Another

Collapse
X
 
 • Laikas
 • Rodyti
Clear All
new posts
 • Draconica

  Another

  <img src="http://i.imgur.com/6RaXl.jpg" align=left hspace=13 width=225height=315 ></img><hr/>
  Another
  アナザー
  <hr/>


  Metai: 2010
  Žanrai: Mistika, drama, siaubas, seinen.
  Istorijos autorius: Yukito Ayatsuji
  Dailininkas: Hiro Kiyohara
  Apimtis: 4 tomai, 20 skyrių + 1
  Tipas: Manga

  Anime-Planet MAL

  Anime aprašymas

  Skaityti internete: MangaFox

  Aprašymas: Prieš 26 metus vidurinės mokyklos trečiąją klasę sukrečia tragedija - miršta visų mėgiama ir visapusiškai talentinga mergaitė vardu Misaki. Ši nelaimė priverčia mokinius drebėti dėl savo pačių gyvybių daug labiau, nei tai būtų pateisinama. Tačiau 1996 metais į klasę perkeliamas jaunikaitis vardu Kouchi Sakakibara ir jis staiga pajunta, kad trečioji klasė, į kurią jis ir pateko (koks sutapimas), slepia nuo naujoko kaži kokią tai paslaptį. Prie viso šito dar ir prisideda keista mergaitė su akies raiščiu, kurią gali matyti tik Kouchi, o pastaroji dar ir perspėja naivų berniuką nebendrauti su ja ir kitaip nekontaktuoti. Žinoma, nei jos, nei savo klasiokų jis nepaklauso. Tačiau žmonėms pradėjus mirti smurtinėmis mirtimis, Kouchi vis dėl to nusprendžia išsiaiškinti ką gi slepia nuo jo naujieji klasiokai.

  <hr/>

  <hr/><img src="http://i.imgur.com/7x8kn.jpg" align=right hspace=13 width=200height=280 ></img>Mėgsta japonai visokias paslaptingas istorijas susijusias su mokyklomis. Aš dėl to tikrai nepradėsiu priekaištauti, nes saulės šalies siaubo suvokimas man prie širdies. Another nenustebins aplinka, veikėjais ar pompastika, bet įtrauks savo siužetu, kuris sugeba išlaikyti susidomėjimą iki paskutinių puslapių. Istorija tokia, kokios man skaityti neteko, bet žinoma, ji amo neatėmė, kažko panašaus ir tikėjausi, tačiau finalas tikrai atperka kai kuriuos nuobodesnius skyrius, bei nuvalkiotus ar pasikartojančius dialogus. Šios mangos dar vienas pliusas, kad mirtys tikrai brutalios ir primena tam tikrus amerikietiškus siaubo filmus - lyg ir neįtikėtina, bet gali ir taip nutikti. Juk visko pasitaiko. Kouchi labai jau įprastas veikėjas, siaubo istorijos dažnai tokius herojus laiko savaime suprantamais. Vaikinukas smalsus siaubo novelių fanas. Paslaptingoji mergaitė su akies raiščiu įdomesnė persona, ji prideda reikiamo šarmo šiai mangai. Pliusas už tai. Visi kiti veikėjai erzina, veda iš kantrybės ir jei būtų buvusi mano valia - būčiau pirmame skyriuje visus išskredus, deja autorius to nepadarė. Gal ir gerai, su dviem veikėjais istorija nekokia (he he).
  Iš esmės ši manga visai nebloga, turi savo pliusų ir minusų, tačiau neskaitant įdomios pabaigos, nelabai kažkas ir lieka.
  Verdiktas - skaityti galima, bet neskaitant kelių anime atsiskyrimų nuo mangos, verčiau jau žiūrėti anime.

  <hr/>

  <hr/>
  Siųstis: Manga Traders
  <hr width=240 align=right />
  2
  5
  0%
  0
  4
  0%
  1
  3
  0%
  1
  2
  0%
  0
  1
  0%
  0
 • Miesto_Druidas
  the journeyman  • 2010 08 17
  • 1691

  #2
  Neblogas tas Another. Labiausiai užkabino, kad art'as labai gražus pasirodė - gražesnis nei anime veikėjų dizainas. Bet tiesa yra tokia, kad skaitant jį po anime tikrai tokio įspūdžio nebepadaro. Tačiau jei teisingai bepamenu, kai kas ten labiau man patiko nei anime, gal kažkiek logiškesnė įvykių seka buvo..., nors šiaip jau viskas baigia išblėsti iš atminties. Tad anime kur kas labiau įstrigo, aš ir rekomenduoju geriau žiūrėti serialą.
  Taip pat spėju live-action filmas yra nevertas dėmesio taip pat, nors matyti neteko, bet žinant tokio tipo adaptacijas, kaži ar rezultatas geras.
  Paskutinis pakeitimas nuo Miesto_Druidas; 2013-08-21, 10:24.

  Comment

  Working...