Dream Vendor

Collapse
X
 
 • Laikas
 • Rodyti
Clear All
new posts
 • Draconica

  Dream Vendor

  <img src="http://i.imgur.com/btJiE.jpg" align=left hspace=13 width=286height=270 ></img><hr/>
  Dream Vendor
  Yume Yuri, 夢売り
  <hr/>


  Metai: 2004
  Žanrai: Soujo, mistika.
  Istorijos autorius: Shiki Kayase
  Dailininkas: Shiki Kayase
  Apimtis: 1 - Shot
  Tipas: Manga

  Anime - Planet

  Skaityti internete: MangaHere

  Kiti šio autoriaus darbai: Musical Scale City, The Wind Up Garden, [zion].

  Aprašymas: Mergina niekaip negali padoriai išsimiegoti, nes ją kankina košmarai. Staiga atsiranda būdas tai pakeisti - ji gauna lėlę, už kurią ji turi kažką atiduoti, ką turi pati, o tai nebūtinai reiškia vertingus daiktus ar pinigus.

  <hr/>

  <hr/>Kartais sunku kalbėti apie dešimties puslapių ilgio mangą, bet tik ne apie šią. Dream Vendor mane patraukė kaip 1-shot tipo manga, bet siužetas tikrai įtraukė. Tai viena iš mangų, kurios baigiasi kai norėtum, kad tęstusi. Bent jau aš taip manau. Pagrindinę veikėją galima vadinti gan išlepinta princese, už kurią viskuo pasirūpinama, net jei tai būtų neramaus miego klausimas. Vargšelė iškankinta nesibaigiančių košmarų griebiasi bet kokio šiaudo, nors galbūt tai ir nėra geriausia mintis. Žinoma, tame ir yra mangos esmė. Autorės naudai galiu pasakyti, kad tiek piešimas, tiek siužeto išplėtojimas yra puikūs. Taip, mano jau minėtas minusas tame, kad manga gal kiek per trumpa, bet dėl to nieko nepadarysi.

  verdiktas: Trumputė manga, kuri mane nuoširdžiai sudomino, tad duodu 4/5, nes pritrūko šio bei to, taip pat mangos ilgis nepatenkino mano poreikių.

  <hr/>

  <hr/>
  Siųstis: Manga Traders
  <hr width=240 align=right />
  1
  5
  0%
  0
  4
  0%
  1
  3
  0%
  0
  2
  0%
  0
  1
  0%
  0
Working...