Mimi no Kaidan

Collapse
X
 
 • Laikas
 • Rodyti
Clear All
new posts
 • Draconica

  Mimi no Kaidan

  <img src="http://i.imgur.com/NIZUH9W.jpg" align=left hspace=13 width=225height=320 ></img><hr/>
  Mimi no Kaidan
  Mimi's Ghost Stories; ミミの怪談
  <hr/>


  Metai: 2008
  Žanrai: Siaubas.
  Istorijos autorius: Junji Ito
  Dailininkas: Junji Ito
  Apimtis: 1 tomas, 6 skyriai.
  Tipas: Manga
  Anime - Planet ; MAL

  Skaityti internete: MangaFox

  Kiti šio autoriaus darbai: Uzumaki; Gyo; Black Paradox; Human Chair; Tomie; etc.

  Aprašymas: Ši manga tai gerai žinomo mangakos trumpų kūrinių rinkinys į kurį įeina siaubo istorijos kokių tikrai dar niekur nematėte ir negirdėjote.

  <hr/>

  <hr/>Nepradėsiu eilinį kartą šlovinti Junji Ito dėl savo darbų genialumo. Šis darbas puikiai įrodo, kad autorius sugeba rašyti ne tik ilgas istorijas, bet šiurpą gali sukelti ir su mažiau puslapių turinčiomis mangomis. Ši manga neišsiskirs iš kitų autoriaus darbų nei piešimu, nei koncepcija, todėl kartą pamėgę jo darbus galite imtis visų. Šis nėra išimtis.
  Manga susideda iš šešių skyrių. Kiekvienas jų pasakoja savo šiuprią istoriją. nenorėdama leistis į siužeto atskleidimo kelią pasakysiu trumpai - autorius žino ką daro, nes kiekviena istorija nepanaši į nė vieną skaitytą anksčiau. Trumpumas šiose istorijose tikrai nėra minusas, nes jos išlieka kraupios ir kelenčios šiurpą. Nors į veikėjus nėra per labiausiai gilinamasi, bet to ir nereikia, nes viską atperka siužetas, bei jo kuliminacija.

  Verdiktas: 4,5/5 ir apvalinu iki 5, nes kai kurios istorijos buvo siužeto atžvilgiu silpnesnės už likusias, bet to minusu įvardinti negalėčiau.

  <hr/>

  <hr/>
  Siųstis: Manga Traders
  <hr width=240 align=right />
  1
  5
  0%
  1
  4
  0%
  0
  3
  0%
  0
  2
  0%
  0
  1
  0%
  0
Working...