"Final Fantasy anniversary party" Vilniuje

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • yuujin
    Final Fantasy games RULEZ

    • 2009 03 01
    • 83

    "Final Fantasy anniversary party" Vilniuje


    Vienas pirmųjų/retųjų Final Fantasy serijos žaidimų mėgėjų meet'as Lietuvoje!
    Kaip žinia 2007m suėjo lygiai 20 metų "Final Fantasy" žaidimų serijai,
    na bet šį jubiliejų niekada nevėlu švęsti!
    Balandžio 4d. 16 val.
    "Ragainė", Užupio 2.


    Dėmesio! Ieškom labiausiai užkietėjųsių Final Fantasy fanų!
    Kadangi vyksmo vieta gali sutalpinti tik iki 30 žmonių - susidomėję ir laikantys save tikru Final Fantasy fanu, kuo greičiau registruokitės ir rašykite man PM arba e-mail'u finfanfan@yahoo.com

    PROGRAMA:
    • COSPLAY - apsirengti kokiu nors personažu iš FF žaidimų - būtina!
    • KARAOKE - pasikartok pagrindinių FF žaidimų dainų žodžius, parašyk e-mail, kokia dainą labiausiai norėtum atlikti
    • ALIAS - klausiat, kas čia dabar per išmįslas? Ogi tradicinio stalo žaidimo "Alias" final fantasy'iškas variantas (būtų neblogai, jei iš anksto pasidomėtumete originalaus žaidimo taisyklėmis). Įspėju, tiems, kurie sužaidę tik pora final fantasy dalių žaidimas pasirodys įpatingai sunkus.
    • ir dar daug visko: tortas, prizai, žaidimai, OST...
    DĖMESIO: visi FF fanart dailininkai - atsineškite savo darbų, surengsime parodą sau patiems ir dalyviams,o po to gal net išrinksime vakaro talentingiausiąjį dailininką!!!

    Dar viena dziugi naujiena - bus siek tiek merchandise (figureliu, pakabuku, zenkliuku, lipduku ir pan...)

    Renginys nemokamas
    daugiau informacijos: http://ffanniversary.blogspot.com/

    Tai nėra koks nors oficialus paminėjimas, tiesiog grupelė Final Fantasy fanų Lietuvoje nori paminėt šį jubiliejų ir pasidžiaugt kartu su kitais.
    Paskutinis pakeitimas nuo yuujin; 2009-04-02, 17:36. Priežastis: nauja informacija
    MANO MANGA:


    perziuretu anime list'as http://www.anime-planet.com/users/yuujin/anime/watched
  • Bagy
    Bagy-san

    • 2008 05 24
    • 289

    #2
    Kodel tik 30 zmoniu?
    Per mazai laiko pasiruost kostiuma, taigi cosplay as galiu pamirst.
    Bet ziauriai noriu dalyvaut.

    Comment

    • yuujin
      Final Fantasy games RULEZ

      • 2009 03 01
      • 83

      #3
      na deja tik 30 zmoniu todel, kad - vieta nediduke uztat renginys nemokamas
      uztat bus ir scenike karaokes dainuotojams, ir ekranas su video, ir siek tiek vaishiu, gerimu (o dar geriau bus, jei ir patys ko nors atsinestumet...)
      manau jei tikrai nori ateiti ir tikrai laikai save tikru FF fanu, tai kostiuma gal pavyks kaip nors per puse menesio pasisiut?...
      vietu dar yra
      MANO MANGA:


      perziuretu anime list'as http://www.anime-planet.com/users/yuujin/anime/watched

      Comment

      • Bardakas
        Žmogus Ne





        • 2005 09 22
        • 1462

        #4
        You people are crazy...
        Maybe on Earth, Maybe in the Future
        sigpic
        Kurokawa idėjinis lyderis
        Lėtai keičiu slaptažodžius

        Comment

        • sek0ne
          AnimeMinusFamHator




          • 2007 04 28
          • 1260

          #5
          indeed

          Comment

          • krapija
            Cadavariffic

            • 2008 03 08
            • 260

            #6
            pasikartokit karaokei FF 1 zodzius siaip jega butu sudalyvaut, bet ne toks ir uzkietejes skaitaus
            Sorry, but I don't plan on dying anytime soon.



            http://myanimelist.net/animelist/Dieucra

            http://www.last.fm/user/bombska

            Comment

            • FainaruFantaji
              Cyber Snake

              • 2007 04 28
              • 579

              #7
              Autorius Bardakas
              You people are crazy...
              No we're not.

              Šiaip ar taip gal būtų norinčių mane parlydėt iki traukinių stoties, jei atvykčiau?



              Working underground.

              Comment

              • yuujin
                Final Fantasy games RULEZ

                • 2009 03 01
                • 83

                #8
                Autorius FainaruFantaji

                Šiaip ar taip gal būtų norinčių mane parlydėt iki traukinių stoties, jei atvykčiau?
                Na manau pasitikti pr traukiniu stoties galime ^^ tik nepamirsk pm parasyt tiksliai kada atvaziuosi, kaip tave atpazint ir kurioj vietoj laukt ;p
                MANO MANGA:


                perziuretu anime list'as http://www.anime-planet.com/users/yuujin/anime/watched

                Comment

                • FainaruFantaji
                  Cyber Snake

                  • 2007 04 28
                  • 579

                  #9
                  Taip pat norejau paklausti ar dar kas nors is Kauno vyktu i si rengini?



                  Working underground.

                  Comment

                  • Mao
                    a.k.a. Lzq

                    • 2006 07 25
                    • 223

                    #10
                    cosplay - būtina?

                    Oh screw that
                    I, GARLAND, WILL KNOCK YOU ALL DOWN!

                    Comment

                    • yuujin
                      Final Fantasy games RULEZ

                      • 2009 03 01
                      • 83

                      #11
                      na reikia gi kazkaip sventiskai pasiruost ir pasipuost renginiui ^^
                      ir isivaizduok, kad dar nejaukiau jausies, kai visi bus kostiumuoti, o vienas ateisi be kad menkos kostiumo detales, taip tiesiog linksmiau, nemanai?
                      daug kas skundziasi, kad maza laiko kostiumo ga,mybai, bet juk dar beveik puse menesio liko!
                      Beje, jei jau susidomejai, tikrai nepraleisk progos apsilankyt
                      MANO MANGA:


                      perziuretu anime list'as http://www.anime-planet.com/users/yuujin/anime/watched

                      Comment

                      • Mao
                        a.k.a. Lzq

                        • 2006 07 25
                        • 223

                        #12
                        tai aišku būtų linksmiau, bet taaaaiiii jei būtų nebūtina, tai ne vienas ir būčiau -.- būtent FINAL FANTASY kostiumam pasigamint daaavg laiko reiktų (man), tai manau nepavyks T.T
                        I, GARLAND, WILL KNOCK YOU ALL DOWN!

                        Comment

                        • yuujin
                          Final Fantasy games RULEZ

                          • 2009 03 01
                          • 83

                          #13
                          nieko nera neimanoma

                          Autorius EdwardElric
                          bet taaaaiiii jei būtų nebūtina, tai ne vienas ir būčiau -.-
                          Tai kaip suprantu pats kaip ir su kostiumu atvarytum, bet tas kitas zmogus nori atvaryti be kostiumo?

                          hehehe, tai tada tas/ta be kostiumo bent jau karaokej sudalyvauja
                          MANO MANGA:


                          perziuretu anime list'as http://www.anime-planet.com/users/yuujin/anime/watched

                          Comment

                          • Intrigante

                            #14
                            Yra žmonių perfekcionistų, kurie užsidėję, tarkim, Lightning krepšelį, nelaiko to cosplay'umi. Todėl daug kas ir baidosi to, jog būtina cosplayint, jei nori dalyvaut šiame renginy. Dviejų savaičių net normaliam kostiumui sunkiai užtektų. o čia šnekam apie tai, ką gerbiam ir nenorim daryt pajuoka

                            Comment

                            • yuujin
                              Final Fantasy games RULEZ

                              • 2009 03 01
                              • 83

                              #15
                              Autorius Intrigante
                              o čia šnekam apie tai, ką gerbiam ir nenorim daryt pajuoka
                              Gerbiu toki poziuri apie Final Fantasy

                              bet..

                              1. as budama FF fane ir pamatydama organizuojama rengini FF tema, LABAI nudziugciau ir tiesiog uzsimusdama ten buciau ir dalyvauciau visur, kur tik imanoma
                              2. privalomas cosplay ir cosplay kostiumas tikrai nebutu kliutis man ten sudalyvauti.
                              3. 328 valandos pasiruost FF nepajuokiancio kostiumo manau yra mazai, bet uztektinai - t.y. tikrai imanoma.
                              4. Nenoredami cosplayinti jus kaip ir ignoruojate viena vakaro dali, o kadangi renginukas mini tai, tai yra labai labai negerai... cia ne 1000tinis renginys, kur virs 400 dalyviu kazka cosplayina.
                              5. As irgi perfekcioniste , tai noreciau kad visi norintys dalyvauti pasirupintu ir kokiais nors kostiumais

                              Kadangi vietu dar yra galiu pasakyt - dalyvaukit ir be kostiumu (tarkim ispudingai pasirodysite karaokej ar alias) - tik nepamirkit man parasyt pm ar email su tiksliu pasakymu ar dalyvausit, juk kuo daugiau tikru FF fanu vienoj vietoj tuo geriau, bet bent supraskit kodel parasiau "cosplay butinas"... Cia tarsi iskilmingas vakarelis, kur kvietime parasyta "apsirenkit Final Fantasiskai"
                              MANO MANGA:


                              perziuretu anime list'as http://www.anime-planet.com/users/yuujin/anime/watched

                              Comment

                              Working...