Gyo

Collapse
X
 
 • Laikas
 • Rodyti
Clear All
new posts
 • Draconica

  Gyo

  <img src="http://i.imgur.com/sgqHf.jpg" align=left hspace=13 width=250height=358 ></img><hr/>
  Gyo
  ギョ, The Sad Tale of the Principal Post, The Enigma of Amigara Fault, ギョ~うごめく不気~, 鱼
  <hr/>


  Metai: 2002
  Žanrai: Drama, siaubas, psichologinis, paslaptis, sci-fi, seinen
  Istorijos autorius: Itou Junji
  Dailininkas: Itou Junji
  Apimtis: 2 tomai, 20 skyrių
  Tipas: Manga


  Anime-Planet

  Skaityti internete: MangaFox
  Parsisiųsti: MangaTraders

  Aprašymas: Okinawos mieste kažkas pūva, kvapas tiesiog neįmanomas ir visa tai gerai baigtis net nežada. Linksmos jaunuolių pramogos baigiasi tada, kai į krantą pradeda lipti įvairiausio tipo ir dydžio jūros gyvūnai, kurie turi ne ką kitą, o kaži kokias tai metalines, neaišku kuo varomas kojas. Visą siužetą apvainikuoja tai, kad skilnda panika, o visą sitauciją galima pavadinti apokalipse.

  <hr/>

  <hr/>Daug pasauly gali būti baisybių, bet ši manga kažkas TOKIO. Kodėl gi? Atsakydama š ši klausimą priminsiu kitas šio autoriaus mangas tokias kaip "Uzumaki", pagarsėjusi "Tomie" ir taip toliau. Tačiau ši manga ne tik išsiskiria tuo, kad siužetas neregėtas - negirdėtas, bet ir tuo, kad skaitant gali pasišlykštėti, bet bijodama atskleisti siužetą, toliau apie tai nekalbėsiu. Pagrindinis veikėjas tikrai tvirtai laikosi, neverkšlena, nors panikos netrūksta. Trumpai tariant - žmogiški jausmai atsidūrus tokioje velniavoje. Viskas kaip ir gerai, nelabai turiu prie ko kabintis, nebent dėl pačio siužeto pobūdžio būtų galima ginčytis, bet čia skonio reikalas.
  Vertinu: 3,5/5 ir apavlinu iki 4, nes tobulų nėra.

  <hr/>


  <hr/>
  3
  5
  0%
  1
  4
  0%
  2
  3
  0%
  0
  2
  0%
  0
  1
  0%
  0
 • Miesto_Druidas
  the journeyman  • 2010 08 17
  • 1691

  #2
  O su anime lyginant, manga ją kaip nors stipriai pranoksta, ar panašus lygis?

  Comment

  • Draconica

   #3
   Anime kai kuriuos dalykus sumaišė, tarkim pagrindinis veikėjas vaikinas, ne mergina, o kai kurie dalykai irgi praleisti, tai normalu iš mangos "darant" anime. Taip, nors anime pasižymėjo gražia animacija, bet manga bent man asmeniškai buvo geresnė, įdomiau skaitosi, nei kad anime susižiūrėjo.

   Comment

   • aKi
    Ruduo.

    • 2007 10 24
    • 289

    #4
    Manga man patiko labiau - labiau jautėsi visas istorijos makabriškumas, turbūt vien jau dėl to, kad ji buvo nespalvota ir šiaip anime piešimas buvo kažkoks ne toks, o dar tie prastai atrodantys 3D rykliai.. :>

    Comment

    Working...