Girls Saurus DX

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Vienuolis
    Perverted Romanticist!?

    • 2007 05 01
    • 165

    Girls Saurus DX

    Girls Saurus DX

    Metai: 2003-2008
    Žanras:Shounen, Romance, Harem, Ecchi, Comedy
    Autorius:Kusunoki Kei
    Dalių skaičius:10 tomų
    Šakės jau trečias manga aprašymas per savaitę. Žmonės man kažkas negerai šis manga yra "Girls Saurus" tęsinys atsiprašau visų istorija yra ta pati tik Shingo Chiryuu šioje mangoje yra pirma kursis, o "Girls Saurus DX" antrakursis. Norėdami sužinot kaip viskas vyksta nuo pradžių patariu perskaityt "Girls Saurus".

    Siužetas:Shingo Chiryuu yra gana paprastas vaikinas išskyrus tai, kad jis bijo merginų ir mano kad jos visos yra žiaurus dinozaurai. O viskas buvo taip... Shingo karta atstūmė storulę kuri jam prisipažino meile (Haruka- Saurus) ir dėl to ji jį sudaužė kaip obuolį (prireikė krūvos siūlių)

    Deja jo bėdos ten nesibaigė....

    Norėdamas apsigint nuo "dinozaurų" jis užsirašė į bokso klubą kuris pilnas merginų ir visos jos "truputi" trenktos ....

    Ir deja visos merginos seka jį dėl savų priežasčių (tingiu vardint) o vargšas Shingo bėga kaip pakvaišiąs nuo jų ....

    Reziumė:tikrai linksma manga apie spiegianti ir bėganti vaikina nuo mergų (o ne atvirkščiai turėtu būt) negalėjau sustoti juoktis (aplinkiniai pamanė, kad pagaliau išprotėjau) duodu 9 balus už vargšo vaikino kanšias ir mano beprotiška juoką

    Parsisiuntimas Čia galite rast "Girls Saurus"ir"Girls Saurus DX". Dar vienas nuostabus "Solaris-SVU" projektas
    12
    5
    0%
    7
    4
    0%
    4
    3
    0%
    0
    2
    0%
    0
    1
    0%
    1
    >_< 500x130
  • Vienuolis
    Perverted Romanticist!?

    • 2007 05 01
    • 165

    #2
    Atsiprašau už neapsižiūrėjimą šis manga yra tęsinys ir tai tik neseniai pastebėjau
    >_< 500x130

    Comment

    • swx432u
      Naujokas
      • 2008 04 02
      • 2

      #3
      nzn man girl zaurus serijua ziauri komedija tiek ziaurios ironijos kad net ziauru

      Comment

      • Zx-Shade
        digital existence



        • 2009 03 14
        • 725

        #4
        Kas kada skaiciau is pradziu patiko, poto siknon pasiunciau tokia kvaila manga tas pats per ta pati zodziu ivertinimas 2/5

        Comment

        Working...