Boku no Chi de Yokereba

Collapse
X
 
 • Laikas
 • Rodyti
Clear All
new posts
 • Draconica

  Boku no Chi de Yokereba

  <img src="http://i.imgur.com/fDsuXko.jpg" align=left hspace=13 width=230height=333 ></img><hr/>
  Boku no Chi de Yokereba
  <hr/>


  Metai: 2012
  Žanrai: Romantika, berniukams.
  Istorijos autorius: Tsukiko
  Dailininkas: Tsukiko
  Apimtis: 1 - shot
  Tipas: Manga
  Anime - Planet MAL

  Skaityti internete: MangaFox

  Aprašymas: Ką daryti jei turi NEET polinkių, niekur nenori eiti ir nieko nenori daryti, o tėvai verčia pačiam užsidirbti duonai ir dešrai? Atsakymas atrodo paparastas - susirandi darbą. O jei esi vampyras? Tada viskas tampa šiek tiek sudėtingiau.

  <hr/>

  <hr/>Labai trumpa manga ir dar vienas, bei kitoks požiūris į mistinius vampyrus.
  Piešimas: Geras. Man patiko. Vietom gal kiek pasirodė persistengta, bet tai didelio skirtumo nesudaro, kai manga tokio ilgio. Matosi, kad su piešimu buvo pasistengta,
  Veikėjai: Pagrindinė veikėja be abejo yra vampyrė. Ir daug mes panašių vampyrų esame matę. Jie labai atitolsta nuo Bramo Stoukerio ir net nuo Anne Rice šablono. Tik ne visada tai būna gerai. Nežinau ar tokią veikėją svekinčiau su sėkme jei manga būtų ilgesnė, bet čia jos charakteris tiko. Kadangi mangoje tėra du veikėjai (na, beveik, bet kitų minėti neverta), apie antrąjam pasakysiu tiesiog riebų NE.
  Siužetas: Siužetas nusipleno mano "taip". Idėja pasirodė visai nebloga. Taip, gal pati ir neskaityčiau, jei manga būtų buvusi išplėtota, bet pirminė idėja skamba ir atrodo neblogai. Šioje mangoje visiškai nesvarbu siužeto vingiai, skylės ar pabaigos. Na, tiesą sakant pabaigos visai nėra. Bet vėl gi, ne tai svarbiausia. Svarbiausia istorijos pateikimas ir idėja.
  Verdiktas: Man patiko. Paprasta, žavu ir smagu. 4.5/5 ir apvalinu iki 5.

  <hr/>

  <hr/>
  Siųstis: Manga Traders
  <hr width=240 align=right />
  2
  5
  0%
  1
  4
  0%
  1
  3
  0%
  0
  2
  0%
  0
  1
  0%
  0
Working...