimais ?). Japoko konstruktorių staliukai visad užimti, taip pat kaip ir Litlug. Buvo keletas staliukų, kur išvis nesupratau kas ten turi vykti, nes žmonės tiesiog sėdi su bukletais ir žiūri į praeivius. Buvo virtual reality, bet taip įspausti tarp kitų stalų, kad kartais jų net nepastebėdavai. O juk yra visokių naujų priemonių, kurių pademonstruoti/išbandyti būtų galima ne vieną, o bent kelias...Ok, buvo Mind Zone su mangom, komiksais ir konsolėm, kurių kampas gal ir turėjo didžiausią pasisekimą. Nors ir negavau pažaisti, bet bent jau galėjau pavėpsoti į kovų turnyrus ir parėkaut su kitais. Menų alėjoj lyg ir buvo kažkokios dirbtuvės, bet viskas buvo taip nemeniškai sterilu, kad net nejauku ten koją įžengti. Žmogui, kuris atėjo be didelės chebros NJ nėra ką veikti, nebent desperatiškai laukti cosplay konkurso pradžios....Aišku, tokiems žmonėms lieka kita išeitis - kino salė su paskaitom, BET....čia pasirodo dar vienas minusas.

      - Paskaitos

      Didžioji dalis paskaitų turėjo būt įdomi tik cosplayeriams. Man buvo absoliučiai neaktualu, kas kiek laiko užtrunka fotosesijose ir kaip gamina šarvus (ypač kai superstars cosplayeriai vos pralemena angliškai žodžius). Vienintelė įdomi paskaita į kurią papuoliau iš neturėjimo ką veikti, tai kai mergina pasakojo įspūdžius iš Japonijos. Girdėjau jau milijoną kartų tokias paskaitas, bet tai buvo įdomu vien dėl to, kad pranešėja buvo atsipalaidavus, nebijojo juokauti. Visos kitos paskaitos tokios neapibrėžtos, abstrakčios, kad net jei paskaitai programos bukletą - negali suprasti apie ką bus tiksliau paskaita. Trūksta konkretumo, pvz. "Japonijos etimologija". Nu ir ką tu per tas 20-30min pristatysi auditorijai ? Visko po truputį, bet tuo pačiu ir nieko.

      Žodžiu, esu nusivylus. Nėra tobulėjimo. Kaip buvo prieš 5 metus, taip ir liko viskas stovėti vietoje. Nesakau, kad buvo viskas blogai, tačiau jei būčiau ėjus be kelių draugų - ten mirčiau iš nuobodulio.
      Anime & Manga// Knygos // Muzika // Filmai

      Comment

      Working...