AnimeWeekend Winter/Spring'14

Collapse
X
 
 • Laikas
 • Rodyti
Clear All
new posts
 • AnimeWeekend
  Naujokas
  • 2013 11 19
  • 21

  AnimeWeekend Winter/Spring'14  “Anime weekend Winter/Spring’14„
  Festivalis startuoja kovo 7-9 dienomis VU TFAI Planetariume (Konstitucijos pr.12A) . Jeigu domitės Japonijos moderniąja tradicine kultūra, o galbūt Anime ar apie tai norėtumėte sužinoti daugiau? Kviečiame apsilankyti „Anime weekend Winter/Spring‘14“!

  Renginio metu siūloma susipažinti su Japonijos kultūra įvairių pasirodymų ir paskaitų metu: aikido - aikikai pasirodymai, nindzitsu pasirodymas, kimono paskaita su vizualiu pasirodymu, japonų paskaitos, japoniško šokio pasirodymas ir t.t. Festivalio metu galėsite dalintis idėjomis, nuomonėmis, asmenine ir pažintine patirtimi, puikia nuotaika bei praleisti laiką bendraminčių rate. Vyks įvairūs konkursai ir užsiėmimai tokie kaip: konsolių turnyrai, protų mūšiai Anime tematika, įvairūs stalo žaidimai ir t.t. kurių metu susipažinsite su naujais žmonėmis.

  Šiuo renginiu siekiama supažindinti jaunimą su Japonijos kultūra ir Anime. Taip pat skatiname jaunimą bendrauti be žalingų įpročių, dalintis mintimis, užsiimti įdomia veikla bei tuo pat metu išplėsti savo žinias edukacinėse paskaitose. Festivalio dalyviai yra skatinami parodyti savo talentus šokio, dainavimo, piešimo srityse, taip pat yra kviečiami užsiregstruoti “cosplay” pasirodyme.
  Festivalio metu vykstantys renginiai bus išskirstyti į dviejų dienų ir naktų laikotarpį. Renginiai prasidės kovo 7 dienos vakare ir pasibaigs 9 dieną 15h. Dienos metu vyks minėtieji renginiai, o naktį bus daromos Anime peržiūros. Nesijaudinkite poilsiui taip pat bus skirta laiko, po pirmosios ir antrosios naktų rytais turėsite galimybę pailsėti.

  Programa trumpai

  Pirmą kartą net dvi naktinės anime peržiūras su anime filmų klubu. Pirmoji diena (šeštadienis) skirta edukaciniai ir Japonijos pažinimui, visą dieną Japonų paskaitos, ir bendravimas įvairiomis temomis. Kimono paskaita, bei japoniško šokio paskaitą kurią ves Japonijos agentūros "Yukari" atstovai. Net dviejų kovos menų pasirodymai Aikido (Aikido akikai asociacija sūkurys), Ninjutsu pasirodymas (Asia Group Ninjutsu Lithuania). Bei dieną vyksiantis Anime piešimo dirbtuvės su Japonų kultūros namų atstovais.

  Daugiau informacijos rasite mūsų puslapyje arba Facebook event ... Iki susitikimo renginyje

  Facebook fanų puslapis
  http://www.facebook.com/AnimeWeekend.Lt
  Facebook Event
  http://www.facebook.com/events/188830644645509/
  Cosplay
  jau pradėta išankstinė registracija, cosplay taisykles rasite čia >> http://animeweekend.lt/cosplay%20taisykl%C4%97s
  registracija į cosplay el. paštu: cosplay@animeweekend.lt

  Bilietus platina bilietai.lt
  Nuoroda puslapyje: http://www.bilietai.lt/lt/event/19583

  Turite klausimų dėl renginio? kreipkitės el. paštu: info@animeweekend.lt arba mob. tel. 867173362 (skambučiai tik dienos metu)
  Paskutinis pakeitimas nuo AnimeWeekend; 2014-02-27, 00:22.
Working...