Black Cat Tunnel

Collapse
X
 
 • Laikas
 • Rodyti
Clear All
new posts
 • Draconica

  Black Cat Tunnel

  <img src="http://i.imgur.com/A9fGa.jpg" align=left hspace=13 width=274height=279 ></img><hr/>
  Black Cat Tunnel
  黒猫隧道, Kuro Neko Tunnel
  <hr/>

  Metai: 2010
  Žanrai: Shoujo, mistika, tragedija.
  Istorijos autorius: Keiko Buchi
  Dailininkas: Kaiko Buchi
  Apimtis: 1 - shot
  Tipas: Manga

  Anime - Planet

  Aprašymas: Aukštesniosios mokyklos mokinys vardu Tsuruta yra išprašomas sesers, kad jis surastų jos prapuolusią katę mielu vardu Luna. beiškodamas vaikinukas nuklysta iki tunelio, o iš jo išėjęs randa ne tik sesers numylėtą katę.

  <hr/>

  <hr/>Esu one-shot mėgėja vien dėl to, kad net jei istorija ir nevykusi, tai ji visvien ilgai netruks. Deja, Black Cat Tunnel mane per daug sudomino. Taip, pabaiga nepasirodė visiškai aiški, ko aš tikiuosi iš tokio ilgio mangų, tad šio darbo trumpumas yra minusas. Piešimas labai malonus akiai, tačiau Tsuruta kažkoks keistesnis veikėjas. Lyg ir nesuprantu kas tiksliai su juo negerai, bet kažkas ne taip, kaip turėtų būti. Žinoma, šios mangos esmė yra katytė Luna, bet neskubėkite teisti. Tai nėra eilinė istorija apie pabėgusią katę, jai nutikusius nuotykius ir galų gale jos parsivalkatavimą namo. Trumpai tariant, galima skaityti, juk manga visvien trumpa.

  Verdiktas: Iš esmės nebloga ir kabliuką turinti istorija, bet trumpa. Dėl paliktų neaiškumų, kurie duoda laisvę fantazijai duodu 3/5.

  <hr/>

  <hr/>
  Siųstis: Manga Traders
  <hr width=240 align=right />
  1
  5
  0%
  0
  4
  0%
  0
  3
  0%
  1
  2
  0%
  0
  1
  0%
  0
Working...