Kokoro Rental

Collapse
X
 
 • Laikas
 • Rodyti
Clear All
new posts
 • Draconica

  Kokoro Rental

  <img src="http://i.imgur.com/T2aE48o.jpg" align=left hspace=13 width=241height=350 ></img><hr/>
  Kokoro Rental
  Heart Rental; ココロレンタル
  <hr/>


  Metai: 2011
  Žanrai: Siaubas, romantika, mergaitėms, mistika.
  Istorijos autorius: Chise Hano
  Dailininkas: Chise Hano
  Apimtis: 1 - shot
  Tipas: Manga
  Anime - Planet MAL

  Skaityti internete: MangaFox

  Aprašymas: Rinko Souma paprasta mokyklinukė, kuri, kaip bebūtų tipiška, yra pametusi galvą dėl šiauniausio mokykloje vaikino. Jis geras, paslaugus, bet jos visiškai nė nestebi. Kaip ir problema, nes ji jį myli. Ir ne šiaip myli, nes kai video kasečių nuomos punkte jai pasiūlo išsinuomoti apsvajotojo jaunikio širdį, ji nors ir sudvejoja, bet neatsisako. Žinoma, kasetę reikia grąžinti, bet deja Rinko to nenori daryti, o už tokį pasirinkimą reikia sumokėti nemažą ir neįprastą kainą.

  <hr/>

  <hr/>Aš tiesiog pa-mi-lau šią mangą. Pirmiausia pasakysiu, kad visiškai esu tikra, jog šis darbas turi potencialo ne tik daugiau nei 1 - shot'ui, bet ir anime serijoms. Tam tikra prasme ši trumputė manga primena Jigoku Shoujo, bet tik tuo atveju, jeigu pagalvotume kaip galima dar ją išplėtoti. Pradėsiu nuo Rinko. Paprasta, mokykloje nepastebima mergaitė įsimyli tiesiog pasakų princą. Rodos įprasta istorija, daug kartų matyta ir daug kartų išgromuliuota. Skirtumą puikiai pabrėžia minėtoji nuoma. Ši idėja mane taip suintrigavo, kad šią mangą perskaičiau dar kartą aklai ieškodama nors mažiausio kalbiuko į tęsinį. Deja, neradau.Jeigu netrukdys labai jau mergaitiškas mangos piešimo stilius ir jei nepabaidys mistikos jausmas - patariu imti. Nuvylė tik tai, kad manga atrodo kaip "pilot" tipo darbas, kuriam tęsinio nėra ir, pasirodo, nė nebus,

  Verdiktas: Retai kam pajuntu tokį susižavėjimą, bet ši manga mane prikaustė, sudomino ir įtraukė. 5/5 be kalbų. Mano viena iš favoričių. Bravo, bravo!

  <hr/>

  <hr/>
  Siųstis: Manga Traders
  <hr width=240 align=right />
  2
  5
  0%
  1
  4
  0%
  0
  3
  0%
  0
  2
  0%
  1
  1
  0%
  0
 • cobabara
  Super mega ultra rašytojas  • 2009 03 17
  • 998

  #2
  O man nepatiko. Idėja visai nieko, bet labai jau neišplėtota.
  Urameshi, Iemon-dono!

  Comment

  • Draconica

   #3
   Autorius cobabara
   O man nepatiko. Idėja visai nieko, bet labai jau neišplėtota.
   Taip, dauguma 1-shot turi tokią problemą.

   Comment

   Working...